Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
24. máj 2010

a dakovala za pochvaly erička 🙂

traktor
24. máj 2010

in priiiiiiid...vsimas kto je napisany 😉

simonito
24. máj 2010

...áááá všiml si mě někdo,zdarec Innes 😵

...chtěla jsem hodit fota,ale AMálka mi visí na noze...tož uvidím 😎

traktor
24. máj 2010

sim ahoooooooooooj 😵 ...dalsie dieta na ponozke? 😀 😀 😀

simonito
24. máj 2010

..stretkoooo...tak si ho užijte 😵 😵 😵 ...Amálka už nevisí na noze..už na ruce.... 😝 tak to je asi konec.....tadytadytadydáááá

inneska
24. máj 2010

fakt to nasere(musím to tak napísať) že si doslova od huby otrhneš, aby si decku kúpila dačo poriadne a ono ti príde domov šuvix takmer nepoužitelný 😠 vŕŕŕ..aj tamtá mala tuším len jedno negatko, resp. neutrálne a zvyšok pozitko...no a riad sa tým..keby to tam napíše, ale nenapísala...bo by sa vydražilo za podstatne menej penazí, ako som za to dala ja 😠

inneska
24. máj 2010

ivka...šak vidím, kto je napísaný 😵 tož preto by som rada šla...ale ani už nenahovorím na druhé KE 😝 dialka by ani nevadila, ako dosť euráčikov čo to výjde(100vka len taký rachot 😒 )

inneska
24. máj 2010

simi..joj, ťa nenechá málinka chvílku popísať, nezbednica malá 😉 ak sa ti ešte podarí, tak prídi medzi nás 😉

inneska
24. máj 2010

ivka a nemá prísť aj jennka s diankou??? 😕

lucim
24. máj 2010

inn erik je krasny fotomodel, vydarene zabery. 🙂
zase stretko? my by sme tu mali doplanovat tie dve nase ... PN a BA. 🙂
mimochodom ...som free, dieta slo do postele o hodinu skor ako posledne dni, mna vycuckal a skusa to tatinko, som zvedava, za kolko pride a ci s uspechom, zatial odtial pocujem rehoty. 😀

traktor
24. máj 2010

skoda, ze to je taka dialka, ze?...a bazar..dobre si napisala...inak vsak aj zmolkove sa da predat, vsak na vonku dobre ale napisem to....kurnik..a nie , ze nove..clovek sa tesi...vsak nemam peniaze na rozhadzovanie...ze bude mat dieta nieco pekne...a ono pride handra..tak to je na zaplakanie...

traktor
24. máj 2010

pride aj jennnka ale iny den ....to bude dalsie stretko 😀 😉

lucim
24. máj 2010

Ja mam tiez rada fair hru ... objednala som teraz balicek triciek na donosenie . lebo viem, co potrebujem a ze to moze mat aj bodku aj zmolku - lebo k plazeniu sa po dvore k teplackom take trika znesieme. ale ked to zataja, hanba im. 😖
...uz je tam rev ....zasiahnem? skusam draheho, lebo ma pocit, ze my sa tam vzdy tristvrte hodinu vyborne bavime. 😝

traktor
24. máj 2010

nechaj ich...nech si uziju 😀 😵

lucim
24. máj 2010

mam tie fotky postahovane ... takze zaciname - paci sa - dnesna supravka a ciapka sekundu na hlave 🙂

simonito
24. máj 2010

...tak jsem Malí usdaila do židličky ....a papá,právě vysává rajče 🙂

Lucim....Matěj je roztomilýýýý a je ti strášně podobný,hl.očiska a nosík 🙂

traktor
24. máj 2010

no...aj ta sekunda stala za to 😀 😀 😀 ...juj je rozkosnyyyy...len ho vycmukat 😵 😵 😵 😵

traktor
24. máj 2010

aj matko uz papal paradajku...vcera...ze komplet..pizzu 😀 ..som robila s kysnuteho cesta...juj velmi mu chutila...

zmurkaz
24. máj 2010

jééééé S*t*r*e*d*k*o* 😵 😵 😵 😵 😵 ...chcem ííííísť ... ale na toto asi muža nenamotám 🙄
...a Matej ...je zlaýýýýý...fešáčisko 😉

zmurkaz
24. máj 2010

som to dobre po..sr... ...tak opäť ....

*S*T*R*E*T*K*O* 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
24. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zmurka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
24. máj 2010

som musela jednu poštu vybaviť..a ešte sa erik začal mrviť, tak prsko do pusy nech je to bez plaču...

a raz si erik dočiahol papriku..schrúmal polovicu, potom chcel rajčinu..tak ju dostal...no hotové lečo na ňom bolo 😀

a matejko je zlatunký, fešáčik jeden 😵 😵 😵

inneska
24. máj 2010

a zase u nás leje 🙄

zmurkaz
24. máj 2010

.....jáj keby bolo na mne - aj na voloch by som prišla! 😎

klara_klara
24. máj 2010

no ahojte...pisem po dlhsom case...u nas je to katastrofa...spime jeden krat za den tak 45 minut, vydrzime do 20 h s prehladom 😝 😝 😝 , snazim sa kojit aj pred kazdym akoze uspavanim ale nepomaha...to bola rada mojej susedy lebo vraj dieta nechce spat cez den ak je hladne ale nepomaha...vraj mam mozno slabe mlieko???...ja uz fakt neviem, co je vo veci...som unavena a znicena ☹ ☹ ☹

lucim
24. máj 2010

tak uz som pri vas - matko nam to obom teda pekne ukazal .. chceli sme ho my dostat do postele skor, tak nam to nandal, nie jeden rodic, ale obaja vycucnuti, a nie tristvrte hodina, ale hodina a pol.
a dakujeme za pochvaly, sme sa dnes celkom dobre zabavali aj s fotakom. 🙂
az na to jedenie .. dnes skoro nic, akurat jablcko ocmulaval, ked sme ho akoze nahodne nechali na stole.

zmurkaz
24. máj 2010

klári - slabé mlieko nie je!!!! je len zvedavé dieťa a živé ... mám podobné ... dnes od 12:15 vydržala s prehľadom do 18:00 ... a som to hovorila dokine a že sú jednoducho také deti čo nepotrebujú veľa spinkať .... a ako ti spí v noci?
lucim ... 😀 😀 😀 ...vám ukázal kto je doma šéf 😉

klara_klara
24. máj 2010

no lucim tak vidim ze vycucnuti nie sme sami...
najmudrejsie su babky vsevedky co do vsetkeho pchaju nos a akoze chcu pomoct a poradit...lebo nasa suseda tvrdi ze ked dieta nechce cez den spat je hyperaktivne 😝 😝 😝 a este ze nasich 8,5 kg je malo lebo jej vnuk ma 11kg a je mladsi...ja uz neviem

klara_klara
24. máj 2010

zmurki no to je to on nam spava skoro vzdy od 20h plus minus do 7-8 h plus minus...tak tam je to mozno skryte, lebo som pocula aj take ze deti ktore spia vela cez den zasa nespia dobre v noci...no dobre on spi sice tolkoto lenze dost sa prehadzuje cez noc a budi sa na jednie, len si pocucka a spi dalej ale zasa s tym prehadzovanim, casto sa budi tak ze lezie dopredu, no hruza...ale mas pravdu v tom ze je naozaj strasne zvedavy...vsetko ho zaujima, vsetko by chytal, tesi sa ked vidi nove veci, tybe rucickami, nozickami jak sa tesi 🙂

zmurkaz
24. máj 2010

Klári - tak buď v kľude - máme úúúúplne rovnaké deti 😵 😵 😵 ...sú zvedavé ... v noci to všetko musia nejako spracovať a preto sa prudko prehadzujú a keď sa "zobudia" na "papanie" tak len pocuckajú 😵 😵 😵 a spinkajú ďalej ...čo by za to iné maminy dali....
Tz máš len jedno veľké nešťastie na svoje okolie.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre