Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. apr 2010

sev...no haaaadaj 😀 😀 😀 😀

traktor
19. apr 2010

a inka hovorili , ze sa pojdu poprechadzat, vsak maju cas, ..myslim, ze oklo druhej hovorili, ze cestuju... 🙂

lucim
19. apr 2010

aaaa, takze to nam dnes chyba kronikarka ... takze pokial ma pamat neklame, tak dnes oslavuje:

Lucim - Matej, dnes ma presne 10 mesiacikov, gratulujemeeeeee a celeho ocmukame. 😵 😵 😵

a este niekto oslavuje, ale uz si nepamatam, sorryyyyy ... a urcite ma dnes aj niekto meniny aj je nejaky sviatok. 😉

monr
19. apr 2010

Maťkovi posielame pusinku, a nech je zdravučký a poslúcha maminku a tatinka. 😉

monr
19. apr 2010

a neostáva mi nič iné, ako pochváliť včerajšie stretko, nádherné fotečky, maminky, detičky

nina41
19. apr 2010

Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Maťkovi posielame pusinku 😵

lucim
19. apr 2010

dakujeme, oslavy zacali horuco, o 5 rano mal matko 39,2°C, teraz 36,9, a vystraja veselo, akoby noc ani nebola 😉

monr
19. apr 2010

a vieš z čoho? či len tak mu vyskočila teplotka?

lucim
19. apr 2010

asi zuby, horne 2 su uz von, ale sa este zvacsuju.

monr
19. apr 2010

ach drobátko, nech mu to šikovno prejde

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Krásný den přejeme a musíme pochválit všechny na fotečkách Moc Vám to moc sluší všem 😉

Maťkovi k 10 měsícům velký cmuk a
63.lenulla.19.7..Laura
64.adula1319.7.Kristínka a pběma děvčátkům také velký sladký cmuk k 9 měsícům 😀 😀 😀 a všem víkendovým cmuk 😉

monr
19. apr 2010

tak aj dalším oslávencom cmuk

monr
19. apr 2010

no idem uspať drobátko, zatiaľ papa

lucim
19. apr 2010

obom dievcatkam gratulujem k stristvrte rocku, brusi, super, ze to aj ty evidujes. 🙂 a ahooooooj 😵

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Ahojky no trochen fušujem do práce A'ňulky 😀 😀 😀 😀

traktor
19. apr 2010

este raz ahojte a MATKO vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeee, a nech ti tie zubky uz nerobia sarapattu, cmuuuuuuk 😵 😵 😵 😵

sevzuz
19. apr 2010

kopirujem z minuleho mesiaca od ani:

Náš Matejko má presne 10 mesiačikov
lucim .................19.6.........................Matejko

Lauruška, Kristínka a Lukáško dnes majú 9 mesiačikov
lenulla................19.7..........................Laura
adula13..............19.7..........................Kristína
sevzuz................19.7..........................Lukáš

....a všetko naj!

lucim
19. apr 2010

jeeeemine, moja hlava derava, sak my mame nove julovca lukaska 😲
lukyyyyyyyyyyy vsetko naj naj naj k 3/4te rocku aj tebe, nech si stale taky zlatunky, ako ked som ta v sobotu videla. 😵
a teraz mi napadlo, este jeden oslavenec by mal byt ... nedavno nam sem nakukla tiez nova julovka (nick sa mi zatial nevybavil), ma mateja a narodeneho presne v den, ako ten moj. taj aj tomuto matejkovi vsetko naaaaj 😵 😵 😵

traktor
19. apr 2010

😀 😀 😀 vsetko dobreee lukaskovi aj dalsiemu matkovi 😵 😵 😵 .....ale ze tych deticiek tu je, uz stracame prehlad 😀

sevzuz
19. apr 2010

lucim dakjeeeme,
aj mi zelame matejkovi vsetko vsetucko naj a nech ho netrapia teplotky a zubky potvorky. a vela pevnych krockov 😉 😉 😉
a lucim neviem koho myslis ale ak nykytu tak tam mal martinko 10 mesiacov nejako zaciatkom mesiaca tusim, neviem isto

lucim
19. apr 2010

som si pomyslela, ze ako sa ten moj syn vie pekne tisko zahrat s hrackami ... a jasne, ze v tom bola zrada, nenapadne z bednicky na drevo vyjedal koru zo stromov. 😀 😀 😀

lucim
19. apr 2010

sev nee, bola to ceska. a nechce sa mi listovat dozadu, tak 1-2 dni sem pisala, max mesiac spat. kazdopadne im gratulujem ... uz viem duuupinka ... neviem kolko u 😉

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Jěště jednou i ostattním vše nej a cmuk a ta mamina s matějkom se jmenovala duuupka 😀 😀 😀 😀

sevzuz
19. apr 2010

lucim to je rozptyl +-ľ dni max mesiac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a tak co matkovi nedas papkat musi si sam hladat 😀 😀 😀 😅 😅 😅

sevzuz
19. apr 2010

Tak este raz a komplet🙂

Matejko a Matějko dnes maju presne 10 mesiačikov
lucim .................19.6.........................Matejko
duuupka............19.6.........................Matěj

Lauruška, Kristínka a Lukáško dnes majú 9 mesiačikov
lenulla................19.7..........................Laura
adula13..............19.7..........................Kristína
sevzuz................19.7..........................Lukáš

....a všetko naj!

lucim
19. apr 2010

brusi, dik za opravu, spolocnymi silami ame si spomenuli 😀
a sev , som to myslela tak, ze asi pred mesiacom sa namm zo dva dni venovala. 😝 😀 😀 a dobre teda, idem teda nachystat normalne jedlo matkovi, aj ked - kora je mozno vyzivnejsia 😀

zmurkaz
19. apr 2010

ahojky - oslávencom 3x hurááááá 😵 😵 😵 špeciálne Lukimu a Maťkovi 😵 😵 😵 😵

vyzerá to, že som našla nejaký spôsob zosúladenia oboch detúchov.... tak budem makať 😉 ...sem tam nakuki

laurajana
19. apr 2010

ahojte babule, neviete prečo tu pri kecaní na fóre pri kolonkách "fotoblog, pošli IP nie je "bazár" viem, že to tu bolo?! 😉

prajeme Vám príjemný dník, nám tu opäť prší, ešte že sme si vychutnali slniečko cez víkendík

blani2
19. apr 2010

Ahojte děvčátka,

moc chválím fotky z obou srazů. Je vidět, že jste si to řádně užily! a tak to má být 🙂 Jste fakt fešandy. Do jedné a ty vaše kuřátka, radost pohledět.

A hip hip hurá Matýskovi k dnešnímu vyročí 😵 😵 😵

My jsme měli super víkendík. Oba dny jsme výletovali. V sobotu jsme si vyšlápli na Mikulčin vrch v Bílých Karpatech a včera jsme jeli na zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou. Kubíček s námi absolvoval i hodinovou prohlídku zámku. Tímto svého syna chválím, protože to zvládl statečně. Občas trochu hlasitě poopravil výklad průvodkyně, ale ostatní návštěvníci ho brali naštěstí jako spestření prohlídky a ne jako vyrušitele a vetřelce 😎 Jen mi pořád utíkal na zámecký koberec, chtěl se chudáček trochu po tom cestování prolozit, tak jsem ho potajmu šupla na zem a šmejdil v zámeckých komnatách. Dnes mám presy s chystáním zítřejší přednášky, ale jak bude trochu času, určitě šupnu fotodokumentaci.

pa bambulky a užívejte (doufám všechny) slunííííííčka 😵

blani2
19. apr 2010

a taky gratulace ostatním oslavenečkům, už jsem si je vyčetla 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre