Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
15. jan 2010

tak budem mať tretie 😀 😀 😀 😀

lucia32
15. jan 2010

že príjmeš mou rúúúži??? 😲 😝 😀
Pri 2 som o tom ešte nerozmýšľala až teraz po 3... 😎

zmurkaz
15. jan 2010

...no .... veď to .... že nie som nejako veeeľmiii donútená 🙂 - ale AK tak po treťom by som sa nad tým začala zamýšlať intenzívnejšie

lucia32
15. jan 2010

Zatial beriem ATK...no beriem? častejšie zabúdam 😝 😀

zmurkaz
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 ja zatiaľ nemám kedy - buď sú deti hore - alebo je muž v práci 😠 - ale občas sa to podarí 😵

lucia32
15. jan 2010

No nič idem ja...mm už volal, že sa teší 😝 😀 dúúúfam, že Nataly bude dlllllho hore 😎 😝 😀

zmurkaz
15. jan 2010

...som pozerala nejaké triko s dlhým rukávom pre Juráša -... no to ti je samý kostlivec .... alebo je to kombinácia biela a tmavo modrá... to nikdy neviem s čím to mám prať 😕 🙄

voskovka
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 doooooobréééééééééé.... 😀

zmurkaz
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 - idem upratať .... sa mi táááák nechce ... ale idem - Pa Lucka

zmurkaz
15. jan 2010

vosky - čo meješ - vy nem tak?

traktor
15. jan 2010

baby poradte mi co mam urobit,...vsetky pismenka mi ukazuje take male ze potrebujem lupu....co mam stlacit na pc...teda ukazuje mi len kona a farmu v malom ostatok je ok...

zmurkaz
15. jan 2010

😨 😕 😕 ☹ -neviem

voskovka
15. jan 2010

ja som vysadila antiku bo žerem tbl.na chudnutie a nemala by som kombinovať ...
a včera po 2tyždnoch sex...no sa mi normalne nechcelo.. 😀 .lebo tie tablety možu znižiť libido...

zmurkaz
15. jan 2010

alebo skús vypnúť a zapnúť PC

zmurkaz
15. jan 2010

😀 😀 😀 ...vosky... 😀 😀 ja som tak intenzívne kojila Jurka 😅 - ale potom to stálo za to 😀 😀 😀

voskovka
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀

traktor
15. jan 2010

uz som skusila nejde to aj tak...

traktor
15. jan 2010

musim matkovi pozhanat staru klavesnicu, lebo potom neviem co mam robit 😀 😀 ....ale take blchy, ako mam teraz na obrazovke....no do osalenia...

simonito
15. jan 2010

Traki...zkus....vpravo nahoře otevři nabídku Stránka a najeď na velikost textu a změň 😉

traktor
15. jan 2010

uz mi to ideeeee

acerka
15. jan 2010

ahojte maminy, mate uz niektora drobca v sportovom kociku?

zmurkaz
15. jan 2010

aceraka - tak ja som nad tým rozmýšlala, ale .... .. nie je veľmi ani prečo ju dávať do iného kočíka....som chcela aby sa jej lepšie sedelo a aby videla....) ale je vonku vždy keď spí - zaparkovaná na dvore ....(cca v lepšom prípade 5 hodín denne) ... nechce sa mi to teperiť z povaly 😅 ... inak sa mi zmestí ešte do hlbokého 😉 ...aq to tam má kožušinový fusak 😅

traktor
15. jan 2010

ja mam ..... 😉

traktor
15. jan 2010

do hlbokeho sa nevmestime.....a sportovy je super.... 😉

traktor
15. jan 2010

zmurka pekna vyroba 😀 😵 , a k teme z druhej strany...aj mojmm bol hrdina , ze tria dost...a je nas o jedneho viacej... 😀 😀 😀 ...ej ale dobre sa stalo, nasho matka nikomu nedame, velmi ho lubime 😵 😵 😵 😵 , ...a lubili by sme aj dalsie ale dalsie uz nebudu.... 😀 😀 😀 😝

traktor
15. jan 2010

....a isala mi ta mamina / ta fotka toho dietatka co som tu dala...tak je to cierne uhlie 😀 ....maju problemy z bruskom 😖

zmurkaz
15. jan 2010

Traki - on sa takto k tomu neprizná - ale vidím, aký je - že nem viac - a keby bolo - tak ja s tým mám menší "problém" ako on (on už pred Zuzankou - že ako to my vymyslíme aby sme to utiahli a tak .....) Ale stať sa môže - aj keď nám to tak fungovalo so 6 ročnou pauzou 😉 A to si ja osobne myslím že finančne sme taký stred - že aj 3 by sme uživili.... 😀 😀 😀

zmurkaz
15. jan 2010

...no ešte že tak - sme mali katastrofické scenáre 😀 😀 😀

lucim
15. jan 2010

dobry vecer slnecnice a komety 🙂
antikoncepcia? my pouzivame gumenych strazcov, sa mi nechce jest pravidelne tabletky.
gratulujem ondrejkovi.
traky, tiez som netusila, ze mas svokru tak blizko. 🙂
ven chuuudatko, snad nam nevykrvacas uplne, nech uz neboli.
blani, uz dufam negrckas.
ani, evicka je zlata slecna .
sportovy kociar pouzivame, matko je v nom spokojny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre