Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
6. jan 2010

Vendy to je mi malé líto a my kupujeme Hami ale v polsku jmenuje se to Bebiko je to to samé 😉 pokud nemáš blíže.jinak snad to nemá po moji kombinaci to by mě mrzelo ale nic tam nenadýmá ani nezatvrzuje spíš je to tak akurát ☹ ☹ ☹ na klasickou stolici, Foukáme a hladíme 😵 😵 😵

blani2
6. jan 2010

já ty nemoci těžko snáším, ať už se jedná o vlastní dítě nebo ne, heš nemoci pryč

Bambulky, přeju všek klidnou dobrou noc, jdu se natáhnout, cmuk 😵

josifek
6. jan 2010

dobrou děvčátka 😵 😵

vendulacky
6. jan 2010

Tak se mi pokákla, stolice v poho...teplota stoupla i přes nurofen 39,2 (takže 38,7)...
josi myslím, že to není po tom příkrmu, asi to mlíko, do toho ta kaše..celej den moc nejedla, odmítala a nebo snědla jen část (jen tu josinu namku jedla jak divá🙂)
Možná do toho i ty zuby..nevím z čeho je ta teplota...budu jí sledovat, event. zavoláme pohotovost...
V postýlce stále pofňukává, ale spinká

traktor
6. jan 2010

huraaaaaaa, spomalene ale doma, konecne... 😀 😉

traktor
6. jan 2010

joj ven, tak taketo nieco...tak nech ste raz dva ok...inak,co to za novy rok...kazdemu dietatku nejaky problemik vyskocil, choroba.... 😖

zmurkaz
6. jan 2010

Ahojky - kočandy 😵
Tak ja len na skok ... Vendy - držte sa 😕
No a naša slnečnica dnes nemala operu tak herečka zaspala od 18:45 až teraz .... 22:50 😕 😨 no a cez deň dala dokopy 3 hodiny ☹ .... som ustatá jak kôň - ešte furtom nemám tie kríže úplne OK

zmurkaz
6. jan 2010

No že by som zrovna dobrú dobu chytila ? 🙄

inneska
6. jan 2010

zmury...bolo to desne pomalé, tak to väčšina vzdala...a 3 hodky spánku cez deň? to je u nás maximum...viacej erik nespáva 😅

vendy...nech ste čo najskôr ok, posielame cmuk na vyliečenie 😉

pirinka
6. jan 2010

ahoj berunky, jen nakukuju a hned budu muset na kutě. Ale chtěla jsem Vás všechny moc pozdravit a taky hlavně simušku co se objevila zase po sto letech 🙂

ven; chudinečka Emuška ☹ . Snad bude do rána líp. Tohle jsou fakt pro nás maminy nejhorší chvíle, když se mimi trápí a my už nevíme jak pomoct ☹ . Ale s tím odmítáním prsa. Vím, že kámošce to samé začal z čista jasna dělat malej (myslím že někdy kolem 7 měsíce) a vůbec nechtěl prso. Tak byla donucená si alespoň odstříkávat, aby o to mlíko úplně nepřišla. A pak po pár dnech zase najednou chtěl a už to bylo dobrý. Třeba je to i u Emušky dočasný 😉 . Tak vydrž prďka vydrž 🙂

no nic, budu muset hají, abych byla čerstvá na noční vstávání 😅

dobrou

zmurkaz
6. jan 2010

Inneska - tak to som "rada" bo som mala hrúzu že spí málo a že by sa to mohlo nejako zle vyvŕbiť 😉

zmurkaz
6. jan 2010

No utekám za malou - sa mi klasikuš budí ☹ -ta k dobrúúú

inneska
7. jan 2010

milá naša traky....všetko len to naj k tým narodkám, hodne lásky, zdravia, šťastia, spokojné deti, manžel nech poslúcha a maj vždy úsmev na tvári, lebo s úsmevom ide všetko lahšie 😵 😵 😵 😵 posielame velikú pusu sladkú narodkovú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 G R A T U L K U J E M E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E 🙂 C M U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U K 😉

inneska
7. jan 2010

dobré ránko všetkým ostatným....a máme ešte nejakých oslávencov?? pani kronikárka 🙂

brinzulka
7. jan 2010

trak vsetko najlepsie Ti zelame...
tutaj 😵
http://fotky.sme.sk/foto/37724/ruza-pre

voskovka
7. jan 2010

ahojte.....všetko všetkym naj......
čo nove za včerajšok?

ani3012
7. jan 2010

Štvrtok - 07 Január 2010

Pekný deň prajem 😉

sonya16............ 7.7................Sebastián má dnes 6.mesiačikov 🙂

A naša milá ♥ traky ♥ (tiež aj traki) má dnes 34 rokov ! Tri krá hurá,hurá hurá 😀 😀 😀

Meniny oslavuje: Bohuslava/Róbert a tiež aj:Atila, Lucián, Bohuna, Boleslava, Božislava, Luciána
Meniny oslavuje v ČR: Vilma

Všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

Kalendárium:
Medzinárodný deň programátorov
(tuším josífek má doma také niečo,nie? 😕 😅 )

inneska
7. jan 2010

ani...aj môj aj monr mm do toho zabŕdajú 😀

samayka
7. jan 2010

HJJJJJJJJ sc lkl
no tuším bude dnes oslavovať naša sýkorka.. lebo kým toto napísala tak mi spustila vyhladávanie, 3x ma prepla naza d do fora a aj teraz sa mi (ruwe E )TU PLETIE...

lucia32
7. jan 2010

Ahojky...tiež sa pripájam ku gratulke pre traky...
Všetko najlepšie k Tvojmu krásnemu sviatku. Hlavne veľa úprimnej lásky, ktorá vždy príjemne na srdci zohreje, pevné zdravie pre Teba a všetkých Tvojich blízkych, život plný naplnených snov a každý deň úsmev žiariaci na tvári Ti želá
Lucia s Natálkou 🙂
Ani...aj inneska má programátora 🙂

samayka
7. jan 2010

TRAKYYYY / IIIII

všetko najlepšie už doma máš, tak nech ti to krásne dlho robí radosť, nech je to tvoje šťasťíčko zdravučké a už ho nikdy nič zlé netrápi 🙂)))))))))))

lucia32
7. jan 2010

Hehe, už ma predbehla 😀
A samozrejme aj gratulka malému-veľkému júlovčiatku Sebastiánkovi...keď som bola malá sa mi to meno páčilo 🙂 pre chlapčeka...nuž ale máme nakoniec po ocinkovi 😉

lucia32
7. jan 2010

samy,sykorka ahojte 😉

ani3012
7. jan 2010

tak ďaleko ja nevidím,len viem,že Josífek mi vtedy pomáhala s vyhľadávačom Modzilla.Tak preto si ju pamätám 😀

voskovka
7. jan 2010

ahojte podruhé....
ja idem akurat s davidkom ku lekarke.. včera vracal....a odmieta jesť...adamka to prešlo a teraz david...asi nejaka viroza....

blani2
7. jan 2010

Dobré ránko,

všechno nej nej a ještě jednou nejlepší TRAKY k dnešním narozeninám!!! A přidává se i vedle mě dovádějící Kubík 😎

A Sebastiankovi hodně hodně zdraví!

Aj u nás se jeden programátor najde 😉

Ven, doufám, že se brzy ozveš co Emuška.

My jsme měli náročnou noc po očkování. Vstávali jsme á 1/2 až hodinu 😝 Teplota nebyla, ale byla velká žízeň.

zuzu08
7. jan 2010

milá traktoristka,pripajame sa ku gratulantom,tak ešte vela vela štastnych kilometrov v živote ti praje aj maly dany 🙂 🙂 🙂 pa

lucia32
7. jan 2010

Voski...špeci pre teba...ahoooooj 😀
Ja som ráno o 5 dočítavala, naša mica sa vyrechtávala v kočiari a ja som ju udrndávala, tak som si vás zapla 😉
jj, Vendina Emuška to má teraz ťažké, holka malá ušatá, dúfam, že ju to už prešlo, naša znáša príkrmy veľmi dobre 😉

vendulacky
7. jan 2010

morgen 🙂

tak malá se v noci dost nafňukala, ale i dost prděla, tak už to bylo lepší.V podstatě ale spala celou dobu, jen jsem jí nakrmila ve 4 a v 6.Nejdřív kousala, ale já nepovolila a odstříkávala jí do pusinky mlíčko, až se přisála a roztáhla ho.Vstávala v 8,30!!! Což je nezvyklý,normálně vstáváme v 7.Má ještě trochu teplotu 37,3, tak nevím jestli mám jít k doktoru.Kašel má, dávám jí sirup..

Jinak děkuju moc za podporu zlatíčka 😲

piri, snad se to zpraví a přestane takhle štrajkovat. Jen se mi ted nechce kupovat odsávačka a růčo mi to nejde ☹

traky, všechno nejlepší k narozeninám!!!! Jak řekla Jiřina Jirásková, hlavně to štěstí-to zahrnuje úplně všechno, i to zdravíčko ;)

lucia32
7. jan 2010

Ven-morgen....
Tak som rada, že Emuš sa polepšilo, hlavne, že poprdkáva 🙂 U malých detí 37,3 ani nie je teplota, ale ten kašeľ? Ty ju počuješ aký je.... No ktovie, ja nie som veľmi zástancom behať k lekárovi...dávala by som sirupček, ak by to bolo horšie, alebo sa zvýšila teplota, tak potom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre