Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
6. jan 2010

josi aké ovocko dávaš, my len jabko a banán na striedačku 🙂 a vo výživke je aj trochen hrušky zamiešané 😉

josifek
6. jan 2010

Lucinka my máme dneska jablíčko+ hrušku + mrkvičku.A včera jsem dala zmražené meruňky+ jablíčko.Jinak dávám z mražených zásob, broskve,švestky, jahody, borůvky, zahradní maliny a ostružiny, meruňky,a samo banán čerstvý

lucia32
6. jan 2010

tak mi také poklady zamrazené nemáme, ale už sme mali výživku lesné plody ...
uspávame...

lucia32
6. jan 2010

ja nemrazím, nejak sa mi to ovocko nepáčilo, ale pre bejby by to možno nevadilo, že nie je ako čerstvé 😝 , myslím konzistencia, aj tak sa to rozvarí, no už nič 😝 ale v obchode som videla zamrazené, my máme len kompotované 🙂

lucia32
6. jan 2010

🙂 už spí, idem sa natiahnuť aj ja, aspoň hodinka, aj to poteší 🙂

mifinka
6. jan 2010

hoj holky, idu pro radu, piškot měl ráno zvýšenou teplotu a celkově je jakejsik umrčenej.. dala jsem mu panadol, tak teplotu nemá ale nálada zůstala.. myslíte že leze zub? volala jsem dětskému a sestra říkala že kdyby měl teplotu i zítra tak máme přijít na výtěr.. alr jinak je dobrej, žádnej snoplík ani kašel...
jo a měl 37,7 takže 37,2...

josifek
6. jan 2010

Mifi ahojky někdy to dětičky mívají dávej hodně pít a uvidíš možná to můžou být i zoubky 😉

Lucinka já zamražuji na plechu a pak dám do sáčku takže ovoce je krásné a je fakt že to rozvařím nebo rozmixuji 😀 😀 😀

jennna
6. jan 2010

mifi...hádam to bude len ten zúbok!

naša Dianka veľmi neľúbi tie kaše...teda aspoň z lyžičky nie...skúsila som jej urobiť redšiu a len tak zo srandy som jej to dala piť ako z pohára....a jej sa to tak páči a vie to tak vypiť...ani jej veľa neujde....
tak jej idem kúpiť ten pohárik, neviem ako sa volá ale je to prechod z flaše na pohár, je to pohár so savičkou...

u nás zúbky ani náznak...zatiaľ..

simonito
6. jan 2010

Achojte 🙂

Máte se? My jsme zasypaní sněhem(jako obvykle) 😎 ....ale to nám nezabránilo navštívit dnes paní dochtorku a máme půlroční poradnu za sebou. Čekala jsem že Malča strhne váhu,ale kdééépaaak....7310g a 65 cm....vypadá jak cvalík,ale je to bobek malý 😅

Jsem koukala na fota,že už se hromadně přikrmuje.....a dokonce i sedíííí 😕 No tak to my ne, kutálet se to jo ale my při jídle ještě v polosedu na lehátku 😉

Mifi...ahoj.37,7 v zadečku je často normální tělesná teplota u kojenců.Panadol dávat až když teplota v zadečku překročí 38,5...do té doby je teplota potřebná,organismus bojuje a zvyšuje obranyschopnost.

josifek
6. jan 2010

Jennka my z toho pijeme a malé s to moc líbí 😉

simonito
6. jan 2010
simonito
6. jan 2010

Josi..karamelka je teda smíšek 😵 Jennka...nějaké aktuální fotečky,kdepak jsou? Dianka už musí vypadat zase úplně jinak 😅

josifek
6. jan 2010

Simi ahojky krásné fota , no my VÁSbrzy doženeme včera jsme u doktora navážili 6750g 😉 a měříme 66 cm 😀

jennna
6. jan 2010

simi...krásne fotky!!! ste si to užili cez sviatky, že,??

ani naša nesedí, ale na posteli ju už nemôžem nechať bez dozoru..čo tá dorába...sa pretáča, krúti..cúva...však je Rak... dnes mi skoro zletela a to som si odbehla len cvrknúť...

a ozáááj....dnes je to presne rok, čo som "pocítila prvé pohyby" !!!! 🙂 🙂 🙂

jennna
6. jan 2010

a bola som oveľa chudšia ako teraz.... ☹ 😒 😠 😀 😀

jennna
6. jan 2010

simi...mám svoj PC v oprave, bohužial som o väčšinu fotiek Dianky prišla...(plááááč)... ale už mám kopu nových, tak ked ho budem mať, tak niečo dám....nejaké novšie sú na FB...

simonito
6. jan 2010

jenn...chudší jako tělesně..předpokládám...no ale bohatší v jiném směru,tak na to serkej...s tím se dá vždycky něco dělat 😎

simonito
6. jan 2010

Jejda...to musel být velký problém,když si přišla o fota.....většinou to jde přece z toho poče dostat,ne?Ledaže by shořel 😎 😀
FB...tak tam sem se nedávno taky zaregistrovala,ale moc tomu nedám...asi je tam celý koník,ne?

jennna
6. jan 2010

simi...tak to máš svätú pravdu...a už sa s tým snažím niečo robiť.... záväzok do nového roka. 😀 😀

jennna
6. jan 2010

simi...jenás tam veľa...ale koník je koník...tak pošli mi do IP....ako si na FB...ak mi teda prezradíš svoje oficko meno....alebo ti pošlem ja moje???
a veru....všetky súbory v prdeli...nedalo sa nič zachrániť....bola to katastrofa....pre mňa

simonito
6. jan 2010

Jennn...jo já taky od nového roku pilně rotuju v obyváku na rotaně.....a chodím cvičit.....ještě méně žerkat sladké a bude to dokonalé....jako budu dokonalááá 😀 😝

simonito
6. jan 2010

jennn..pošli já pošlu taky 😎

jennna
6. jan 2010

s tým sladkým máš pravdu....keby to nebolo...

ja som sa dnes s tlakom tristo pätsto ráno vážila, že koľko som nabrala cez svitky...a čuduj sa svete... kilo dolu... 😀

josifek
6. jan 2010

Já také držím jídlo na uzdě jím jen zdravé věci sladké jsem vynechala a teď už i cvičím na kotouči a s gumou a na balóně chci nosit svoje kalhoty chodím se na ně jen dívat do skříně ☹

jennna
6. jan 2010

josi...ja už svoje zapnem čuduj sa svete....ale vyzerám jak safalátka....a všetko okolo brucha...ten tuk mi preteká...je to riadny humus..... 😀

josifek
6. jan 2010

no já né já to mám ve stehnech a v zadku a trochu v bříšku hold do maskáču musím zabrat 😀 😀 😀 😀

jennna
6. jan 2010

😀 😀 😀

simonito
6. jan 2010

...tak mě nejvíc vadí,že má mám ještě trochu břuch....jinak vlezu do všeho před těhu 😎 Jennnkoooo a neříkej tomu humus...můj milovaný muž tomu říká vzrušivý špíček 😎 😝

jennna
6. jan 2010

je zlatý ten tvoj mm.... môj je až príliš úprimný.... ten ma chce mať krajšiu ako predtým.... 😀

jennna
6. jan 2010

ale aj tak ma ľúbi ako koňa... nechápem prečo??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre