Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
19. aug 2010

@raona mala je uzastna, s Aduskom chvilku bojivali o panvicu, ale potom sa skamaratili, aj mm mas zlateho, vyzera byt taky pohodak 😉

anavi85
19. aug 2010

na stretku som zistila, ze nas Adko bude suknickar 😀 😀 😀 , nahanal tam vsetky baby...s chlapcami sa hral ak ho baby "ignorovali"...no ja neviem po kom to dieta je 😀

ani3012
19. aug 2010

Muž príde na parkovisko k svojmu zaparkovanému autu a vidí, že blatník je poškodený. Za stieračom nájde oznam: -
Pane, to ja som poškodil vaše auto. Tu okolo mňa stojí asi 15 zvedavých
chodcov a myslia si, že na tento papier píšem svoje údaje.

Pýtajú
sa dobre vyzerajúceho dedka že ako to robí že vyzerá tak dobre. " Nič
moc, denne vyfajčím dve krabičky cigariet,vypijem pol litra vodky..." "A
koľko máte rokov?" "25" 😀

Sedí Indián pri vodopáde a pozerá sa na svoju
nádhernú ženu ako perie.V tom z vodopádu spadne jeho žene na hlavu
kameň a zabije ju.
Indián na to:Uff, uff, to je už tretia práčka, ktorú mi zničil
vodný kameň.

zuzkalenka
19. aug 2010

@ani3012 ten o tej práčke je super.
Prajem pekné ráno. Dnes vyzerá že bude penke. Lenka sa hrá sama s kockami konečne sme našli hračku pri ktorej vydrží. Tak prajem všetkým krásny deň. 😉

ani3012
19. aug 2010

@zuzkalenka 😀
som od kamarátky z FB odkopírovala 😉

ani3012
19. aug 2010

nejaké fotečky 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ani3012/albu...
no budem musieť kúpiť poriadny foťák 😒

zuzkalenka
19. aug 2010

@ani3012 - fotky sú dobré je super že ste sa stretli naživo pokecať a tak. Aj miesto vyzeralo pekne. Škoda že mi tu nič také nemáme ☹

ani3012
19. aug 2010

@zuzkalenka a ty si odkiaľ ?Stretko bolo v BA

zuzkalenka
19. aug 2010

@ani3012 okres Veľký Krtíš. Viem že ste mali stretko v BA ale to je vyše 200 km. Čo už 😢

sorciera24
19. aug 2010

ahojte, skvele stretko ste mali.....sa neviem dockat,tak o rok,kedy sa stretneme niekde vsetky s detuchmi....

ani3012
19. aug 2010

@sorciera24
@zuzkalenka sa plánuje blízko Banskej Bystrice aj s rodinami 🙂 Len ešte čas nieje nejako upresnený

ani3012
19. aug 2010

@nina41 dobré ránko Ninka ! Zuby nebolia ?

@anavi85 si mala ísť so mnou ešte do Auparku.Ja som prišla domov až o piatej 😝 😀 Potom ešte sestre pogratulovať k meninám aj narodeninám a domov sme prišli o deviatej. Malá spala skoro do siedmej.

@raona tvoj m. je inak sympaťák 😉

zuzkalenka
19. aug 2010

@ani3012 to by bolo super 😉
musím už ísť dať Lenke papať 😲

ani3012
19. aug 2010

@anavi85 tak naša Eva sa mu asi nepáčila,lebo za ňou teda nebehal 😒

sorciera24
19. aug 2010

@ani3012 vyzera to pekne....ja som nasla nieco vo Vrutkach,aj celkom dobre ceny,ihrosko a je to v prirode...skuste kuknut...: http://www.juniorpiatrova.sk/sk/uvod/

lucia32
19. aug 2010

Ahojky kočenky...
@ani3012 materiál na fotky kvalita...detičky sú aj tak krásne...netriasli sa ti ruky? 😀 Aj ja teraz riešim foťak...konečne nejaké love došli, tak idem pááátrať 😉

ani3012
19. aug 2010

@sorciera24 tiež to vyzerá fajn,veď baby popozerajú a dohodneme sa. Veď na to je ešte dosť času 😉

ani3012
19. aug 2010

@lucia32 ruky boli v pohode,ale nejako stačilo,aby sa detičky troška pohli a už mi robilo takú snímku.Doteraz mi to fotilo dobre,vlastne 90% fotiek čo mám pochádza z tohoto foťáku

sorciera24
19. aug 2010

@ani3012 jasne.....to ja len tak kukam, sa mi to pozdavalo,ze hodim sem...len tak....mohlo by byt viac navrhov....aby sme mali z coho vyberat 🙂 takze baby, ak nieco najdete,sup sem link🙂

anavi85
19. aug 2010

@ani3012 kto mohol vediet, ze ides este do auparku...no a pokukoval aj po Evicke, len ona na neho kaslala a vzdy mu zdrhla 😀

ani3012
19. aug 2010

@anavi85 😀 Ja keď som v Blave,tak skoro vždy idem do Auparku-ak som s Patrikom. Tam ho odkladám do detského kútika a ja potom kukám po obchodoch. Ste vedeli,že aj za kukanie sa platí ? 😲 Som si povedala,že idem kuknúť a zase som minula.... aj mne nech prídu nejaké korunky !!!!!!!!

ani3012
19. aug 2010

@sorciera24 jasné,čím viac tým lepšie 😉

lucia32
19. aug 2010

@ani3012 jasnééé, len srandujem...aj ja mám občas rozmazané 😝

lucia32
19. aug 2010

Kukám tento foťak http://www.bestcena.sk/canon-powershot-sx1-is-b... rozumie sa niekto tomu? 😝

ani3012
19. aug 2010

ja sa rozumiem tomuto:
http://www.bestcena.sk/canon-powershot-sx1-is-b...

a inak ja na tej fotke od majkas vyzerám fakt ako pripitá 😀

lucia32
19. aug 2010

@ani3012 nie je to ten istý? 😀 Pýtala som sa majkas aký ma ona, dala mi link...je to zrkkadlovka, že sony alfa, len mi nenapisala číslo, je ich viac druhov...ale len najlacnejšie telo stojí cez 300 € a + objektív...no neviem neviem, či chcem niečo šrubovacie, ale fotečky sú úžasnéééé 🙂

ani3012
19. aug 2010

@lucia32 je to ten istý 😀
Ale iba som ti chcela ukázať,že čomu sa ja rozumiem-recenziám 😉

lucia32
19. aug 2010

😀 tak čítam po nete, že čo a ako a je to fakt na draka.... že rozdiel 100€ a kvalita skoro podobná http://www.megafoto.sk/Canon/powershot-sx20-is-...

anavi85
19. aug 2010

co dnes budete varit???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre