Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
8. sep 2010

Ostrihaná...vyzerá ako chlapčúrik 🙂 , no dúfam, že jej do Vianoc háro podrastie 😀

ani3012
8. sep 2010

@lucia32 holohlavec malý 😀 pekná je,tuším aj ja Evičku skosím 😕 Foťák ste aký kúpili nakoniec ?

sorciera24
8. sep 2010

@ani3012 nie, vodu vriacu potom akurat trosku osolim a potom az ked su pirohy hotove tak, pomakujem,pocukrim,poolejujem... 🙂

traktor
8. sep 2010

@sorciera24 vyskusam a napisem ako to dopadlo 😉
@ani3012 ...ja citam hlohovec maly...ze reku , kde ste sa stretli..a to holohlavec...boze ja som fakt slepa jak patron 😅

lucia32
8. sep 2010

@ani3012 zatial nijaký, tento mi ostal v predajni...zn. sanyo...za 20€ 😀 ale rozmýšlala som, že ho nechám deťom na výlety, lebo už dva 200e foťaky odpasali ☹

asparaguska
8. sep 2010

Ahojte, zdravím Vás.. 🙂

Už sa ani nepamätám, kedy som naposledy napísala niečo. Väčšinou len čítam, lebo Denkáčik je nejako napojená na comp a ak začnem niečo písať, tak už sa dožaduje pozornosti a tak to nechám a potom už to nie je aktuálne alebo zabudnem... 😅
Dnes to stíham, mm má na starosti malú, lebo mi dnes vyberali cystu pri oku... (s postupom ma oboznámila Linduška (Blani2)
za čo jej ďakujem, ale to, že na koho sa mám obrátiť mi poradila Rei (ďakujem)
Teším sa, aké máme šikovné deťúšiky, aj takto spätne gratulka k prvým krôčikom, prváčikom, nech sa v školičke darí, choroby- hnusoby nech nás a hlavne detičky obchádzajú... 🙂
Takže: stav zúbkov 7 a asi ďalšie vyliezajú, lebo teplotkujeme, chodenie, Deniska zatiaľ prejde sama asi 4 krôčky (počíta sa to za chodenie?), ale ak sa chce niekam prepraviť rýchlejšie, tak po 4och. Všetko sa snaží opakovať, ale platí, že čím väčšia blbovina, tým skôr sa to naučí. Kolegyňa v robote ju naučila, že ak sa je opýtajú: "Deniska koľko máš starostí?" chytí sa za hlavičku a začne lamentovať... 😀
Som chcela dať aj aktuálne foto, ale sú u mm v PC, takže budem užierať a foto bude... 🙂

traktor
8. sep 2010

@asparaguska ahoooj 🙂 ..a vitaj v klube cupkacikov..teda deniska 😉
@ani3012 😅 ...by ma zaujimalo ako sa tak male dieta dostane k oknu...ale v rusku je asi vsetko mozne..a ak je to pravda...no strasne daco.. 😖

traktor
8. sep 2010

@ani3012 to druhe mi ukazalo az teraz..ze si pridala 😠 ...by ma asi porazilo 😅 ..no aspon , ze su si isty, ze je to ich dieta..

asparaguska
8. sep 2010

Jéééj, to sme už cupkáčikovia... super... , dúfam, že za chvílku nebude Deniska v klube dupkáčikov, lebo si už začína vymýšlať a presadzovať si svoje... Niekedy je to taký hod do zadu, že nechápeme...

Tie správy: strašné a ten druhý, šok, ale na druhej strane, nech je hocičo, hlavne nech je zdravé. veď aj chlapček ponosí ružovú (to je najmenej). 🙂

traktor
8. sep 2010

...patko dnes dosiel domov celý natesený...ze mamka , ja mam frajerku emku..a ta hnusna kucharka nam to cele kazi...nas kazdeho posadila inde 😀 ..a mu hovorim, ze patko, ale vsak ty uz mas frajerku misku...to nemôzes mat dve a on na to...môzem vsak sa nepoznaju 😀 ...tak som mu vysvetlovala, ze to takto nejde ...a on- tak si na chvilku necham obe a rozmyslim si ktora je lepsia 😅 😀 ...boooze , este je len prvak...

zmurkaz
8. sep 2010

@traktor 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...tak toto mi zdvihlo náladu 😉 ..akosi nemám dobité 😅 😔

jajona
8. sep 2010

... dnes sme mali nejaký divný večer. Matúško nič nevečeral aj mliečka si dal len tak trochu... pred 21 h už spinkal... uvidíme, či je to len také, alebo niečomu predchádza...

lucim
8. sep 2010

Dobry vecer ... tak u nas sa konecne spinka 🙂

majkas
8. sep 2010

jaaj zehlenie vola a taak sa mi nechce.... som si prave porevala pri modrom z neba jak im burali dom, no musi to byt sila ked to roky stavias, zveladujes a potom toto... 😒

@traktor no Patko sa veru nestrati 😉

aj moja mama robi pirohy tak ako sorciera, aj ja som tak robila a su fakt dobre. len skoda ze z bezlepkovej muky sa tak nedaju spravit

lucim
8. sep 2010

@lucia32 jeeeej, aka krasna hlavka 🙂
sorci, aj ty si teda riadka kucharka, ma navnadujete, ze aj ja to musim ukuchtit 😝
@traktor heheheheheheeheheh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 patko je iny playboy 😀 a ten matko , betar jeden 😀 v skrini, tiez by mi nebolo vsetko jedno 😕

jajona
8. sep 2010

@lucim @majkas ahojte

ja som len pred chvíľou začala pozerať

lucim
8. sep 2010

@majkas
@jajona ahojteeeeeee 🙂

majkas
8. sep 2010

ahojte 😉

ja ze sa postazujem ze sa mi nechce zehlit ale aj tak pojdem, ze u nikto nie je ked bol posledny prispevok o 8 a teraz co??? 😀

lucim
8. sep 2010

u nas sa pozeral panelak, teraz kosti a v prestavke na 2ke dokument o farmac. fakulte, tak som si nostalgicky zaspominala aj sa posmiala na studentikoch.
matko dnes isiel spat neskoro, lebo 5 minutovy spanok cestou domov zo senice povazoval za vybaveny, tak mal obedny spanok az od pol 4tej.
@acerka v materskom centre je to pekne, teraz v septembri to tam funguje neriadene, inak, na ich stranke si mozes pozriet prevadzkovy poriadok, v podstate ze rozdelia deticky podla veku, aby sa spolu hrali a pridelia ich na nejaky den, kedy je to pre nich, v ine dni sa tiez mozeme chodit hrat, ale len ked tam nie je plno. su tam 2 miestnosti, aj kuchynka, kopec peknych hraciek. kedy sa tam stretneme?

lucim
8. sep 2010

majka a teraz nechas zehlicku odpocivat. 🙂

majkas
8. sep 2010

@lucim no sak uz odpociva cely den od vcera vecera 😀

my sme dneska zacinali za fitlopty a Tami normalne bojkotovala niektore cviky, az sa cvicitelka divila ze taku ju nepozna 🙂 ale potom v herni uz bola pecena varena 🙂

lucim
8. sep 2010

@asparaguska cupkackina maminka, cmukame denkacika 🙂 fajn, ze si sa ozvala, prid aj castejsie ... 🙂
@lucia32 sa mi pacia vyhody tvojho biznisu. ten fotak 🙂

jajona
8. sep 2010

@lucim my sme už dávno nemali prehodený spánok... a dnes dokonca 3 hoďky potiahol a pred 21 h už v posteli spal, také divné mi to je

@majkas ja žehlievam aj 3 dni 😀 som rada keď za deň ožehlím aj 2 tričká

lucim
8. sep 2010

@majkas aj tamarka moze mat "svoje dni" a nemat naladu na loptu. 😉 ako casto tam chodite?

lucim
8. sep 2010

@jajona matusko, len tak dalej, pekne takto spinkavaj, ze mu to odkazujem . 🙂 a o tie nozky sa neboj, matusko sa rozbeha spravne, ked sa na ne bude sam stavat.
a mne sa frajeri, ked som si vsetko pozehlila predvcerom a vcera poskladala ostatne bez zehlenia. a na chvilku nemam pradlo. 😉

jajona
8. sep 2010

@majkas ja som neni trochu v obraze... aké cviky, na čo?

majkas
8. sep 2010

@jajona sak ja periem a zehlim uz od pondelka a nema to konca kraja. veci z "dovolenky" a este ma tu cakalo postelne pradlo nase a nasich prazdninovacov a osusky, darceky=oblecenie co dostala Tami a este balik veci od segry po synovcovi... proste je toho strasne vela a pri Tami sa zehlit neda, lebo mi furt lezie pod zehliacu dosku a taha kabel tak sa bojim

@lucim raz do tyzdna. ale zaujimave bolo ze to co chcela robit tak cvicila vzorne a co nie tak mami mozes sa aj pototo, ja to robit nebudem 🙂

majkas
8. sep 2010

@jajona chodime cvicit do materskeho centra na kurz co sa vola cvicenie deticiek s mamickami a cvici sa okrem ineho aj s fitloptami

a jak to myslis ze Matusko dava nozicky od seba? poikalja viem a u nas to tiez tak bolo ze tie prve krokova variacie boli s nozickami nasiroko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre