Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. jan 2010

josiiii tak dakujeeeeeem 😵 😉 , mne len bolo cudne ze tolko gratulacii a ze odkial to ty ludia vedia.... 😀 😀 / lebo aj uplne neznamy....ale urcite to nie je staznost, ale som rada, ved sladkych 17 je len raz za zivot a ja ich mam hned 2 x 😀 😀 😀 😀 a in, uz mi ta ukazuje...teda obcas to blbne...ale ukazuje....a ukazuje mi aj oslavujucich 😉 a lucim ahoj 😉 ...a aj vam tak dlho nacitavakona? 😕

josifek
5. jan 2010

Jedéééééééém 😀

traktor
5. jan 2010

blani tak dakujeeem, aj ked az o 2 dni.. 😀 😉 , a matko je starsi tak sme chceli dat prikrm...a takto to skoncilo, ...ale aspon k niecomu to bolo dobre, milujeme mrkvu z ryzou.....dnes sme zas zjedli plny tanier... 🙂

blani2
5. jan 2010

Traky, já viem 🙂 jsem si jen zavzpomínala na těhotenské mystifikace s oslavou narozenin 🙂 škoda, že není ráno 😉

hlavně že už jste lepší, když člověk nevyzkouší, tak neví

ale já už tu vlastně nem jsem, páá

lucim
5. jan 2010

sme sa dopapavali, tak sorry, ze som sa hned odmlcala. uz zase sme zbastili celu flasticku - dnes sa podavala mrkvicka so zemiakom . 🙂
blani, nech na teba chorobka nelezie.
samy, bola bx som asi v soku, keby som videla ten presun, matko sa zatial vrtalkuje okolo stromceka akurat. 🙂

inneska
5. jan 2010

traky..super, blbne to teraz, ale dúfam, že to nezblbne a zas ma nebude ukazovať 😝 a ryžu dávaš ako? uvaríš a rozmixuješ? 🙂

ani3012
5. jan 2010

traky a ty nie si narodená 7.1. ?

josifek
5. jan 2010

Ineska i my vaříme rýži hodně do měka a pak mixuji 😉

inneska
5. jan 2010

luci...mne dnes erik spapal 125g brokolky a chcel ešte 😀 som zírala...no sú to papáči tí naši chlapi 😀

traktor
5. jan 2010

ani som , preco? 😕

traktor
5. jan 2010

in nakrajam mrkvu na kolieska, dam do vody, ked zovrie, tak pridam ryzu a varim, ....potom rozmixujem ale nie velmi, matkovi chutia kusky....a

inneska
5. jan 2010

josi...díky...a môžem už po troche aj ryžu k tej zeleninke dávať? 😅 či neskôr ...

ani3012
5. jan 2010

ale všetci ti gratulujú a ja som sa zľakla,že som si to zle poznačila 😅 🙂

josifek
5. jan 2010

jasně Inesko místo brambůrku a i pomalu pak masíčko přidat nic s tím nezkazíš

inneska
5. jan 2010

ani ... aj ja som pre istotu pozerala, či som si zapamätala správne, ked som čítala gratulky 😀

inneska
5. jan 2010

josi...akurát včera som sa dočítala, že mäsko by sa malo zavádzať 3-4 týždne po zeleninke 🙂 tak ešte chvílku pozeleninkujeme a začneme aj s mäskom 😵

lucim
5. jan 2010

zr&yyyb g v
inn vedia ze zeleninka je zdrava. 🙂 btw drahy bol v lamaci dnes v tescu a tam ta akcia skoncila pred tyzdnom 😠

samayka
5. jan 2010

tak zatial mi stiahlo len jedno videjko... ako sa naša hava začína báť našej sýkorky 🙂)))))))))))))

https://www.youtube.com/watch?v=cKnUmjVkcSw

a to ten presun mal teraz večer ešte dohru... herečka sa znovu vybrala smer kuchyňa, ale vo dverách si to rozmyslela a začala sa hrať s hrazdičkou, ktorá je odložená pri stene... som práve volala s mamou, tak som ju nechala že čo bude a komentovala som to mame... na chvílku som sa otočila a ona už mala pri hrazde nohy a skúšala na druhej strane dočiahnuť stojan na CDčka a kvetináč... no hold, asi budeme musieť zopár vecí predsa len odpratať...

traktor
5. jan 2010

ani aj mna to zmiatlo.....mam ist kuknut do obcianskeho ze kedy naozaj? 😀 😀 😀 😀

samayka
5. jan 2010

a kedy sa môže večer pridať "kaťa" ?? rozmýšlam že sýkorke prestáva to moje mlieko stačiť, lebo cucáme a cucáme a cucáme sa stále dokola, to ona taká nebola... ona si strážila líniu... svoje osem kilečko a viac nič 😀 😀

josifek
5. jan 2010

Inesko napsala jsem pak pomalu přidávat 😉 😀 😀 😀 😀

josifek
5. jan 2010

Samy supr video 😉

zuzu08
5. jan 2010

ahoj kočky,som tu dlhšie nebola a čitam že už väčšina z vas papkajú,no aj nas to čaká v nedelu,bude sviatočná mrkva tak sa tešim že čo bude 🙂

lucim
5. jan 2010

samy idem si natiahnut to videjko , len u nass to dlho trva.
matko teraz tiez castejsie cuca v noci, cez den ani nie, skor ubera, lebo ho vselico rozptyluje. s tou kasou - to necham na tvoju matersku intuiciu. nam - kedze mm ho dobre syti, tak skusime podla toho odporucania, ako pise inneska, ze skusime 3-4 tyzdne zeleninku. prave som spocitala, ze ju papame 20ty den,. aj ked to nebolo denne.

zmurkaz
5. jan 2010

Ahojte kočandy 😵 😵 😵 ...gratulko oslávencom, 3x hurá všetkým úspechom a neúspechom heš heš heš - aj chorôbkam 😉
Tak my sme soplaví jak také aminy 😀 😀 😀 😀 ...
... a niečo na pobavenie ... naša slnečnica prosím pekne zaspáva večer okolo 21:30 -21:45 pri OPERE!!!! Dobre čítate! Tak ja vážnu hudbu môžem - ešte tak operetu... ale OPERU?! Ešte že naši o poschodie nižšie majú TV kanál, kde vždy o takom čase niečo ide 😀 😀 😀

Samy - dobré 😉

zmurkaz
5. jan 2010

No a ešte som sa chcela opýtať ... stále mi to akosi nejde do hlavy.. 😕 😅 😀 😀 😀 PRÍKRMY..
keď dám nie 3 dni, ale aspoň 4-5 dní mrkvu a takýmto tempom pokračujem s ostatnou zeleninkou, žĺtkom, mäskom, kvapkou oleja tak mi vychádza ovocie niekedy za 6 - 7 týždňov .... a keď tak pôjdem aj s ovocím... tak ja teda neviem, zdá sa mi že vy to berete nejako hupom 😕 ? Či čvo?
No a počuli ste niektorá o tom, že lepok - t.j. cestoviny, obilie atď je podľa nejakého najnovšieho výskumu najlepšie zaradiť do jedálnička DO ukončeného 7. mesiaca????!?!? 😕

lucim
5. jan 2010

kde ste? ja som uz aj ulozila matka, aj sme sa prekotulavali predtym na povel ... a tu 2 prispevky?

samyyyy super zabava s eluskou a bekou 😀

zmur no fiiiiha, tak zuzi je takato vazna umelkyna)? 😀

zmurkaz
5. jan 2010

že by som sa opäť strafila a nikto tu nie je ? 😕 ☹

zmurkaz
5. jan 2010

Ahooooj Lucim - už som sa zlakla, že si zas s nikým nepokecám 😅

zuzu08
5. jan 2010

ahoj zmurky,ja si myslim že sa to nemá siliť,nemam s krmenim teda žiadne skusenosti ale necham tomu volny priebeh,tak ako píšu v knihach,začnem so zeleninou a postupne pridavať a skušať čo mu bude chutiť a s tym lepokom neviem,vždy sa najde niečo čo zrazu škodí 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre