Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
2. sep 2009

rei tak to nie je take strasne... ved my sme sa vykladli na 9.den a zijeme 😉

traktor
2. sep 2009

luci aj ja som zvedava som ho vazila len so mnou doma na vahe ta uvidime....

leniccka
2. sep 2009

ani biogaia ti nezabera??? bo mne sa po dvoch davkach biogaie vykadila, a davala som aj feniklovy caj...

leniccka
2. sep 2009

pracka doprala, idem vesat....
paaaa

traktor
2. sep 2009

rei ale babo nemusi kakat kazdy den , 3 den je v pohode...ci vidis zeho to boli, ma tvrde brusko?

anavi85
2. sep 2009

aaaa, vyzera to tak, ze sme zahajali, teraz musim cakat ci naozaj,alebo len akoze... 😀

lucim
2. sep 2009

leni no jooo, bude so mna vzpierac 😝

pracka este neprisla, teraz neperiem 😝 😀 zbieram pradlo do novej. 😝

voskovka
2. sep 2009

ahojte,my sme dnes zatial uspesne po očkovani Rotateqom----🙂
čakame učinky po očkovani,zatial nič 😵
čo nove?,
ja idem hladať ubytko na datum 18,19,20.9.chceme v blave zostať na vikend a kuknuť zoo a okupať sa.. 😵

reilyy
2. sep 2009

fenyklovoharmancekovy caj pije uz denne 100ml, k tomu cistu kojenecku vodu, davame sab simpl., biogaju 4.den. prdime o 106, ale hovienko ziadne, kruti sa jak vrtula a pritom place jak divy, klasicka kolika.ked mu raz za 2 dni pomozem rr tak ledvo vytlaci hustu slizovitu stolicu

voskovka
2. sep 2009

dnes sme boli aj na poradni-7tyždnovej a maly mal porodnu vahu 3940g a dnes mal-5900g....takže pribral 1980g-skoro dve kila-pažroško maly.... 😉 😕

reilyy
2. sep 2009

lucim, pracka pere dobre, len nou hega, sa furt laknem ci mi bubon nevyleti von 😅

voskovka
2. sep 2009

babenky-inak-žiadna biogaja-žiaden sab simplex-lebo to sukvapky od 3mesiacov,jedine čo mi dokina doporučila je infants dophilus-su to jedine probiotika od narodenia-a na prdiky Infacol
lebo s tymi biogaja a spol rozratite deckam žaludky...a potom z toho grcaju!

reilyy
2. sep 2009

biogaja je od 1. mesiaca

voskovka
2. sep 2009

čaaf,reilyy 😎

reilyy
2. sep 2009

a sab simplex pouzivaju vsetky novorodenecke kliniky

reilyy
2. sep 2009

serus voski 😎

reilyy
2. sep 2009

a infacol je uplne to iste co sab simplex 🙂

lucim
2. sep 2009

vosky mi budeme ockovani na rotavirus 29.9. len som sa zabudla spytat, kolko za za tu vakcinu plati?
a peeekne naberate, chcete nas tromfnut, co? ale fakt dobre pribera, na to, ake mal adamko problemy. 😉

rei to tak ma hegat? inak, my uz tiez nenakladame do kazdej plienky, tak 2x denne a aj to musim vacsinou pomahat rr.

vosky nemyslim si, ze tie kvapky rozdrazdia zaludky aby z toho deti refluxovali . 5 kvapiek .

ale my mame tiez kupeny dophilus.

reilyy
2. sep 2009

mne nevadi ze nenaklada do plienky, to moze kludne aj raz za mesiac, len nech sa nekruti a neplace

voskovka
2. sep 2009

lucim-platili sme skoro 3500sk za 3vakciny.
existuje aj rotarix-ale je to monogamna vakcina a ten rotateq ma až 9kmenov virusov...preto je aj tak drahy.... 😒

lucim
2. sep 2009

rei, chapem, je to hrozne, ked sa nam nase chrustiky krutia ... matej fcul, ale prisiel tato, tak sa mu venuje.

susy
2. sep 2009

ahojte. dnes sme mali poradnu. Maxim krásne drží hlavičku, má dobré mieri a váži 6600 g.

majkas
2. sep 2009

ahojte,

my miery bideme mat az v piatok po takmer 6 tyzdnoch lebo doki ma dovolenku ale z som aj ja zvedava

lucim, vioski to o nejakom povinnom ockovani sa bavite?

rei este neostupuj z NSKV, skus radsej tie nektarinky zapit acidkom jak predseda😀 a mozno to chce este aspon jeden den sak nech to cez tie creva poriadne prelezie a vymetie kazdy kut 😀

inac my kakame tak kazdy 3-4 den

majkas
2. sep 2009

som zvedava ci sa ala zobudi ked som zapla kona

majkas
2. sep 2009

mala 🙂

rei a vtipy z rana boli dobre som sa na prechadzke pobavila 😉

majuska29
2. sep 2009

ja som sa prave zamyslala ze ake su dobrovolne ockovania.............proti pneumokokom, rotavirosom a zltacke B sa kedy da zaockovat???neviete niekto, my mame v piatok poradnu tak sa skusim opytat doky

majuska29
2. sep 2009

hlavne ze mam ulozeny link 😅 http://www.zzz.sk/?clanok=3407

susy
2. sep 2009

očkuje sa od 3 mesiaca. mne dnes dala Dr.do ruky letáčik na rotavirus, že či chceme. asi dáme. že už mala toto lrto 3 deti s tymto. 😒

majkas
2. sep 2009

majus dobry link

a co je to ten rotavirus? to som este nepocula

majuska29
2. sep 2009

reil, ja viem ze si uz skusala vsetko..................ale nas lukasko sa tiez nevie sam vykadit(my neberieme ziadne kvapky, len cvicime a niekedy s rr), ale dnes po troch dnoch sa tak vykadil ze brutal a sam, spinkal v postielke a odrazu take zvuky 😀 😀 podla mna pomohlo ze vcera som jedla rascovu polievku asi 5krat, dala som do nej dost rasce aby zaucinkovala (jedla som ju len koly nemu ci nepomoze) a hla..........................teraz v tej izbe musim vetrat lebo taky smrad ze az 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre