Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
20. júl 2010

Bože - baby - malá mi spí od 11:30 .... no normál že nechápem 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...asi oziky bude mať jeden spánok 😵 😵 😵 ...by som sa nehnevala keby takýto dlhý 😉

sevzuz
20. júl 2010

@zmurkaz tak to je super ze sa tak pekne naucila spinkat tesim sa s tebou zuzi 🙂 mohol by trvat aj tri hodinky nechcem provokovat ale tak je to u nas 😅

zmurkaz
20. júl 2010

@sevzuz kľudne provokuj ..... bo to naše uspávanie 100x za deň - tečie so mňa - a ona nie a nie ... aj je unavená aj nič 🙄 .....tak radšej ju tú hodku ponosím a aj s ňou si urobím ako ju takto stále zaspávať - ona vyrevaná ja vynervačená ..... toto by mi vyhovovalo .... 3 hodky keď dá je super 😉 - všetko nad beriem tiež 😀 😀 😀 😀
Ona mi spávala 40 min doobeda a 1,5 poobede - ale to aj so zaspávaním - tak doobeda to bolo že položila som, najedla som sa a bola hore 😝

lucia32
20. júl 2010

@sevzuz my sme kvôli tomu pri starších odmontovali na postielke 2 tyčky a detiská odtial vyliezali a nedráždilo ich preliezať cez postielku. U Naty máme ešte úplne hore madrac, ale zas nemáme jednu stranu, takže ona v podstate spí s nami, sem tam ju odtisnem do jej postele.

lucia32
20. júl 2010

@zmurkaz u nás sme tiež trhli rekord v nedelu, bez 10 minút 4 hodiny 😉 To bolo žúžo 😀

zmurkaz
20. júl 2010

@lucia32 😵 😵 😵 ...my sme mali v nedeľu opačný rekord - malá bola hore 10 hodín 😨 🙄 🙄 🙄 🙄

lucia32
20. júl 2010

@zmurkaz jáj tak to kolko je hore som nerátala...ale tolko asi nikdy 😀 odhadujem, že 8 bolo maximum...aj včera tolko bola, od 13.00 do 21.00

zmurkaz
20. júl 2010

@lucia32 a stačilo vám nie? ... aj jej 😀 😀 😀 ...Som bola úplne KO ... ona je takááááá zvedavá - že keď zaspáva a len niečo zbadá alebo niečo šuchne - už je dospaté - katastrofa!

lucia32
20. júl 2010

@zmurkaz aj u nás je to podobne...víkendy zvládam a cez týžden mi to zbehne, kedže do 5 je s mojou mamou 😉
Včera ju dokonca bol kočíkovať Miňo večer o 7...doteraz som im ju bez môjho dozoru nedala 😅

zmurkaz
20. júl 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 ..no v každom prípade to dá zabrať 😝

zmurkaz
20. júl 2010

14:00 hlásim malá sa zobudila - idem of

@traktor.... trakinu som zas nezastihla - no čo - aspoň bude mať zavarené uhorky 😀 😵 😉

Pa pa

anavi85
20. júl 2010

Ahojte, oslavencekom vsetko naj...
dnes sme od rana nemali elektrinu v celej dedine 😖
vceŕa som musela ist na policiu, dat trestne oznamenie na biologicku matku, lebo sa vyhrazala, ze zici celu moju rodinu a zacne tym, ze zabije Aduska... ☹ ...policajti povedali, ze je dobre, ze som prisla, ale ked nemam na to svedkov, teda okrem rodiny, tak to skonci v zasuvke, ale nabuduce si mam zohnat svedka, no a potom to bude riesit sud a dostane zakaz priblizenia...takze uz, aby to bolo, nech sa nemusim bat kazdeho zazvonenia zvonceka a podobne...nikomu nic taketo neprajem

nina41
20. júl 2010

@anavi85 ak maš znamych na sude ,skus to cez prokuraturu,policajti stym nič nespravia,aspon v našom pripade to tak bolo,aj ked nas prenasledoval,vyzvanal nam v noci a policajti ho aj chytili ked to robil,brali to ako priestupok,takže som ihned podala trestne na prokurature,a za dva dni hned aj policajti riešili a byv. mal sud ,nesmie sa približiť do 5 metrov,

hathor1231
20. júl 2010

hallo 😀

prisla som pre info o stretkach 😕 mame nieco blizsie severu?

hathor1231
20. júl 2010

@anavi85 😕 ako ze biologicka?

lucia32
20. júl 2010

Krásne leje 😵

lucia32
20. júl 2010

Padajú krúpy, svieti slnko....

traktor
20. júl 2010

@lucia32 kde?... 😕 ..u nas krasna obloha a teplo jak... v lete 😀

traktor
20. júl 2010

@zmurkaz no zas sme sa minuli..ale raz to priiiiiiiide 😀 😉

brinzulka
20. júl 2010

slepa som....ospravedlnujem sa...

deticky vsetko naj vcera i dnes...

nina41
20. júl 2010

aj unas burka 😵

jajona
20. júl 2010

Ahoj všetkým,

dnešným našim oslávencom prajeme všetko dobréééé.

My sa mávame celkom dobre. Potíme sa, kúpame sa a tak....
Novinky nemáme zatiaľ žiadne, všetko po starom.
@sevzuz no my máme postieľku ešte hore 😀 u nás také akrobatické kúsky ešte nehrozia. chvála bohu

anavi85
20. júl 2010

@hathor1231 biologicka, ta co ma porodila, ale ja ju nepovazujem za matku, zial ja nemam ziadnu mamu...

ani3012
20. júl 2010

@nina41
@lucia32 aj ja chcem búrku !!!! 😵

@traktor zajtra by ti mal prísť balíček 😉

@anavi85 no pekne...a to ona akože z ničoho nič ? čo vlastne od teba chce ? By som ju nakopala do riti a verím tomu,že Peťovi možno ani veľa netreba hovoriť.

traktor
20. júl 2010

@ani3012 veru..posliteburku k ani..a potom ani pisli ku nam.. 😉 ..u nas dusno, ani mracika...ale mohlo by sprchnut, nech sa lepsie dycha...a ani tesiiiiiiiiiim a dakujem 😉
@anavi85 co to?...no take nemam rada, ked uz vyriesit si to mate vy dospeli, ale tahat do toho dieta a este sa vyhrazat...no sila

ani3012
20. júl 2010

@jajona o chvíľku už aj vás to čaká,však ? 1.rok 😵

@zmurkaz čau Zuzka ! Stále sa snažíš o režim ? 😀 Gratulka k spinkaniu 🙂
V tomto horku sa Zuzanke ani nedivím,že nemôže zaspať.Ešte ju kojíš ? Evička,aj keď vypila mlieko,tak musí mať flašu s vodou,inak by nezaspala a dávam jej ju na noc aj do postieľky.Ona sa v noci preberie,sama si ju pocucká a zase zaspí.koľko krát sa stalo,že už vo fľaši ani nič nemala,keď sme ráno vstávali

traktor
20. júl 2010

@ani3012 ..u nas voda velmi nemusi....ked horko tazko pol poharika..smäd furt hasi len mliecko..a kedze nekojim..no neviem, neviem..ale nevidno, ze by mu voda chybala 😅

ani3012
20. júl 2010

@hathor1231 o stretku neviem nič,ale veď založ ! Povedz napr.že o týždeň budem v tomto meste od 15-18 hod.,kto sa chce s nami stretnúť tak prdíte .-D
Len cez leto sa stretká zle robia,hlavne ak sú horúčavy a tak.

ani3012
20. júl 2010

@traktor ja je dávam do vody trocha sirupku jupí,lebo inak by mi ju vôbec nepila a lekárka zdvihla prst kvôli kys. močovej,že mala zle krvné výsledky. Tak radšej sldašiu vodu ako žiadnu.

ani3012
20. júl 2010

@sevzuz je zlé,ak sa ani vycikať nemôžeš....teraz je obdobie na nehody najnebezpečnejšie.....
Ja teda neviem ako ti poradiť....asi najskôr to čo Zuzka ti písala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre