Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. jún 2010

@zrnik1 drzime a silnooooooooooo....a nezabudaj...je to matko a je to julovciatko 😵 ...vsetko bude dobre, je to silny chlapak aj vdaka tebe 😵

zrnik1
20. jún 2010

tak dobru noc,
dojem veceru a idem aj ja spat.

zrnik1
20. jún 2010

dakujem Traky 😉

traktor
20. jún 2010

@inneska vsak tym sa mozes aj zivit..som kukla na koniku kolko stoji taka torta a aky je zaujem...vsak to zlata bana...skoda, ze ja som dostala iny talent...ššššššššššicko robim naopak 😀 😀 😀

traktor
20. jún 2010

@zrnik1 zrnik dobru noc...budeme na vas silno mysliet... 😵 😵

ani3012
20. jún 2010

@zrnik1 a vieš o tom,že zajtra máte 11 mesiacov 😀

lucim
20. jún 2010

@zrnik1 to vies, ze nas aj predbehne, matejko sikovny, teraz sa nebudete stihat divit, kde sa to v nom berie. drzim mu pri tom lete raketou palce. 🙂 a je to matej, to hovori za vsetko. 😉

inn to ano, dik. 🙂
som citala v nejakom casopise, ze s prvou oslavou to neprehanajte, tak hodinka staci .... som sa trochu obavala, kedze sme mali 2dnovu, ale matko to zvladol a dnes aj 3x trochu lepsie papal. 🙂

ani3012
20. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀 no zasmiala som sa , zlé sny sa mi určite snívať nebudú 😉

traktor
20. jún 2010

@ani3012 😀 😀 😀

zrnik1
20. jún 2010

baby vy ste ake zlate, lubim vas.....a jedenasty oslavime, dufam, ze nielen mesiac....
ale rok uz budeme oslavovat doma, som sa rozhodla

traktor
20. jún 2010

@zrnik1 juj dobre si sa rozhodla.... 😵

lucim
20. jún 2010

traky 😀 😀 😀
ani bruuuuu 🙂

ani3012
20. jún 2010

@zrnik1 ha ha ha ! Že zajtra ! Ešte aj teba pomýlim 😀
Pozajtra ,nie ? 😅

traktor
20. jún 2010

@ani3012 ani si sa nakazila odo mna? 😀 😀 😝 ...hes, hes.... 😀

inneska
20. jún 2010

bola som tie tašky vybaliť..a fuuurt sa tu promenádujú mravce 😠 😠 som ich naháňala...

a idem aj ja lahnuť..dnešok ma unavil, tak papa babulky a dobrú nocku želáme 😵 😵

inneska
20. jún 2010

@zrnik1 a aj my budeme silno myslieť 😉

traktor
20. jún 2010

@inneska inka dobru 🙂 ....ja idem do sprchy...teda ked najdem cestu....ktovie , kde nakoniec skoncim 😀 😀 papa 😉

lucim
20. jún 2010

@zrnik1 este vela 11tok oslavime, to si pis. 🙂
babulky, ja som bola dat cuckat, uz idem aj ja spat, dobruuuuuuuuuuu 😉

ani3012
21. jún 2010

dnes máme 11 mesiačikov 😵 😵 😵
nika251....................21.7.........................Attila
beruska113...............21.7.........................Lukášek

Meniny oslavuje: Alojz, Elvis, Lejla
Meniny oslavuje v ČR: Alois, Aloisie, Lejla

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Kalendárium:
♦Deň kvetov (letný slnovrat)
♦Medzinárodný deň skejtovania /aj skateboardingu/ (Medzinárodná asociácia skateboardingu – IASC, realizuje sa od 2004)
♦Medzinárodný deň trpaslíkov (oslavuje sa od 2002)
♦Svetový deň hudby (iniciovaný vo Francúzsku v 1981 Jackom Langom, vtedajším francúzskym ministrom kultúry, prvýkrát sa konal v Anglicku v 1982)

anavi85
21. jún 2010

ahojte, tak konecne to vyzera, ze budem na materskej s drobcekom...Petko si nasiel pracu 🙂 ...
Adusko ma uz 5 zubcek, dzavoce, uz ma aj par slovicok ktore pekne povie...zacal chodit, len ma este taku neistotu

no a jasne, ze gratulujeme oslavencom 😀

ani3012
21. jún 2010

@nina41 na dovolenku ideme o mesiac do Talianska.,ďakujem za recept,ešte som ho neskúšala,lebo už som chystala iný (kuracie prsia s medom) ale jogurtový mám uložený 😵
A stále ťa to bolí? rontgenovali ti to? Veď by ti už mala bolesť ustupovať. To je fajn,že Maťkovi je lepšie...a čo mu vlastne povedali,že čo to je? Lebo na 6.chorobu sa ATB nedávajú.
Riško v pohode?
Aj ja sa teším,že nemusíme vstávať ráno,ale zase mať Paťka celý deň doma 😝 😀
Budem musieť nejaký program vymyslieť,čo by problém nebol,ale to počasie 😠

@sorciera24 na tom tvojom odkaze som visela dobrú 1,5 hodinku.Je fajn si to takto pozrieť a porovnať.
A nielen to som pozerala.Na SR tiež robili testy opal.krémami ale musíš si zaplatiť predplatné,aby si mohla pozrieť výsledky.

@klara_klara nieje sa čo diviť,že sú deti prechladnuté.My sme včera vyšli von,bolo celkom fajn a keď som išla od našich domov,tak bolo min. o 5 stupňov menej a dosť sa rozfúkalo.Dnes to nevyzerá o nič lepšie

@leve26 a vítam ťa medzi nami(skoro,že ? 😀 ) ale toto som chcela ? Napíš mi aj do IP ak chceš ako sa volá tvoje dieťatko,pôr.váhu,termín pôrodu a kedy sa narodilo 😉

ani3012
21. jún 2010

@anavi85 ahoj Ivanka ! 🙂 ako sa máte ? Čítam,že zubatí ste, chodiť chodíte ....a to sa teším,že budeš častejšie medzi nami 😵

traktor
21. jún 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 , ...u nas zima ...normalne jesen...fuka, chladno a zaroven zamracene aj kvapky uz boli..fuuuuuuuujjj....to budu prazdniny 😠

ani3012
21. jún 2010

Ivi aj ja som 😝 .....a za týždeň zas teploty vystúpia na 33 stupňov.Z extrému do extrému 😝

anavi85
21. jún 2010

@ani3012
ahoj, no je to fajn, ved Adko tak rychlo rastie, no a vsetko ho zaujima a chce skumat...ved to urcite poznas
strasne sa tesim, ze budem s nim doma...sice si budem musiet najst brigadu, ale len nieco take ako je roznasanie novim, ze to bude v ramci prechadzky...
vo stvrtok maleho varoval Petov otec, no a od vtedy sa boji na obed aj zaspat, ze nech ho nenecham sameho...no a aj to ma presvedcilo, ze ziadna opatrovatelka nebude, ale nech sa pre istotu snazi drahy...Adko ma potrebuje a nic nieje dolezitejsie....
no a vy ako, vraj mate zubky konecne 😀 , tak gratulujeme

ani3012
21. jún 2010

už máme dva zuby,ale mrška malá nechce v noci spinkať.Ani túto noc to nebolo rúžové,ale lepšie ako po iné noci.Kde mám to bábatko,čo mi spinkalo 22 hod.denne ? 😕 😉
Je zlatá aj malá,vie sa strašne jedovať,že normálne sa už aj hodila o zem,tak som ju tak aj nechala,a keď plakala ďalších 10 minút a som išla kuk ,že čo robí a ona sa hrala s hračkami a popritom aj akože plakala 😀
Ja som vždy vravela,že ona bude rozmaznaná 😵 😵 😵 MM nesúhlasil,ten povedal,že už je 😀
A dnes ráno som sa stískala s Paťkom a normálne žiarlila a ho odsúvala odomňa preč.Zlaté to bolo 🙂

Pokiaľ sa dá,tak buď ty pri Aďkovi. To je pre neho najlepšie,ale keď sa inak nedá,tak aj tá opatrovateľka.Ale ja by som radšej dala do škôlky-jasiel ako zabka malého Filipka,keď by som nemala niekoho z rodiny.

traktor
21. jún 2010

@anavi85 tak si to uzivaj 😵 ..a dalsia praca...aj dalsie babo k adkovi nie je zle...si doma a aj si zarobis a drobci sa zahraju 😉 ..ja som tak mala a bolo to super...boli rovnaky vekovo 😉

adka12
autor
21. jún 2010

cafte baby , oslávencom všetko najlepšie 😵

@anavi85 to sa tešíme, tak to má byť 😵

@ani3012 my sme na tom podobne, nejak Saška začína štrajkovať so spánkom... ani cez deň, to už spávame len raz keď sa na naobeduje a v noci hrúza, každú chvíľu hore, buď plače, alebo sa chce hrať a vie byť hore aj 2 hodiny, ide k nám do postele a robí skazu... a ráno už o piatej budíček... takže spánok u nás nulový

ja som ešte stále nevymyslela, akú tortu to idem dnes piecť. neviem či niečo čokoládové s ovocím a navrch marcipán alebo urobiť len piškótu so smotanou, ovocím a želé.... no neviem...
chcela som nejakú, kde by som mohla navch švihnúť ten jedlý papier ale to ešte neviem, či ho niekde zoženiem....

sorciera24
21. jún 2010

dobre ranko, to mame zas pocasie... 😠 hruuuza, nech uz je kludne aj tych 33,len nech sme von, lebo maly mi tu paty obzerie...

anavi85
21. jún 2010

budem pri nom ja a mozno ho buduci rok dame do jasliciek...

no to jedovanie dobre pozname, mas Adko zacne byt strasne cerveny, zle dycha, rozhadzuje rukami a sputi taky plac ako keby ho niekto vytrieskal, ale tiez ho nechavam tak, lebo Peto ho dost rozmaznal....sranda je, ze pritom viacej respektuje mna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre