Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
13. jan 2011

@inneska ale celkom ti závidím...aj s Ivankou,že Ivi ? 😀

jajona
13. jan 2011

@inneska dobre. od pondelka bez mliečka. zvláda to celkom fajn, žiadne náreky, ani nič podobné. poviem, že mliečko je pokazené, pritúli sa ku mne a za chvíľu zaspinká. myslela som, že obedy budú strašné, ale napodiv, super. tak ako večer.
táto noc bola trošku horšia, neviem, či zúbky, lebo stále mal prstíky v ústach, tak sme boli hore častejšie. ale pozitívum je, že už sa budieva až po polnoci, väčšinou okolo 1:15 - 1:30 h a potom nad ráno okolo 5 h. dúfam, že som to nezakríkla. a dnes večer ani nepýtal.
a ešte raz ďakujem 🙂

jajona
13. jan 2011

@ani3012 no to som už aj zabudla, že ako bolo 😅

traktor
13. jan 2011

@ani3012 😀 😀 😀 😀 ..jj, ja ti inka zavidiiiiiiim...len mm..sa mi kdesi stratil 😕 😀 😀 😀 zacal sa ma bat, ci co.. 😀

inneska
13. jan 2011

inak dnes sme boli v kaviarni pre deti(teda pre maminy, kde sa deti môžu vyšantiť), erik spotený ako myš, čo tolko skákal na trampolíne 😀 našťastie po ceste domov mi nezaspal, okupali sa, napapal, trochu ešte pohral a krásne potichu zaspinkal, ked sme si lahli...no ale niečo som týmto chcela povedať, len mi vyletelo, že čo 😅 no asi zase tehu demencia 😀 ak si spomeniem, tak napíšem 😀

samayka
13. jan 2011

staré sovy sa zliezajú ??? 🙂))

ani3012
13. jan 2011

@traktor v Košice majú zosuv pôdy,musia evakuovať čásť krásna

ani3012
13. jan 2011

@inneska chcela si napísať,že spí ? 😕 😀

ani3012
13. jan 2011

@samayka ahoooooj !

traktor
13. jan 2011

nas matko 😀 ...to ako je obleceny si nevsimajte, on sa totiz oblieka sam a mne nedovoli ziadne úpravy .. 😀

traktor
13. jan 2011

@ani3012 hej , akurat som to kukala..strasne cosi..same nestastia..

samayka
13. jan 2011

@traktor - neskutočný je 🙂)))))

ani3012
13. jan 2011

@traktor šak je tam jak baba 😀 podarený 🙂

ani3012
13. jan 2011

@jajona čo ako bolo ? tehu ? Na druhé sa nechystáte ?

traktor
13. jan 2011

@inneska 😀 😀 😀 😀 ty sa môzes teraz aspon vyhovarat..a este jedna vec..po vianociach nemusis chudnut..co mi pripomina, ze ja hej..

vendulacky
13. jan 2011

ahoj, teda vás tu je🙂

jajona
13. jan 2011

@traktor ty kokso, dobré!!!

vendulacky
13. jan 2011

vidíš ani stačí béknout a ovečky se shromáždí🙂

inneska
13. jan 2011

@traktor aj u nás frčia hocjaké topanky, papuče, šlapky 😀 obuje všetko 😀 dnes v kaviarni chodil v plastových barbie lodičkách 😀
@jajona tak to vám ide super, u nás sa už na mliečko ani nespomenie..aj ked sa prezliekam a vidí cici, tak to s ním neč nerobí 🙂 a včera v noci spal krásne, ako zaspal, tak až o 6 sa zobudil, a potom zas do 9 skoro..takže paráda 😵
@samayka ešte som ti tu an koníkovi ofiko negratulkovala, tak z celého srdiečka gratulujem srdiečko moje 😵 😵 a hladký priebeh 😉

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 no len ja si stale myslim ze to robi len nahodou nie naschval, najnovsie sa jeduje ale taaak strasne ze reve trha sa mi z ruk a robi mostik ked ho mam na rukach,ked je na zemi taksi lahne ale nieze by sa slahal o zem ale lahne a ukludni sa, ale v poslednej dobe sa stale vala po zemi a neskutocne sa tym bavi😀DD

@traktor ja som vedela ze ty neskalmes 😀 😀 😀

traktor
13. jan 2011

@samayka
@ani3012 ...no som skonstatovala, ze ma v lodickach krajsie nohy ako ja 😠 😀

jajona
13. jan 2011

@ani3012 tú Majku z Gurunu som myslela, čo si písala
no mm som povedala, že keď prestanem kojiť. to začína byť reálne a už otravuje 😝

ani3012
13. jan 2011

@vendulacky ahooooj !

ani3012
13. jan 2011

@vendulacky 😉 béééééééééééé 😀

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012
@traktor
aj ja inesske zavidim, ale mozno sa nam tiez coskoro podari, dufam 🤐 😵

traktor
13. jan 2011

@vendulacky ahoooj 😉
@ani3012 😀 😀

jajona
13. jan 2011

my máme topánky mimo dosahu, v predsieni

traktor
13. jan 2011

@sevzuz tak vam drzim prsty nech sa to podari 😉 😵 ....a nam drzim prsty, nech sa to nepodari 😀

jajona
13. jan 2011

@sevzuz tak držím palce, aby vám to čo najskôr vyšlo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre