Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
11. máj 2010

traky to mas dobreee, aj nas bolo doma kooopec..., len tu som sama a ked potrebujem vybehnut do zahrady, alebo nieco porobit na dvore, tak len odbehujem ako blbec, ze ci neplace a tak.. s vysielackami som bola taka spokojnejsia..

k1k2k3k4k5
11. máj 2010

tak vam dakujem 😉 praveze davam mliecne, lebo vecer uz tolko neodstriekam, resp. neviem co by Ondrejo robil tu polhodinku ... chutia mu, no problem, zo zaciatku moc nemusel, ale s babanikom zbasti 🙂 a zvykol si na ne... pekne to papa

len teraz dumam, ci by nemal mat nemliecnu ... zo zaciatku som kase nedavala, to len posledny mesiac, lebo sa budil v noci aj 6-7x ..a teraz po kasi sa nam upravil rezim tak, ze iba prvy nocny spanok je dlhsi 😒 cize nie dve hodiny, ale tri ...co mi moc nepomoze, lebo sa zobudi, ked ideme spat my, okolo tej jedenastej, ale aspon vecer nemusim k nemu odbehnut 🙂

lucim
11. máj 2010

duracell spinka, hurrraaa, ale to zalomenie bola sranda, zeeste nie, posledny vystup na nozky a sklatil sa mi na brucho a tam prituleny zaspal. 😵 😵 😵 😵
lu tak teda dobru, kym ja skuknem videa, ty uz budes spat, kym mi to natiahne.
katka1-5 ak by si sa striktne chcela vyvarovat bielkovine kravskeho mlieka, tak zarabaj s vlastnym, ak mas dost, ak nie, tak s HA mliekom ... ja tiez kojim, ale kase davam mliecne, vacsinou hami, teda - nedavam, uz mesiac ich matko nelubi - ziadne.

nykyta
11. máj 2010

rao aj ked je nas malo stoji to za to 😀 😀 😀 my mame Angel care 3v1,ale teraz je to 2v1 bo vysielacka nefunguje ☹ ale snima dych a to je zaklad 🙂 a druhu vysielacku od aventu 4v1 a ta perkektne snima aj co i len suchot paplonu 🙂 velmi som spokojna

raona
11. máj 2010

k1, presne ako u nas, ale u nas ani kase nezaberaju, proste ked citi potrebu sa zobudit, tak sa zobudi.. aj teraz mi tam uz revka.. a to som zvedava,ci znova zaspi, alebo az okolo jedenastej zarovno s nami 😒

nykyta
11. máj 2010

vitaaaj lucim 🙂 🙂 🙂 🙂

nykyta
11. máj 2010

tak a idem von 😀

traktor
11. máj 2010

my zo spankom nemame ziadny problem, vecer zaspi , zobudi sa rano...len menej papa a viac pije mliecko teraz, ale kedze prisli aj sopliky, zeby uz dalsie zubky?...no uvidime

lucim
11. máj 2010

kati, takze ak uz si davala mliecne, tak to nemusis riesit, kedze nemal nejaku neziaducu reakciu, ak ti ich papa, kludne v nich pokracuj.

sevzuz
11. máj 2010

dobry vecer prajem,
traky a luci dakujem za dobre postrehy zvazim teda najdem inu
a rao aj ja riesim vysielacky sice mam na monitore len ten chcem pozicat segranke tak teraz musim neico zaobstarat
inak luci pekna zubana🙂

sevzuz
11. máj 2010

k1 a u nas kasa nejde vobec, ale ked som si teraz precitala rao ze robi aj z mliecka tak skusim tiez, ja mu davam uz hocijaku activiu a bezproblemov tak mliecko zvladne, nie?

lucim
11. máj 2010

jarka, ja moc neporadim, my mame lacne vysielacky, tusim eta, ale furt to ma vybite baterky a furt ich zabudnem dobit, mam pocit, ze strasne malo vydrzia, takze ked to potrebujem pouzit, tak su just nefunkcne ... co mi pripomenulo - nedam ich nabit? a chce sa mi?
he - co je to spanok celu noc??? traky ma sedmospaca 😝 v dobrom zavidim .... my sa budime viac krat za noc, radsej to nepocitam ...

nykyta
11. máj 2010

kukuuu uz som tu 🙂

sevzuz
11. máj 2010

traky sak ten tvoj matko nema aj kridelka, anjelik jeden🙂

lucim
11. máj 2010

cau sev, nemas zac 😉 a pekna foto 🙂 🙂 🙂

traktor
11. máj 2010

on rad spinka od miminka..on je po tatovi 😀 😀 😀 😀 ..ale mne vsetky deti rady spia...u nas je uz vecer o 20tej tak ticho....len pocut tuk, tuk, tuk...to mamka tuka na klavesnicu 😀 😀 😀 😀 ...no ale teda ked pridu zo skoly, tak to teda je...hej...ze ziadny anjelikovia...besnotyyyyyyyyyyy 😀

nykyta
11. máj 2010

ajooj sevzuz 🙂 🙂 zajtra budete chybat 😢 😢 veru lucim to mam aj ja nespaca,ale uz sa to vylepsilo 😉 uz sa zobudi ler raz a to o druhej napapa sa a spime dalej vsetci styria v jednej posteli a budi sa potom az o 6.00 kazde rano 😉 no ale ked idu zuby tak to nepocitam ☹

k1k2k3k4k5
11. máj 2010

tak vdaka za rady 🙂 dobru nocku

inneska
11. máj 2010

ahojteeee 🙂

myslíme na zuzku a andriška vnemocnici...snád je im už obom lepšie 😅

dnes sme šli na poradňu...dr sa nás pýtal na očkovanie, to nám vychodí na koniec mesiaca..tak že nám spraví potom aj poradňu..tak sme sa otočili s šli preč 😝 a boli sme u babky, ja som šla po 3 týždňoch sa vyzumbovať 😎 a teraz už spinkáme od 21...a dnes musím erika pochváliť...prvý krát som u neho videla tani tani..mu hrala taká rybka hracia(barbie girl pesničku 😀 ) a taaak sa začal pohupovať 😀 a potom ešte raz..a u babky spravil veelmi nesmelé 2 krôčky 😵 som ostala prekvapená,ked som ho postavila na postel a on si ostal stáť ako socha, tak zo 15sekúnd..doteraz ked som ho postavila, tak hned a hned šiel k zemi a na 4..a potom chcel ku mne,tak akosi preplietol nožky a potom sa mi hodil do náručia 😵

sevzuz
11. máj 2010

nykyta styria?
a traky ja viem, len som tamtu nahodou nasla v tescu tak som sa spytala
ale dakujeeeeem🙂

raona
11. máj 2010

sevzuz, vidis napr. z activie mi grckala,ale ked dam nejaky iny jogurt, tak v pohode, napr. srdiecko,alebo jahodovy sen sa to tusim vola.. a pudingy skoda v obchode kupovat, ked jej mozem doma uvarit cerstvy.. a krupicova kasa ma dalsiu vyhodu ze je lacnejsia ako tie nestle a pod. kasicky a chuti este viac 😉
a ved nase mamky aj nam davali len krupicove kase a vyrastli sme bez problemov 😀

inneska
11. máj 2010

mali sme útlm s kašami, teraz nám zase šmakujú..hlavne nočná banánová sunarka 🙂 ale vôbec to nemá vplyv na spanie..či zje jogurt alebo kašu, budí sa rovnako...tiež to radšej nepočítam 😝 cca sme 3-4xhore za noc...

u nás sú vysielačky bravo..zatial ok, len často nepoužívam 😅

traktor
11. máj 2010

inka, ....no ako kukam tak vsetky deti tu budu robit tani tani celym telom, len nas matko im bude do toho kyvat hlavou 😀 😀

raona
11. máj 2010

vidis luci, poradila si 😀 , od ETY nekupovat 😀

nykyta
11. máj 2010

ajooj inn 🙂 tak gratulko k tym krocikom a taneckom to musi byt nadherne tani-tani 😉 sevzuz jaska styria 😀 bolo nas pat ale uz sme styria 😀 😀 😀 ale od stvrtku nas bude zase pat huraaaa 😀 takze vysvetlim ja-mm-macko-bony-ricky 😀 😀 😀 😀 kedze ricky chyba tak styria 😉 😉 😀 😀 😀

lucim
11. máj 2010

sev tu je moj druhy favorit, prvy bol jednpoznacne leonardo ... http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=1135 🙂

nykyta
11. máj 2010

trakus my este tani-tani nerobime ☹ ☹ ☹ ☹

inneska
11. máj 2010

a krupicu robíte asi z UM, že? ja som robila a erik to nechcel 😝 a normal mliečka nechcem robiť...ani pudingy u nás nefičia 😒 tak sa jogurtujeme, kašujeme a presnidávkujeme 🙂

nykyta
11. máj 2010

lucim u nas vo vani fici poharik a lyzicka 😀 😀 ostatne leti von 😀 stare zlate casy ked boli kacicky a ine veci,ale tie si zas uziva na plavani 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre