Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
18. máj 2010

Aj my na našom vzadu mame takú látku, nie je napevno, je na suchý zips...tak keby niečo nalepíte sucháče a bude 😀
No nič idem ja pomalinky baliť, ešte vypísať plagát na dvere, že zajtra doobedu fráááj a môžem ísť dom 🙂

zmurkaz
18. máj 2010

čaute babule ... som akási KO .... sme dnes vybrali stolík pre mladého - akože do školy 😉
Lucka - mooooooc držím na zajtra palčoky .... a idete s ním - či on už je "veľký chlap"?
... a kočíky sú krásne 😉

traktor
18. máj 2010

tu latku mam aj ja...tiez je na suchy zips..a este som s tym problem nemala

inneska
18. máj 2010

aj tak si myslím, že úplne 100% idálny kočík nieje...možno pre pár mamičiek hej...

inneska
18. máj 2010

trakuš, zanadávaj si za mňa...prehrávame 0:1 😠

lucia32
18. máj 2010

žmurki...ideme s ním, aj ked je už skoro " velký " chlap 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Inesko každá má svoje nej a každé vyhovuje něco jiné a ideální kočárek opravdu není 😀

inneska
18. máj 2010

brusi...ja som golfky ani nepozerala 😅 ale aj kamošky majú chiccá, tak snád bude spokojnosť, potom zreferuj..či budem nadávať, alebo sa tešiť 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

My se těšíme nám vyhovují jezdíme s ním na výlety a do Mc aby jsme nejely s velkým je tam málo místa a jsme nadmíru spokojené 😀

zmurkaz
18. máj 2010

Inn ... aj ja si to myslím 😉
Lucka - super - bude to lepšie - šak aj dospelákovi to lepšie padne 😉

brusinka.pusinka
18. máj 2010

kuk jak jezdíme 😉

zmurkaz
18. máj 2010

😉
babulky - idem si s maloz ľahnúť - mi netradične zaspala 🙄 ...pa

traktor
18. máj 2010

in uz som...fajne stiplavo 😀

ani3012
18. máj 2010

čau žmur ! Ja idem s Paťkom na tanečnú bo hokej 😝 -nic moc

traktor
18. máj 2010

zmurka pa...a tesim sa s tebou , ze uz mate stolik 😉

inneska
18. máj 2010

lu...tak fakt nech to dobre dopadne a je skoro fit a môže športovať dalej 😉

brusi...hlavne že splní účel kočárik, aj ked som si vravela, že šak vyvozím v tom čo mám...a máš ho vidieť 😀 aha, užkupujem...ale ten môj je velký, ťažky a nespratný 😝 tak budeme mať nový 🙂

zmurka..a to výber stolíka ťa tak zmohol??? 😅

klara_klara
18. máj 2010

MOJA REAKCIA NA OBRANU VLASTNEJ OSOBY:

Ahojte babky...v prvom rade dakujem za to ze pri mne stojite...ale toto co sa tu pise ma uz statocne nahnevalo a preto sa tu obhajim sama...aby som tu pri vas bola s cistym stitom nakolko to povazujem za dolezite....

Tu som skopirovala tie prispevky ktore ma ...

Dzio>
aby sme boli v obraze klaru sme vylucili PRETO , lebo,sme sa stali SUK TEM , a prestala ku nam pisat , a na ostatne temy chodila , pisali sme jej IP a kaslala nato , prisla jak velka voda , ZE ONA NEMA TOLKO CASU ? A ZE DROBEC JE ZLY ? etosjo, a na inych temach vypisovala romaniky , takze tak , klara ani si n evies predstavit ,ako nas vsetke mrzelo, ze si neprisla k nam a pritom si bola na MK , bolo to tazke rozhodnutie , lebo si nam prirastla k srdiecku , takze urcite to nebolo iba pre foto , a nevedeli sme , ze co sa deje , co sme spravili, ze nas ignorujes

babulka1>
Dzio napisala si to dobre,nebolo to preto co tu Klara pise,....ja som sem nechcela pisat,ale robi nam tu krasne meno a nema na to dovod....
Jediny dovod preco si bola Klara vylucena bol ten ze sme sukromna tema a ty si na nas zvysoka kaslala!!!Do inych tem si naramne prispievala a v nasej si si nenasla cas ani na poondene ahoj A tiez sme ta nevylucili tym sposobom ze aha vylucme Klaru....najskor nas to vsetky mrzelo,ale myslim ze teraz je kazdemu jasne ze sme spravili dobre.Zaujmave kolko casu si zrazu najdes na tuto temu...u nas si tolko prispevkov nenapisala hadam za 2 mesiace......
S nikym sa tu nechem hadat....pisem to len preto aby ste boli v obraze....pretoze Klara tu vypada ako chudatko a my oko tie kravy...no nie je to tak.....

babulka1>
traktor ja len preto ze neznasam ked niekto klame....a hlavne baby v teme mam rada,cize neznesem aby o nich a teda o nas niekto pisal kraviny,ked na to nema dovod.

Tak za prve tu su tie tri prispevky ktore ma vytocili a to stastie ze som spatne citala, nakolko v dosledku straty casu citam malokedy dozadu, len ak sa mi nechce prispiet alebo enmam cim prispiet do prave prebiehajucej diskusie... ale nastastie som dnes tak urobila inak by som o tom ani nevedela co sa tu o men pise...

Idem reagovat od zaciatku toho co sa tu pise len este jedna vec ktoru chcem poznamenat...
NIE JE PRAVDOU ZE SOM SEM PRISLA S TYM ZE SOM OHOVARALA ALEBO NEBODAJ SKAREDO NAZVALA JEDINU BABU S BYVALEJ TEMY...NAOPAK UVIEDLA SOM DOVOD PRECO CHCEM BYT SUCASTOU NOVEJ TEMY TAK OKO VZNIKOL ...NAPOKON DA SA TO NALISTOVAT NIEKDE NA PREDCHADZAJUCICH STRANACH...HLADAT SA MI TO NECHCE...a baby tu boli na zaklade mojej ziadosti byt prijata sem take fajn ze ma hned prijali co je super a dakujem.
Este raz...NIE SOM SI VEDOMA JEDINEHO OHOVARANIA A OSOCOVANIA ucastnicok byvalej temy.

Teraz idem po poriadku do IP mi prislo toto a takto som reagovala-kopirujem to, dlho som uvazovala ci to zverejnit ale nie je to nic co by nemohlo byt verejne-







babullka1
Príjemcovia: klara_klara
Ahoj Klara,uz davnejsie sme ti chceli s babami napisat.Zaujmalo nas preco uz ku nam do temy nechodis,aj ked na konovi v inych temach ta vidat,..Ak teda nemas zaujem byt sucastou nasej sukromnej skupiny,tak nevidime dovod aby si patrila medzi jej clenov.Tak sa prosim ta vyjadri .Baby zo skupiny.




klara_klara
Príjemcovia: babullka1
caute baby zo skupiny,

ak nevidite dovod, aby som bola sucastou VASEJ skupiny, tak rozhodnite VY, ci mozem este patrit medzi VAS. Neprispievam teraz pre cas, ktoreho vela nemam. Ani do inych tem neprispievam casto, ani tam nie som nadlho. Jednoducho nemam cas. Veci su komplikovanejsie ako boli ked som pisala a chodila na kona viacej. Ale moj nazor je taky, ze sa to moze stat v niektorom obdobi kazdej z vas nakolko aj deti sa menia a v urcitych obdobiach si vyzaduju viac pozornosti nez v inych.
Tolko odo mna, nebudem sa tu rozpisovat a vysvetlovat nieco na svoju obranu alebo dozadovat sa pozornosti na svoju osobu. Ak nevidite dovod aby som patrila do skupiny tak tam patrit nebudem. Ak tam nadalej patrit budem, tak mozno aj ja pomozem svojou skusenostou napriklad aj z obdobia kedy som nemala vela casu niektorej z vas. Pozdravujem vsetky clenky skupiny a prajem vela radosti z deticiek.

Potom som uz nemala pristup do skupiny ale ked som to zistila na napisala som este toto a teraz uz nie len babulke 1 s ktorou som pisala dovtedy ale viacerym, konkretne veronikepp, zuzkaku, babulke1 , alca 85...text bol takyto>

Ahoj Veronika,

chcem sa spytat ci nahodou nevies ako prebehlo moje vylucenie zo skupiny. Nejako sa hlasovalo?

Klara

Odpoved som dostala len od zuzkaku, ktorej dakujem ze slusne odpovedala:



zuzkaku
Príjemcovia: klara_klara
Ahoj Klara,

Ahoj Klara,
...o tvojom vylúčení zo skupiny sme sa radili všetke....
veľa k tomu prispelo aj to, že si už celkom prestala medzi nás chodiť....
často-krát sme sa na teba vypytovali jedna druhej, či niekto niečo o tebe nevie....bolo to blbé od teba...keď sme ťa našli ako prispievaš do iných tém a medzi nás ani nezavítaš....
Pripadalo nám to akoby si si už s nami nemala čo povedať...
Ďalšia vec, ako si si všimla každá z nás tu má profilovú fotku, a aspoň jeden album kde máme fotky svojich deti, manželov....pretože si navzájom chceme poukazovať, pochváliť sa s nimi....
len ty si ostala nadalej tajomná...prečo?
my vlastne o tebe ani nič nevieme....
Nehnevaj sa, ale brali sme to od teba ako podraz voči nám, preto sme sa takto rozhodli.......

Moja posledna odpoved Zuzke<

klara_klara
Príjemcovia: zuzkaku
Ahoj Zuzi,
je to skoda. Tema mi bola blizka njma preto, ze sme sa tam vzdy zisli aj baby ktore maju take deti ako ja aj starsie deti a bola zalozena najma preto aby sme si baby, ktore mame rovnako stare deti rozdavali skusenosti a rady. Tak to bolo na zaciatku a ak si dobre spominam bola som pri zrode tejto temy a s tymto zamerom sa do nej hlasili baby, ktore chceli k tejto problematike prispievat...prechadzali sme spolu prve pretacania nasich deti, prve zubky, bolesti a kopu ineho...tema nebola zalozena ani tak na to aby sme sa rozpravali o nasom sukromi, o manzeloch a taktiez nikto nikoho nenutil aby v ramci tejto temy musel zverejnovat nejake svoje fotky...su jednoducho aj taki ludia ktori si svoju rodinu chrania a fotky sa mozno aj boja zverejnovat...teda je mi smutno z toho ze nieco taketo ako to ze nemam album so svojou rodinou zavazilo...
Nebudem sa nijako obhajovat pretoze uz ste rozhodli ale ver je mi to luto...pozdrav za mna aspon veroniku, spevacku a emanku, ktore mi boli velmi blizke a v mnohom aj napomocne...
a samozrejme aj ty...si zlata ze si sa aspon ty ozvala...
Prajem vam vsetkym zdrave deticky a vela prijemnych slov v teme Vesela particka od Klary...
Majte sa krasne.


Tak viac sme uz potom nekomunikovali...tema sa uz tusim ani podla mna nevola...ako vidite baby nepovedala som na nikoho nijake zle zlovo a napriek tomu tu kricia niektore hlasy o opaku ...napriek tomu ze som nekonfliktny clovek tu som musela zakrocit aspon takto...

A k tym navstevam inych tem...ano chodim aj do inych tem mam tam zopar prispevkov, najma su to temy o fotografovani, o zubkoch a kojeni v babatkach, o ockovani, o prvych prikrmoch atd...ked som mala aj v tom male casu ked mal maly zle dni alebo hocikedy kusok volnej chvile a chcela som nieco napisat napisala som...nikdy to neboli hodiny diskusii, lebo na to ta chvila naozaj nezostala...a ked si nahjdete malu chvilu na to co vas zaujima a riesite problem alebo sa odreagujete svojim konickom tak vam uz nezostane cas na ine...a tiez ako tu uviedla tusim raona...nie vzdy sa da do vlastnej temy prispiet, precitat ano ale ak nemate co napisat tak prave vtedy nenapisete...je to snad nieco zle???

Dufam ze napriek vsetkemu mozem patrit do vasej temy-stale mam zaujem.

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Klárko před námi se obhajovat nemusíš 😉 když chceš jseš s námi když né nepíšeš my to nijak neřešíme a že nás v naší diskusi bylo a občas se k nám navrátí nějaká ztracená ovečka 😉

traktor
18. máj 2010

aj ja chodim do inych tem a nikomu to nevadi...komu hej nech si trhne...a klara nerob si s toho hlavu...ako som pisala prijali sme ta...nie je viac co riesit... 😉 ..alepride mi blbe hlasovanim alebo inak rozhodovat o cloveku...pokial fakt nie je za tym nieco zle, ....lebo dovod , ze nemas fotky, ze malo prispievas, ze chodis do inych tem...pre mna nie dovod na vylucenie...a kde sme , v materskej skole? 😕 ...sme tu pre oddych, pre radu, pre povzbudenie, pre radost aj smutok...a nie pre vadenie a vylucovanie...tymto uzatvaram dnesnu kapitolu sukromne a ine temy...vitam ta tu ...a ako sa mas? 😀

sevzuz
18. máj 2010

ahoj klara,
chapem ta bola som v takej istej situacii a to som dostalo dalekooo horsi a osocnejsi mail 😠
Ale kasli na to lebo ti to za to nestoji, uz sa k tomu nevracaj, zbytocne (viem o com hovorim) sa tu budete jedna o druhej vyjadrovat.
A ak mam ja hlasovat tak som "ZA" aby si v nasej teme zostala 😀 😀 😀 😀 😀,
inak s poctom prispevkov 949 ma dalekooooo prevysujes a to mam pocit ze furt sem pisem 😎 😅 ale na taku traky a lucim a zmurkaz a ani a lucku 32 a brusinku asi nemame ani dokopy 😀 😀 😀 😀 😀 😵
dokecania babulky

sevzuz
18. máj 2010

traky jasne veduca 😀 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...mne pomoze uz len polamana ruka abo co...ale mam pocit , ze ani to...somschopna sa naucit pisat aj nohami...len aby som pisala akecala 😀 😀 😀

marara
18. máj 2010

Ahojte kocky,
kedysi som sem chodila aj ja, este v casoch tehu 🙂 a veeeeeelmi dlho som nebola 😒
ale vidim, ze sa tu da vela dozvediet, prave tiez riesim kocik - golfky, a tiez som sa zahladela do chicca, takze som rada, ze su tu pozitivne reakcie. Pozdravujem vsetkych!!!

traktor
18. máj 2010

no dalsia stratena ovecka 😀 😉

sevzuz
18. máj 2010

traky ty si maska 😵 😵
a aj tak ta obdivujem ako dokazez zvladat 4 deti manzela a domacnost a konika a okolo teba este zurcia potoky plne vody, klobuk dolu
nenapises mi popritom este bakalarku???

brusinka.pusinka
18. máj 2010

no já o ovečkách a kukaj jedna se hlásíííí 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Sevuz já tolik nemám neboť jsem také měnila nick kvůli babám co nesnašely jiný názor 😀 😀 😀 😀

sevzuz
18. máj 2010

baby ja nechcem rypat ale faaakt by ma zaujimalo kolko babuliek to tu cita len tak pre srandu ze kolko kociek sa bavi na trakynich hlaskach 😀 😀
baby hlaste sa 😵

sevzuz
18. máj 2010

brusi ty mas s novym nickom 1418 a ja so starym 469!!! 😎 😎

brusinka.pusinka
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 bože holky nechcete nachvíly někdo karamelku do výkrmny 😀 😀 😀 😀 budu muset najít asi druhou práci bo moje dítě je bezednnééé 😀 a to nemluvím o synovy 😀 😀 😀
Je to uzurpátorka co se týče jídla 😀 😀 před 20 minutami snědla 2 banány s jogurtem a jablíčkem a 10 sušenkami sunarka, pul pytlíku pohankových křupek a teď vysomrovala celý pudink s malinami a piškoty po synovi ten chudák jen ochutnal jednu lžičku 😀 😀 😀 a teď žvejká s ním chleba se sýrem 😀 😀 😀 😀
Opravdu každej den sní 10x víc než já 😀 😀 😀 😀

inneska
18. máj 2010

marara..ahoooj, veru nedávno som na vás myslela, že ako sa máte s tomáškom 😉 ako sa máte???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre