Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
3. jan 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Traky mne to mal Maťko,ale mal to z prechladenia,robili mu aj vytery,vysledky mal v poriadku,a dobre je mať doma kulišek,
a mame zubok 😵
Ani keby to bolo bližšie, hned s tebov idem 😀 😀 😀

ani3012
3. jan 2010

mňa to ani tak neláka,ale na provokáciu mm stačí 😀 😀 😀
ale tiež by som nepohrdla 😉 Chip and Daile bolo moc drahé....

samayka
3. jan 2010

ahojte mamušky

v prvom rade držíme traky a matejkovi skoré uzdravenie a nech to nie je niečo vážne.. tfuj tfuj tfuj nech už ste fit...

no a potom samozrejme všetko dobré do nového roku a všetkým oslávencom - včerajším aj dnešným všetúúúúčko len to najsamlepšie

my máme zo sýkorky hotového papagája.. víska od rána do večera. keď sme sa jašili a ja som sa schovala za plienku - klasicky že kde je mamina, tak ona tak potichučky zamrnkala.. najprv sa mi to zdalo náhoda, potom som zistila že to robí zámerne... teraz je z toho riadne vískanie!! až kričanie a to stačí keď otočím hlavu inam, že sa na ňu nedívam. ideme sa z nej pototo...
dnes sme boli u svokruš a nenechala ju ani len rozprávať - ona melie v kuse a musí sa pozerať na toho, komu to rozpráva... čiže keď púšťala klebety len sa nepozerala na elušku.. tá hulákala a hulákala až svokruš pochopila že to tak nepôjde a konečne stíchla a venovala sa jej.. oooch aká kludná návšteva to bola 🙂)))))))))))))

traktor
3. jan 2010

ani, aj tak si myslim , ze ta dokyna bola vadna - ked tvrdi ze 6 mesacnemu dietatu je zbytocne davat materske mliecko, ze uz potrebuje normalnu stravu......tak som zvedava co nam povie nasa dokyna zajtra....nina, kulisek nam hned zatrhla, ze ten sa dava ked sa aj zvracka, co nie je matkov pripad, jemu okrem kakania nic nie je....no a zatial kakal ale bez krvicky tak uvidime ze cvo....papal aj mixovanu mrkvu z ryzou , nie velmi mu chutila, ale statocne otvaral pusinu za staleho povzbudzovania svojich sestier.. 😀 😀

traktor
3. jan 2010

sam a gratulujem ku kludnej navsteve 😀 😉 , a este k ozi, nech uz je samko ok, ....a zabudla som dnes pogratulovat oslavencom, tak vsetkym vsetko najlepsie.... 🙂

traktor
3. jan 2010

a este chcem podakovat vsetym,, co na nas mysleli 🙂 ...jaj dobreeee je mat taku velku rodinku 😀 😵

ani3012
3. jan 2010

no jasne že kojenie u 6 mesačného nieje zbytočné.Ja si myslím,že kojiť by sa malo ak sa dá aspoň do roka a potom to je už zbytočné.Deti lákajú iné veci ako mliečko a cici majú len tak na ukľudnenie.Aspoň Patrik tak mal,že po tom roku sa s prskom len ukľudňoval(lebo už nemal dudinku)
kulíšek je opatrenie pri dehydratácii,čo Maťkovi asi nehrozí,keďže papá a kaká v norme.
Takú nejakú mexickú vlnu by som poterbovala pri kŕmení Evky aj ja 😀

Inak tie kiahne u Evičky mám potvrdené(nie ešte od dokyny ale od maminky)Teplotka skáče do 39 ale inak OK

traktor
3. jan 2010

ani tak uz to bude mat aspon za sebou, ...nepozicias par bodiek? 😉 u nas nemal este patko ani matko...ja ti poziciam na oplatku tu mexicku vlnu....hej? 😀

nina41
3. jan 2010

Traky ja davam kulišek aj ked chalanov prehana,aby neboli dehydrovany,
Ani ja som kojila kubka aj maťka po dva roky 😵

traktor
3. jan 2010

ja rok a pol, a patko bol vylucne na mliecku do 8 skoro 9 mesiaca / ziaden caj, nic, na vsetko mi kaslal 😉

traktor
3. jan 2010

a kulisek mam tiez doma, ale zacala som davat smectu, tak nech toho nema az prilis...este ho tak zapecie, ze budeme prebijat....

nina41
3. jan 2010

Traky a predtym ti Maťko ako kakal????

ani3012
3. jan 2010

tak Paťko sa v 13 mesiaci odstavil sám.Povedal že blé.No keď blé,tak teda blé.Ešte raz som ponúkla-odmietol a viac som ho nepresviedčala

traktor
3. jan 2010

ked bol mensi tak po kazdom kojeni, potom uz len raz denne, vecsinou rano...a ani nas patko presne to iste...tiez sa sam odstavil, mozno by som ho kojila dodnes 😀 😀

aspine
3. jan 2010

ahoj traky 😵 taky na vas myslime at se vsechno brzo srovna 😉

dnesnim pulrocakum gratulujemeeeeeeee 😵

my jsme dnes zkusili kvetak a taky moc chutnal 😉 tak doufam ze ji z toho nebude bolet brisko a bude vsechno OK 😅 i jsme zkusili hermankovy cajik a vyzunkla ho skoro cely 😀
jo a zoubky jeste nemame 😀

samy super navsteva 😉 mala to ma pod palcem co? 😀

vendulacky
3. jan 2010

halooooooooo?? je tu někdo????????

ahoj všem 😉

vendulacky
3. jan 2010

nikde nikdo🙂 všechny schované za koněm, před koněm.....nikdo nesmí stát 😀

vendulacky
3. jan 2010

tak se se mnou třeba nebavte 😀 😝

lucim
3. jan 2010

§&yxdds mmmmmmmmmmmmmmmmrrr bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

lucim
3. jan 2010

nikde nikto? tak neva, ze mi nesiel net.
samy, eluska je rapotalka a ma to prespekulovane na tu tvoju svokru 😀 😀 😀 😀
ven si tu bola sama samucka? ☹

vendulacky
3. jan 2010

eluš se rozhodla, že když to nezařídí nikdo, tak to vezme do svých rukou 😀 a funguje 🙂

lu, že taky zdravím matka....labda zalabdana 😀

tak jo, papík a já si vás odchytím jindy 😉

brinzulka
4. jan 2010

my sme sa kojo do roka a pol...ale uz to bolo na nerv..cim mal viac rokov...chcel viac cucat...a potom sa mi vratila astma..tak som musela na lieky a zo dna na den sme museli prestat..

mne to bolo viac luto ako jemu....planovala som to postupne...a takto to bolo, ze sup a koniec...

Andrejko je v tomto kludnejsi....David papaval 7krat v noci, andrej 3...ale jedneho som mala v postielke..a s andrejom sa vyvalujeme spolu, lebo tatino spava s Davidom-lebo ten nechce spavat sam a stale sa stahoval a nikto sa nevyspal...

dodatocne grtulujeme vsetkym meninovym, vymesacnym...narodeninovym...

lucia32
4. jan 2010

Ránko...
Do nového roka 2010 prajem len to naj, zdravie, šťastie, lásku, božie milosrdenstvo, nech nás zlé obchádza a šťastie nech na nás kvapká každý deň....

laurajana
4. jan 2010

Pekné ránko...pripájame sa s prianím zdravia, šťastia a lásky do nového roku 2010 - nech je tento rok ako hovoria práve v rádiu, pre všetkých plný pozitívnych udalostí a zážitkov a aby nám práca a čokoľvek čo rozbehneme šlo od ruky...vraj tento rok bude priať novým začiatkom ako myslím pracovným a tak....držíme palčeky všetkým...a miminkám a detičkám veľa zdravíčka hlavne, iné sa dá nejak "získať" 😉

lucia32
4. jan 2010

Laurajana ahooooj...
Laurinke prajem všetko náááj k 5 mesiačikom, ako sa inak máte? 🙂

lucia32
4. jan 2010

Dočítané...aj včerajším mnohooslávencom prajeme všetko náj 🙂

ani3012
4. jan 2010

Pekné mrazivé ránko prajem! 🙂
Pondelok - 04 Január 2010

haasa..............4.7.......................Nelly Anna ............má 6 mesiačikov
laurajana .........4.8....................... Laura najmladšie júlovčatko má dnes 5 mesiačikov

Všetko najlepšie bambuľkám!

Meniny oslavuje: Drahoslav (Drahoľub, Drahomil, Drahoň, Drahoš, Duchoslav, León, Títus, Drahoľuba, Drahomila, ......................................Duchoslava, Leóna, Leónia)
Meniny oslavuje v ČR: Diana

Kalendárium:
Medzinárodný mesiac kreativity

Svetový Braillov deň
(Svetová slepecká únia – WBU, pripomína sa od 2001; v ten deň 1809 sa narodil Louis Braille, tvorca slepeckého písma)

vtip:
hotelovom telefóne:
"Vy jste si objednal buzení telefonem na 6:30?"
...ano..."
"Tak šup honem ven z postele, je půl deváté!"

josifek
4. jan 2010

krásný pondělní dníček přejeme 😉 A gratulky všem oslavencům i svátkovým a posíláme pusinku 😵 😵 😵
máme nové album tak můžete kuknout pokud budete chtít 😉
Jinak my se máme skvěle ,ale je mi trošku smutno včera všichni odjeli ☹ už aby byli velikonoce 🙂

ozi
4. jan 2010

Pekný dníček 😉

gratulky všetkým oslávencom 😲

josi, Simonka je nádherný Mikuláško 😉

ani, teda klobúk dole pred Tvojim kalendáriom každý deň 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre