Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. júl 2010

@brusinka.pusinka nahrdelnik

ani3012
19. júl 2010

@brusinka.pusinka ten ,aby neboli problémy pri prerezávaní zúbkov

traktor
19. júl 2010

teda aspon si myslim..ja ani citam myslienky..len neviem, ci to teplo....no uvidime 😀

brusinka.pusinka
19. júl 2010

nemáme nic takového ☹ a neva u nás frčí zmražený meloun 😀 a anannas 😀 😀 😀 😀

traktor
19. júl 2010

@brusinka.pusinka jaaaaaj tak preto zubky nikde..komu sa chce ist von do chladu 😀

brusinka.pusinka
19. júl 2010

Jinak jsem koupila homeopatika a prej dost zabíraj my jětě nevyzkoušeli nebylo proč 😀 "chamomilla vurgalis"

brusinka.pusinka
19. júl 2010

no zubky nejdou ani v teple Ivko hold máme doma starou mladou babku 😀 😀 😀

nina41
19. júl 2010

@ani3012 nepisala som,

traktor
19. júl 2010

@brusinka.pusinka 😀 kym sa vyda vyjdu 😀 😉

brusinka.pusinka
19. júl 2010

no jen aby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale vše ují i řízek užužlá 😀 😀 😀 😀 a o párečku ani nemluví 😀 😀 😀 😀 Ale nejvíc miluje sýry tvrdé ,třeba takový Ementál ten sní i 20dkg za den 😀 😀 😀 😀

ani3012
19. júl 2010

no neviem ani čo som chcela písať...Patrik mi vypol počítač -úplne zo siete.Niečo hľadal pod stolom a zrazu TMA 😕 😕

traktor
19. júl 2010

@ani3012 mne to urobil minule matko , ked som pisala z lu..a som myslela , ze nam vypli prud 😀 😀 😀

ani3012
19. júl 2010

no dlho som tu nebola 😝 musím isť,lebo Evička poplakáva-nechce spať a musím nájsť ovládačku od nintenda.
nevieš kde som ju náhodou schovala ?

traktor
19. júl 2010

@ani3012 ani skus kuknut v mraznicke...na pravo od toho kurata 😀

riusik
19. júl 2010

dobry vecer, co sa to tu deje? taham vas z piatej strany 😕 deticky nas zamestnavaju? a ked nie oni, tak muzikovia, co? 😎

battole
19. júl 2010

nejake nove fotky mame, ale este budu viac, len musia dorazit 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/battole/albu...

sevzuz
19. júl 2010

ahojte kocky,
dakujeme za blahozelania, dnes sme si ten den s Lukaskom uzili. Spravili sme si taku mini oslavu, len my traja, urobila som Lukaskovi smotanovu tortu a neskutocne mu chutila. Lukasko dostal od rodicov tatrovku /tatino vybral/ a velmi sa jej tesil.

Inak take male zhrnutie Lukaskovho dleheeeeho zivota:
Mame 6 zubkov hore dva a dolu styri, chodi po byte ako divoch prebehne uz kam chce, len vonku nam to nejde ked je tam na zemi tolko zabavnych drobnosti ktore treba za kazdu cenu preskumat. 😀 Ma za sebou uz prvu dovolenku boli sme v Sturove, chodime tam kazdy rok a Lukasko miluje vodicku takze si to tam uzil.
A este sa chystame do Chorvatska tak som zvedava ako zvladneme cestu 😖
Vie vela veci ale najradsej tlieska a to vzdy ked sa povie slovko prefektne 😀 a miluje citron a vie zmurkat po babach a miluje vodicku a celkom rad papka. Je s nim radost zit 😉
Pravdupovediac ani som si pred rokom nemyslela, ze to bude take jednoduche aj napriek tomu, ze sme boli uz dvakrat v nemocnici 😠

Som rada, ze ste a ze si vas mozem precitat a hocikedy sem prist a zapojit sa do debatky. 😵

traktor
19. júl 2010

@sevzuz ahoj sev..tak ste si uzili 😉 este raz vsetko najlepsie 😉

traktor
19. júl 2010

@battole sarlotka je krasna 🙂
@riusik no pondelok a vyzera to tu ako cez vikend..ale je teplo, vsetkoniekde lieta...ale v noci to tu urcite ozije 😀

acerka
19. júl 2010

@ani3012 dakujem za tabulku pre adamka 😵

inneska
20. júl 2010

ránko 🙂 všektkým oslávenčekom gratulkujeme, cmukáme, objímame...proste z celého srdiečka želáme len to naj, hlavne zdravíčko, to je podstatné 😵 😵

@samayka samy, juj, tak to sa na vás mooooc teším, že sa zastavíte 😵 😵 len prosím, si to zariadte tak, aby ste sa aspoň na kafe(čaj, pohár vody)zastavili 😉 nech sa detičky trošku spolu pohrajú-)

dnes erik začal buntošiť o 5, o 6,15 sme znova zaspali a o pol 7 mi zazvonil budík, tak som vstala(dávam si budíka, aby som vstala aspoň čoto skôr od erika a aspoň kávu si v klude vypila) 😀
no a už je hore 🙄 to teda pospal 🙄 ani to kafe som nedopila 😒

zmurkaz
20. júl 2010

@lucia32 ...som už včera nevládala ...ale mám 2x32g dávky Beba 2 Premium .....

AAAAAA ahojky ...som akási zbitá 😖 .....bolí ma celá človek - mám dostať mrchy - ale šak to až za týždeň 🙄 🙄 .....

A oslávencom 3x hurááááááá

nina41
20. júl 2010

Dobre ranko 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

nina41
20. júl 2010

Dobre ranko 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

ani3012
20. júl 2010

@acerka nemáš zač, veď to sem dávam každému júlovčátku-len ty by si mohla napísať niečo o Adamkovi,ako sa mu darí a ako zvládol svoj prvý rok 😉

@traktor v mrazničke není ani to kura...ale prišiel domov mm otvoril šuplík a tam ovládačka aj s hrami 🙄 ale aspoň som poupratovala v skrini 🙂

@battole malá je krásna,ale na tých fotkách sa mi zdá v tvári,akoby bola staršia.Taký múdry pohľad a výraz tváre


@sevzuz no ty si to ale krásne zhrnula ! Super ! Teraz deti majú najkrajšie obdobie-teda aspoň pre mňa. Ešte to nepapuľuje ale už vie komunikovať,je to milé,zlaté,podarené,rozkošné..... 😵 😵 😵
Pridaj nejaké foto aj s tatrovkou 😉

@riusik detičky nás zamestnávajú stále viac a viac. Ja mám niekedy čas po celý deň a niekedy ledva tabuľku nahodím. Ako sa má Alexandra a Tomi ? Vy ste už na dovolenke boli,že ? Ešte sa niekam chystáte ?

@zmurkaz mne už konečne končia.Prišli mi o týždeň skôr,čo som rada,lebo v piatok odchádzame na dovču. A čo máte s tým počítačom ?

@nina41 ahoj Ninuška ! vyspinkaná ? Si v práci ?

@inneska si dávaš budíka ? Ja chrním pokiaľ ma Evička alebo Paťko nezobudia. Teraz je malá v postielke-pije mliečko a Patrik ešte spinká. Je zaujímavé,že s ním je viac roboty ako s malou 🙄

@brusinka.pusinka vy sa niekam chystáte teraz v priebehu 2 týždňov ? 😨
A tie teplotky čo malá,tak to nebolo od zúbkov? Som si myslela,že už jej vylezie.Ale aj tak najkrajší úsmev je ten bezzubý 😵 😵 😵 😵 😵 Už ako rastú zúbky,tak to už nieje bábo ale poriadny kus človeka. 🙂

Už je aj Paťko hore a ja sa tu vykecávam,ani robota spravená 😅 Idem na tú tabuľku 😉

nina41
20. júl 2010

@ani3012 ahoj ani ,dnes som doma,idem na injekcie,a hrozi ,že ma budu musieť ešte raz čistiť,zajtra mi budu zas krv brať,

ani3012
20. júl 2010

@zaba2707 Filip
Filipko sa narodil o týždeň skôr a mal 2960 gramov a 48 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zaba2707/alb...



@riusik Alexandra
Alexandra sa narodila o 9 dní skôr a váhu mala: 2850 gramov a dlhá bola 51 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/riusik/album...



@ludka77 Ľudmilka
Ľudmilka sa narodila ako Filipko tiež o týždeň skôr a mala 3320 gramov a rovných 50 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ludka77/albu...


Meniny oslavuje: Iľja/Eliáš, Ilia, Eliána, Iliana
Meniny oslavuje v ČR: Ilja, Eliáš, Iljana

k prvému rôčku prajeme všetko najlepšie,nech sa darí ešte viac ako doteraz 😉 😵 😵 😵 😵 😵

A taktiež prajeme všetko najlepšie maminke júlovke - @alexarisko , ktorá má dnes narodeninky 😉

sevzuz
20. júl 2010

vsetko naj oslavencom k rocku 😉

@ani3012 dakujem a ano eraz je super obdobie len nas zacal straaasne vymyslat tak asi to zacinam prehodnocovat 😠

traktor
20. júl 2010

@sevzuz a to ti este nezacal papulovat 😀 😀 😉 😵 ..a ahojte a vsetkym oslavencom aj velkej oslavenkyni zelamvsetko najlepsie 😵

brusinka.pusinka
20. júl 2010

Všem oslavencům sladkou pusinu a ať sjou stále takový šikovníci jako do teď 😉
Ani já nikam krom chalupy nejedu ale víkendy tu nejsem, to by musela vzít Traky nebo Lucia kroniku přes týden můžu já 😀

jennna
20. júl 2010

hellooooouuuu.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre