Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
14. okt 2010

@puckalucka tá druhá bola Lenička... ty budeš tretia? 😀

lucia32
14. okt 2010

@puckalucka tá druhá bola Lenička... ty budeš tretia? 😀

laurajana
14. okt 2010

@lucia32 ale aj tak je krásne, že si samá čístí šikulka 😉

puckalucka
14. okt 2010

Týbrďo, tak to byly holky hodně odvážné, jít do toho takhle brzo 😉 . Kuchy jsem našla a jukla na kluky, moc moc Kuchy dodatečně gratuluju a přeju Vám ať Vám dělají klucí jen a jen radost 😵. Leničku jsem neobjevila... ☹.
Lucí, byla bych ráda, kdyby se nám zadařilo, ale už díky Matějovi vím, že to není jen tak ☹.

lucia32
14. okt 2010

@puckalucka nikdy to nie je ideálne...každý vek má svoje zradnosti...hned po sebe je to náročné, ale deti vyrástajú skoro ako vrstovníci, to je na tom to dobré....cca 4 roky ako mám ja...to už starší žiarli a ak je to chlapec-dievča, tak sa ani hrať spolu nehrajú...sem-tam....po rokoch...ako Natálka...tak to je ako bábika...postrážia ju, pohrajú sa....ale už to je o inom 🙂

puckalucka
14. okt 2010

@lucia32 Jo to znám, já mám ségru o 4 roky starší a nerozumíme si, doufám, že tak nedopadnou i naše děti 😒 🙂 . Chtěla bych aby nebyli daleko od sebe, ale odvahu na druhé jsem našla až teď, tak snad 🙂...

acerka
14. okt 2010

@lucim ahoj, od vtedy co sme boli naposlady som v stonozke nebola..bolo vonku krasne , tak sme radcsej boli vonku. Inak deti su uz vraj zadelene na pondelok alebo utorok....no ani neviem kedy sme my, musim tam niekedy zbehnut.
Ozaj capicky su nadherne...aj nam by sa taka hodila v hnedej s modrym slimacikom..mame hnedu bundicku a dnes idem kupit asi hnede zimne botky 🙂 😀

traktor
14. okt 2010

ahojte slniecka, tak v meste super, dnes bolo krasne..a stale sa mi nepodarilo kupit patkovi ziadnu bundu..nikde nie je jeho cislo.. 😖 ....ale nasla som jednu , co myslite...bude ju chciet obliect? 😅 http://www.babybazar.sk/detail.php?id=3032740

ani3012
14. okt 2010

@traktor mne sa teda páči,ale nebude mu veľká ? to on je taký chlapisko ako Jurko ?

brusinka.pusinka
14. okt 2010

@traktor Je krásná bude se mu líbit, no je to vždy taký problém někdy je toho plno a jindy nica nebo je to hnusné 😀

kuki kuk

https://www.youtube.com/watch?v=EIl5i_J9rCE
traktor
14. okt 2010

@ani3012 nebude, merala som, tak akurat...patko ma niektore prechodne aj 146...on ma dlhe ruky 😀 ..a dakujem
@brusinka.pusinka veru...ale ja bundu hladam uz dlho predlho uz skoro2 mesiace..a zatial nic...chcem nieco do skoly, ze aj keby znicil, tak aby mi nebolo luto , ale zas aby to aj dobre vyzeralo

brusinka.pusinka
14. okt 2010

@traktor nemám pohledat u nás? 😉

lucim
14. okt 2010

ahojte srdenka moje ....
tak dnesok nam nevysiel podla predstav, napriek tomu, ze je mm doma, tak sme vsetci zniceni.
matkov sa nepodarilo cez den zaspat, cez den ako tak raz dobre, raz mrzuto a o stvrt na 6 uz bol uplne hotovy ... zacal hrozne smutny fnukavy plac od bolesti, zubiska lezu naraz a pomaly, ritulku uz ma vystipanu co casto kaka, nic do pusy nechce, iba mlieko, sirupy, kvapky vyprskava, .... nakoniec asi cipok zabral a zaspal na tristvrte hodinu, a potom zase rev .... mliecko ho ukludnilo a ukolisali sme sa .... uvidime do kedy.
@traktor mne sa ta bundicka paci, je frajerska 😉

@puckalucka budes dalsia mamina pokracovatelka? 🙂
@acerka este ze si sa ozvala, zajtra idem na zuby a do galanterky. kupim teda aj hnedu.

traktor
14. okt 2010

@brusinka.pusinka dakujem, ja som prihlasena aj na ceskom...ja som sratka vsade 😀 😉
@lucim lucimka, tak to je mi luto, ze matko takto trpi pre tie potvorky biele....tak nech uz su cim skôr von a vy si oddychnete 😵

lucim
14. okt 2010

aj ja som aj na ceakom mmb .. ale kvoli hackovaniu 🙂

@traktor jaaaaj vytrpeli ini aj my to musime zvladnut .... len nech uz je to za nami .... museli tie potvorky biele cakat taku dobu a teraz sa chcu vsetky klubat von naraz? 😠

lucim
14. okt 2010

a ahaaaaaaa, skromnucka samy sa nepochvali, tak ju veeeelmi chvalim ja, aha aka hacky-sikovnica utajenaaaaa @samayka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samayka/albu...

traktor
14. okt 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2608522 pozrite sa na meno predavajucej 😅

lucim
14. okt 2010

no hezkyyyyyyyy .. co dodat? 😀 😲 😕 😉

traktor
14. okt 2010

no aby som sama sebe dala take meno... 😀 no divne..hoc aj o mne si to môze niekto mysliet 😀 ..ale tak tamto...no ..a potom ju mam brat vazne...a ked jej niekto pise odkaz tak pise mila pani ho.....o? 😀 😀

ani3012
14. okt 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/b-bystrica-na...
baby z Banskej Bystrice ! dúfam,že ste v poriadku aj s rodinkami..... ☹

@traktor strašné 😀 to aká koza ? ja by som si od nej nič nekúpila,ako sa môže niekto takto pomenovať ? 😝

@lucim som kukla na samy a fakt šikovnica ďalšia! A aké pekné od teba,že si ju natrela 😉 😵

a ja som tiež hlásená kade tade,len keby som si pamätala nicky a heslá 😝 😀

katkah
14. okt 2010

😉 ahojte dievcata, opat idem len na skok nakuknut a docitavam. Deturence chvalim...vsetky su sikovne🙂 My sme vcera objavili 11 zubok a rastu dalsie, stale slintame a vsetko hryzieme 🙂 Ninka je stale viac a viac ukecana, opakuje po mne kazde druhe slovko 😉 No neviem po kom to dite je take ukecane. Umyvanie zubkov mi trosku zanedbavame, niekedy ma naladu a umyva si pekne sama a inokedy si nechce ani kefku zobrat, takze to nesilim, kefku ma vytiahnutu a ked ma chut tak zubky umyvame
@majkas jééé my mame rovnaku supravicku, len nam je budnicka o trosku vacsia- mame velkost 86-92. Ale radsej ti ani nepoviem, kolko som ja za nu dala, ked rusili Quelle, smiesny peniaz 🙂 Ale ta supravicka je krasna a strasne kvalitna a Tami velmi svedci a presne tak isto placeme aj my, ked sa obliekame 🙂

katkah
14. okt 2010

no kedze tu nikde nkoho, tak idem spat..dobru 😉

traktor
15. okt 2010

krasne slnecne ranko 🙂 ...taketo pocasie by mohlo ostat do vianoc, a na vianoce by mohlo krasne nasnezit... 🙂

ivet78
15. okt 2010

Dobré réno, ahojte
My sme stále usoplené, takže zase sme vstávali s revom a krikom, a to som jej dohovárala, že nech ešte bucká, ale nie madam musela vstať... Teraz mi volal muž z roboty , že ho prehána a asi aj grcať bude 😲 😲 😲 😲 , že ho bolí žalúdok , tak sa tešíme, určite to u nás chytia všetky baby od neho...
Strašne vela ste toho popísali, normálka som nestihačka, nusim všetko poprečitovať, a potom budem reagovať, len som zahliadla, o tej dopravnej nehode - fuha, obrovské nešťastie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucia32
15. okt 2010

Ránko...my sme dnes prvýkrát prespinkali celú noc vo svojej posteli...jupííí...ale pre zmenu je od rána mrzutko, tak sme dali Nurofen sirup 😝 ...už dávno sme nedávali...3 stoličky v pohode, len táto 4-tá šarapatí 😝
Včera som vas trošku šmirovala a musím @samayka pochváliť, že je šikovnica šikovná...a Eluška velká kočka 😉

samayka
15. okt 2010

dobré ránko,

joooj dievčatá a ja že čo sa mi už od včera štikúta 😀 😀 😀

ďakujem za pochvalu 🙂

aaaa... môžem počitať za prespatú noc, keď sa nám sýkorka od 20:15 do 4:30 nezobudila?? teda sem tam ju kviklo, ale nepotrebovala asistenciu.. som robila mŕtveho chrobáka a ona sa poprehadzovala a hajala ďalej. o tej pol piatej sa asi pol hoďku tvárila že je už deň, ale potom som jej na spací vak hodila ešte jednu prikrývku a to teplo ju asi ukecalo k ďalšiemu spánku do 7:30 !!!! vážené a vážení... aj keď si poviete že technicky to nie je prespatá noc.. u nás však najlepšia v jej živote 🙂 a mliečko sme papali až o tej 7:30 😀 😀

samayka
15. okt 2010

@lucim - dúfam že ste mali dobrú noc... chúďa matejko. cmučkanec veliký mu posielame so sýkorkou..

no - dovarený obedík, ideme my von, bo už klopká na dve
re
... a t0ťuká do k
l
ávesn

samayka
15. okt 2010

nooo tak to ja nie maĎar to eliiiiiiii stláča kade tade

lucia32
15. okt 2010

@samayka to je supeeeeer noc...tešíme sa s tebou 😀

sorciera24
15. okt 2010

@samayka my presne takto spavame od roka a ja to povazujem za prespatu noc 😀 lebo u nas to predtym tiez vyzeralo hrozne...

lucim
15. okt 2010

huhuuuuuu 🙂 🙂 🙂
ste zlate, ze ste na nas mysleli ... som radsej vecer skor zalahla, ze keby bolo rusno .... ale v podstate sa to ukludnilo matko sa sice obcas s mrnkanim obracal a o 4tej sme mali nocne dialogy na pol hodinu, ale potom sme zaspali este do stvrt na 8. teraz je ok uvidime kedy ho to chyti.
ja idem dnes na obrusovanie zubov, teraz sa ide vylepsovat moj lavy horny usmev, tak verim, ze ho to nechyti u susedy, ked ho bude strazit a ze si radsej da poobedny spanok v kociku.

@samayka my& eluskinej reci rozumieme 😀
@ivet78 no snad neochoriete vsetci 😒
@lucia32 fuuuuu natynke. stolicky potvory, tolko nabytku nam deti navyrabaju. 😕 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre