Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

klara_klara
19. máj 2010

aq vsetko najlepsie oslavencom 😉

klara_klara
19. máj 2010

aj mna by zaujimalo teda u tych ktore koja dokedy chcu...ja som povodne chcela do roka ale ak to maly nestopne kludne aj do roka a pol 😉

simonito
19. máj 2010

🙂 Ahojte 🙂

..tak voda klesá a nálada stoupá....já jen furt vrtím hlavou nad těma Troubkama 😕

No k tomu spaní nespaní a kojení.My taky furt kojíme,ikdyž už méně(o čemž svědčí nedávná první červená návštěva p porodu 😝 )...a chceme kojit tak ještě v létě,nejpozději v září plánujeme odstavení 😎 a musím říct,že je fakt,že co jsem přestala kojit Šimona,tak spal celou noc....kdyby Malí taky blbě spala,tak asi už začnu o pomalém upouštění od prsu i u ní.....

nykyta
19. máj 2010

no konecne som ho uspala 😉 a vy ako tiez uspavate 😉 idem hodit nieco do seba som nejak hladna-spravim si kafco a hned som tu 😀 😀

acerka
19. máj 2010

krasne predobedie 😉
oslavencekom hura hura hura a Matejkovi este dalsich 3x huraaa 😵
...som dala malemu varit obedika a sadla som k PC, ze idem teda nieco porobit a na obedik som zabudla, az smradek z kuchyne dosiel do izby a vsetko to prihorelo 😠 ....tak varim znova 😒 ...uz budem riadne cihat 😀

nykyta
19. máj 2010

ajojte simo a klara 🙂 🙂

simonito
19. máj 2010

.jooo a všechno nej nej...jsem to ale nezdvořilec 😔

nykyta
19. máj 2010

ajoj acer 🙂 ale si dostala vcera ponuk na projekty 😀 😀 tak uspesne varenie obedika 😀 ja dnes nevarim mam navarene tak nemusim striehnut v kuchyni 😀 😀

acerka
19. máj 2010

s tym kojenim a spanim, my sa tiez stale kojime sice uz len v noci, cez den uz maly velmi nechce, a v noci sa budi aj 4x a to ani nechce cucat len si dak podudlat a spi dalej...pije tak riadne 1 max 2 za noc....
a tiez mi kamoska vravela, ze ked malu odstavila tak tyzden sa v noci jedovala a od vtedy prespi celu noc 😕

inneska
19. máj 2010

pekné predpoludnie 🙂

oslávenčekom šicko naaaj, spešl matejkovi a lukimu 😵 😵 posielame cmuky 😲 😲 😲 😲 ja som včera nahadzovala inzeráty na babybazar(podarilo sa mi zatial len 16ks, bo do toho 3x kojo, odkedy večer zaspal), sem tam kuk na tv...dnes dúfam dohodím zbytok..a to som ich chcela dať aj sem na koňa...ale to už pôjde lahšie, budem len copy, paste 😀
a teraz som upratovala skrinky v kuchyni, bo mi začali lietať mole 😠 tak som ich sviňuchy našla v polohrubej múke 😠 😠 tak to tam idem dopratať, len erik sa pýtal spať, tak som ho uložila, reku že vám sem písnem a idem pokračovať čosi robiť...je fakt hnusne vonku, radiator kúri o sto tristo...inak by sme tu pomrzli 😖

sor..aj my sa kojo..noci tiež občas katastrofa, že aj 7x za noc...priemer máme tak 3-5x 😝 uvidíme dokedy sa budeme kojiť..možno sa erik aj sám odstaví, možno sa mi stratí mlieko...zatial to nieriešim 🙂

nykyta
19. máj 2010

tak a som tu 😉

acerka
19. máj 2010

ja chcem kojit do toho raka urcite a potom uvidim, tiez by som uz konecne chcela mat prespinkanu celu nooocccc 😀

nykyta
19. máj 2010

ajoj inn 😉

acerka
19. máj 2010

roka 😀 😀 😀

inneska
19. máj 2010

a traky, nech vám už tá voda ustupuje..je to des sledovať, či bude katastrofa, či nebude(vlastne samo o sebe to už je katastrofa) ☹

nyky..ani ja nevarím, mám od včera rizotko 🙂

simi...len mi nejde do hlavy, že ked bol erik mimi malé, tak mi prespal celú noc...teraz vôbec 🙄

inneska
19. máj 2010

hooj nyky 😀

nykyta
19. máj 2010

o tak k tej prespinkanej noci by som sa aj ja velmi potesila,ale naposledy prespal celu noc 😕 😕 uz si ani nespominam 🙄 🙄 no a to nekojim a mal by spinkat ☹ ale ved raz to pride 😉

inneska
19. máj 2010

no a včera som sa tu pochválila, že erik začal papať...čo myslíte, kolko toho zjedol dnes??? niiiiiiič ☹ zatial len 3x kojo ....

nykyta
19. máj 2010

ved prave do 4 mesiacov spaval az do rana bieleho a teraz sa budi aj dva krat na jedlo a to nehovorim ak mu nieco je tak to je hore stale 😕

inneska
19. máj 2010

nyky...tiež vravím, že raz to príde...aspoň, že aj ked sa zobudí, zachvílu zaspí zase..že nerobí mi nočné predstavenia 😀

simonito
19. máj 2010

Čau Innes....tak tyhle otázky jsou na místě...je to divné,ale je to tak,ono je teď období největšího učení se nových věcí,vstřebávání vněmů...a tak to děcku nedá spát...hladem to asi nebude...a když ví,že se může probudit a ujistit se o přítomnosti matčina prsu,tak to prostě udělá....no,ale neboj,to se zase časem změní,je to proměnlivé a individuální....i zuby můžou dělat svoje.....

nykyta
19. máj 2010

neboj ved on sa rozpapka 😝 😝 😝 aj maco mava dni,ze na obed bojujeme s lyzickou,ale vtedy viem ze ho trapia zubky 😕 😕

acerka
19. máj 2010

maly dnes na ranajky spapl 1a pol detskeho jogurta a este piskotik a ked si isiel grgnut tak to vsetko vygrcol...nuz asi mal velke oci a prejedol sa ☹

traktor
19. máj 2010

kukuk 😀 ..poupratovane, obed sa vari...mozem pismenkovat 😀

nykyta
19. máj 2010

no ved to 😎 co zazije cez den vecer si to este raz preziva,ale v spanku 😒 u nas to je tak cim pestrejsi den tak vecer sa cestuje hore dolu po postielke a vykecava si 🙂 🙂 potom sa zobudi a hotovo 😎 ale v poslednej dobe staci polozit naspat a dat dudl 😎 sice sa nabeham horedolu schodami ako vol,ale aspon schudnem 😀 😀

acerka
19. máj 2010

simon, mas pravdu 😉 asi to tak nejako bude

inneska
19. máj 2010

simi..máš pravdu...tak musíme len vytrimať 😀 a potvorské zuby...my už máme 3 mesiace utrum, žiadny zub, spodné 3 sú momentálne naliaté, boli už aj predtým, potom neboli, teraz sú zase 😒 neviem čo si mám o tom myslieť 🙄

nyky...ja som tiež v tom že zuby, ale 2 papá, 2 dni nepapá...a toto trvá vyše mesiaca a ako som písala vyššie 3 mesiace máme zubné suchoty...už by sa ked dáky mohol objaviť(alebo rovno aj 4 naraz, nech je jpokoj 😀 )

nykyta
19. máj 2010

ajoj trakus 😉 co voda uz je pod kontrolou? 😕 😕 boze nech uz pride slniecko a lukovia nech sa netrapia s tymi povodnami 🙄 🙄 🙄

traktor
19. máj 2010

matko uz nespinka v postielke...bud v posteli alebo cez den na zemi.../ penovy koberec, na tom paperovy paplon, k tomu vankusik ...

traktor
19. máj 2010

voda sa odcerpava a este stale tak slabsie prsi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre