Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
8. jún 2010

@jajona a mamina môže oddychovať, ked drobec búva

jajona
8. jún 2010

@monr jéj ďalšia chodiaca, paráda 🙂

jajona
8. jún 2010

@monr trošku asi budem. ono sa to nezdá, čím viacej má nechá v noci spať, tým je to cez deň horšie

klara_klara
8. jún 2010

ahojte hlasime sa...cakame na 15h kedy uz zacina byt slabsie slniecko a vyrazame von 😉 ako sa tu mate? pozeram ze su aj dalsie pokroky 😉

lucia32
8. jún 2010

@jajona dakujem, ale ja už chodím dávno 😝 😀 😀 😀 žartujem...fakt ďakujeme...nie je to síce ešte to pravé orechové, ale raz bude 😉 Pády ako také ešte neboli, lebo zatiaľ pobehujeme za ňou a väčšinou sa ešte drží palca...istota je istota 😀

lucia32
8. jún 2010

Mon ahoj, klara ahoj 😵

jajona
8. jún 2010

@klara_klara no u nás je to také všelijaké. raz svieti, raz nie. ale spara strašná 😖

monr
8. jún 2010

@lucia32 naša za ruky nechce chodiť, samej sa asi ide lepšie

klara_klara
8. jún 2010

@laurajana prepac ja som si ta asi pomylila s kuchy, nechodim tu casto a nejako som v tej diskusii prehliadla jej meno a tvoje hoci som citala jej prispevok uz tam bol tvoj a omylom som sa pytala teba. este raz sa ospravedlnujem 😉

monr
8. jún 2010

u nás otrasne teplo, fuj, neznášam také počasie.

monr
8. jún 2010

a ináč ahojte, ešte som nepozdravila

klara_klara
8. jún 2010

@jajona tak to u nas je priam hrozna spara ale chodime na slnko pred 11h a po 15h aby si maly zvykol...planujeme totiz aj dovcu v chorvatsku a kedze to bude pri vode kde prazi tak nech si maly trosku avyka na slnko 😉

jajona
8. jún 2010

@klara_klara my sme boli okolo 13 h vonku, len na chvíľu, dávali sme papať nášmu havovi. my väčšinou chodíme až poobede okolo 16 h

klara_klara
8. jún 2010

luci ahoj ...ozaj spominam si ze si mala maleho v nemocke...dufam ze uz je ok

monr
8. jún 2010

ja sa slnku vyhýbam ako sa len dá, žiaľ dnes sa nepodarilo, akurát o 12 som šla cez mesto, brrrrr, malá v kočiari, snažila som sa, nech na ňu nesvieti.

sorciera24
8. jún 2010

ked ste pri tom slnku, aky faktor a krem davat detom v lete....nemyslim pri mori, ale tak na slniecku v kociku alebo na kupalisku?...inak sa aj my skryvame ako vieme, ale nie vzdy sa da...

jajona
8. jún 2010

napapaná a ešte umyť riad 😝

lucia32
8. jún 2010

@klara_klara ano, už je v poriadku...nebolo to po technickej stránke nič vážne 😉
Baby naša malá je už hnedá, myslím kožička 😅 ručky a tvárička jej kontrastuje s bielou pokožkou naokolo 😀 bude po synovi, toho strašne rýchlo chytá na hnedo 😝

lucia32
8. jún 2010

Ja mám Niveu, myslím...sme dostali....50 a 30 faktor...tým natieram ked ide von, teda snažíme sa skôr, nech sa faktor rozvinie...ale dokial sa vytrepeme, že? 😀

ani3012
8. jún 2010

@lucia32
@klara_klara ja čítam od Klárky,že si mala malého v nemocke a premýšľam: nepomýlila sa náhodou? Veď ona ma dievča Natálku a to ona toť puberťáka myslela Miloška 😀

monr
8. jún 2010

@sorciera24 tiež 50 natieram, malá je bielunká ako mliečko. 😀

ani3012
8. jún 2010

ja zatiaľ nenatieram ničím,veď priamo na slnku není a tá troška čo jej zasvieti jej len prospeje - vit. D
No k pobytu na slnku jej kúpim 30 DAYLONG ,ale aj to bude mať na sebe tričko a šilt.,takže si toho priameho slniečka moc neužije

monr
8. jún 2010

som si odbehla urobiť objednávočku na ďalšiu látkovú plienočku 😉

ani3012
8. jún 2010

a bledá je aj tak -po mame 😀
no a dala som sa ostrihať. MM sa to páčiť asi nebude 🙂

monr
8. jún 2010

@ani3012 ako? na krátko?

ani3012
8. jún 2010

počkaj odfotím sa

battole
8. jún 2010

ahojte dievcataaaaaa, aka som rada, ze sa uz mozem aj Vam venovat 😀

Srdecne Vam vsetkým oznamujem, ze som vcera zlozila státne skusky a ziskala som titul magister umenia Mgr. art. 😎

battole
8. jún 2010

traktor: jej, matko je suprovy 😎

traktor
8. jún 2010

no nas maly je ako vapno...po mamine 😀 ...bat, gratulujeeeeeeem 😉 😵 ...aniiiiii hod foto... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre