Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
27. nov 2009

samy ahoj...ešte raz osobne gratulka 😉
A ani to dobre napísala, len Simonku Karamelku prekrstila na sýkorku... 😝 😀

lucia32
27. nov 2009

Samy ...sykorke utopencovi posielam cmučka 🙂

samayka
27. nov 2009

luci - veď ja vieeeem 🙂 to len to prekrstenie... ale kto by sa nepomýlil keď také krásavice oslavujú v jeden deň 🙂)

a kuk:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucia32
27. nov 2009

pekné...malý smieško 🙂

brinzulka
27. nov 2009

jej...dobre rano...nasej neveste vsetko naj...
a aj ostatnym julovciatkam.... 😵

josifek
27. nov 2009

dobré raníčko všem 😵 😵 😵
děkujeme za gratulky zvlášt našemu frajerovi posíláme cmuk 😵 😵 😵 a my také přejeme všem co jsou o měsíc starší než my 😵 😵 😵 😵 😵 cmuk cmuk cmuk.

josifek
27. nov 2009

Samy malá je kkrásnááááááá

nina41
27. nov 2009

Ahojte 🙂
Oslavencom všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Riško ma nadchu,odsavam mu a davam nasivin,iba vytieram noštek,

simonito
27. nov 2009

Krásný den všem 🙂

Mooc děkujeme za gratulace a i my posíláme vše nej 😵 😵 😵Simonce,Elušce,Amálce,Maximkovi,Diance,Emičce 😅 😲 (cmukací)

Doufám,že se vám všem vede dobře,dlooooooho jsem tu nebyla,ale dala jsem si zavázek,že alespoň vždycky jednou za měsíc 😎

My jsme dnešní Amálčino jubileum nezačali moc dobře....no Šimonek se nám začal v noci dusit,zánět hrtanu jak prase,je v nemocnici s taťkou ☹ ☹ ☹ No ale my se nedáme,my to všechno překonáme 😝

A jinak si užíváme jeden druhého Málinka se kutálí a začala vydávat prapodivné zvuky,skoro jak když starý chlap který celý život hulil a chlastal by chtěl něco zaspívat 😀 😀 😀 Doufám,že nám malá nezačala mutovat 😕 Šimonek je na ní strašně milý a pozorný....fakt paráda 🙂
A jinak řešíme nějaké pracovní problémy a dozařizujeme baráček,dělali jsme předzimní úklid hospodářství...tak nějak nezbývá čas a já si dnes uvědomila,jak dlouho jsem nekoníkovala 😒

Tak se všechny držte,neblázněte s předvánočním úklidem,dárkama a pečením....hlavně tak nějak nechejte ať tá pohoda přijde k vám domů nepozorovaně...a´t ji někde nehoníte po obchodech 😎 😀

Mějte se mooc krásně...já snad dnes na koníkovi vydržím v průběhu dne nakouknu 😵

A chválím všechny miminka...rostete do krásy a tááák roztomilé jsou ty naše děti

Málinka a bráška vás pozdravujou https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

lucia32
27. nov 2009

Simonito ahooooj...Málince posielam veľkú pusinku...
No je pravda, že nás zanedbávaš 😝 , ale pri 2 malých deťoch, baráčiku a hospodárstve sa ani nečudujem...ja bývať na samote u lesa...tak taky tak 😀
Šimo a Malka sú podarení....
Šimonkovi držím palec nech je rýchlo fit a môže sestričke opäť čítať rozprávky, tfuj, tfuj 😉

lola19
27. nov 2009

Ahojte babule, prepacte, ze sa sem cpem, ale chcela by som vas poprosit, ci nemate niektora napisany formular , kde oznamujete zamestnavatelovi, ze prechadzate z materskej na rodicovsku dovolenku. priznam sa nechce sa mi to vymyslat. Ak to niektora mate, poslite mi IP. Moc moc dakujem. Inac aj ja mam julovu princeznicku, aj ked mala byt az augustova.Sem tam si vas citam, ale mala + pes + domcek ma tak zamestnavaju, ze nemam cas sa k vam pridat.

zmurkaz
27. nov 2009

Ahojki babulky... oslávencom a oslávenkyniam všetko naj naj naj .... 😉

Tak my trošku teplotkujeme po tom očkovaní, ale sme inak OK....

... a som sa dnes dozvedela, že by som si mala urobiť ďalšiu VŠ aby som mohla učiť ďalší predmet... sa mi hrnú slzy do očí ... bo nem viem, ako to zvládnem.... a ani nechápem, ako to mohlo niekoho napadnúť 😠 😠 😠 - veď malá má len 4 mesiace! 😠 ☹ A to mám ísť študovať akože hneď od septembra.... no nechápem 😕

som SMUTNÁAA ☹

sorciera24
27. nov 2009

zmurkaz....a preco si musis urobit dalsiu VS?...trosku ma to zaujima, lebo ja som tiez ucitelka a spravy nestiham sledovat....co nas pan minister zas vymyslel? 😕

jajona
27. nov 2009

Ahojte,

joj, ale vás dnes je 🙂 Všetúúčko je to naj...

U nás je zamračené a tma ako keby bolo pol piatej večer 😒

Ja som sa akurát naobedovala a idem trochu kúpelňu obriadiť. Zajtra mi aspoň niečo odpadne.

Pekný deň

zmurkaz
27. nov 2009

Sorciera - no ani nie tak minister, ako môj riaditeľ .... keďže mám pracovnú zmluvu len na zastupovanie materskej a aprobáciu len na jeden predmet a druhý som učila len ako nekvalifikovaná - tak chce, aby som si vyštudovala slovenčinu (ktorú ja moc nemusím) aby ma mohol prijať asi na trvalo a nemal výčitky svedomia 🙄
No ale ja si to teraz vôbec neviem predstaviť - aj mať malinkú a aj študovať! Som taký typ - že keď niečo robím tak poriadne - akosi to neviem inak - a mám pocit, že potom sa nebudem môcť poriadne venovať malej ,... malému, .... ☹ ... mužovi ☹ 😀 😀

sorciera24
27. nov 2009

toto na riaditeloch neznasam.......presne takto vybabravaju, ze davaju taketo zmluvy drbnute....moju kolegynu takto 5 rokov natahoval.....len bohuzial, ked mas taku zmluvu, moze ta vypoklonkovat, kedy chce.....hajzel 🙄 , ale mohol by mat trosku strpenia a byt tolernatnejsi...no nie kazdy riado je taky fajn ako nas 😵 ...inak ja mam slovencinu, poziciam ti diplom, xces? 😉

zmurkaz
27. nov 2009

céééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...no na jednej strane som naňho strašidelne nehnevaná, a na druhej som rada, že je aspoň taký chlap, že vie ponúknuť alternatívu...No keby som nemala zdravotné problémy tak by sa to možno dalo ľahšie, ale keď si mám zo sebou ťahať všetko jedlo na celý deň 😠 😠 😠 😠 ...a k tomu tá moja chronická únava a oslabený imuniťák 😠 😠 😠 😠 😠 ... tak sa mi do toho nechce....Inak by nebol problém (ak by pomohla rodina - a tá už teraz pomáha... tak by som zvládla aj to kojenie 😀 😀 😀 - by som detúchy s maminou ťahala asi všade so sebou 😒 😀 )
A ďalšia vec je ... kto mi to akože preplatí? 😕

lucia32
27. nov 2009

zmurki...to je hrúúúza...nezávidím 😝 a s tým od septembra, si myslela od januára, že? ČI ešte plánuješ Zuzanku kojiť aj o rok 😝 😀

zmurkaz
27. nov 2009

... áno ... aj o rok 😉 ... Jurka som odstavila 2 mesiace pred jeho 2mi rokmi .... samozrejme že som ho nekojila ako kojíme teraz 😀 😀 😀 😀 Ale bolo mi to doporučené kvôli mojim všetkým alergiám - takže takto o rok začnem s odstavovaním - vynecháme nejakú dávku a postupne na jar sa odstavíme (ako to vydá 😀 😀 😀 )
No a akurát blúdim po internete a hľadám nejakú školu, kde by som vyštudovala rýchlo, - najlepšie chodiť len na konzultačky, a aby nás to nezrujnovalo 😅

zmurkaz
27. nov 2009

no a prihlášku budem musieť dať asi teraz - február - marec.... a študovať asi od nového šk. roku.... musím sa ešte dohodnúť s riaditeľom...

lucia32
27. nov 2009

Zmurki...páni...ty si riadna kojiteľka 😀 , tak držím prstík, aby ste to nejak vymysleli a nakoniec aj zvládli 😉

lucia32
27. nov 2009

To len ja mám také nekojace deti 😝 😀 😀 😀

battole
27. nov 2009

ahojte, mame nove fotocky... 🙂)
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zmurkaz
27. nov 2009

Lucka - no veď uvidíme, ako bude chcieť tá naša blcha 😀 😀 - ale ako doplnok - kvôli mojim neduhom by som to rada.... 😉 Keby mi nič nebolo, tak to asi tak dlho nerobím 😅 😀 😀

zmurkaz
27. nov 2009

bat - krásne 😉

lucia32
27. nov 2009

Batt ahoj...Lotinka má krásne vlásky 😉

zmurkaz
27. nov 2009

idem off - malá sa zobudila ...pa 😉

lucia32
27. nov 2009

pridala som pár fotiek, ak chcete kuk... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

brinzulka
27. nov 2009

Uplne vsetci AHojte...

Zmurka-co si sisi...ja si idem dat prihlasku tiez na VS...a kam mas ist? Podme spolu!!!!

Batt...super foto....som ich objavila na nastenke...

Lola- bezi o zivot 😉 ...majkas ma....aj ja mam na nete...dufam, lebo bola taka good a poslala mi...ak by sa Ti neohlasila...napis IP...mail adress...a poslem upraveny...

Nina-chudatko...nasi su stale ok...ja by som bola v strese..ak by nieco prislo...A Ty sa stale trapis...Nech to rychlo prejde...

Simonito...aj ja sa tesim dvom detom..sa lubia..maly ide nechat oci na starsom..A Davido mi zacina pomahat 😢 😵 slza od stastia....

A idem nieco porobit..

zmurkaz
27. nov 2009

ja len nakuki .... Lucka - malá je zlatáááá
Brin ... ešte neviem kde, ale asi slovenčinu, alebo dejepis (ak sa mi podarí nejako spracovať riaditeľa 😉 ) A ty čvo? Sa doma nudíš pri deťoch? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre