Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. jan 2010

ozi uz je to po ATB dobre 😉 , sim moj patko do 8 skoro 9 mesiaca, nepapal nic, ani nepil okrem mojho mliecka......a az potom smepostupne zacali pridavat.....a mliecko ma dodnes velmi rad , ak ked uz nie moje 😀 , vypije 2 litre na den 😉 ...mm furt hovori, ze si zalozime farmu, ze sa nam to oplati, ked deti tak milujumlieko 😀

inneska
12. jan 2010

smažím langoše, preváram polievku(zdala sa mi slanšia) a idem spraviť nátierku z údeneho mäska 🙂

traktor
12. jan 2010

a musim povedat ze aj zubky mu vysli veeeelmi neskoro, ...a aj to tak smiesne, najprv jeden horny a potom dolny.....a matko to ma tiez tak, ma vrchny zub 😀

traktor
12. jan 2010

in sikovnica,.... 🙂

traktor
12. jan 2010

a hod do mna jeden langos....mnaaaam

lucia32
12. jan 2010

langoše? tie aj ja môžem...mňam, už viem čo robím na večeru 😉
Inn a ako robíš nátierku z údeného mäska, aj ja mám krkovičku, teda ak po dnešku nejaká ostane...

hathor1231
12. jan 2010

couky 😀

inneska
12. jan 2010

tú nátierku idem robiť prvý krát...viete niektorá recept bez majonézy?? že idem pozrieť recept a všade len s majonézou...

inneska
12. jan 2010

som vás zase s nimi navnadila 😀

lu..práveže ešte neviem, ako budem robiť 😅

inneska
12. jan 2010

hat 😉

traky...letííííííííííííííííííííííííííííí 😀

hathor1231
12. jan 2010

tak sa pochvalte,ktorej uz lozi,beha, chodi 😀

my sa trapime so zubkami 😝 mame tri spodne a posledny tyzden opuchnuty vrch 😝 cez den nechce spat,aspon v noci spinka 😵
a papame kasicku,od buduceho tyzdna ideme na zeleninku 😀
dneska mame 6mesiacikov 😀

traktor
12. jan 2010

hatr ahoj mi lezieme , hopame a mame vrchny zub ...behat este nebehame / teda matko nebeha ja beham za nim, okolo neho a tak.... 😀 😀

traktor
12. jan 2010

a vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee, 😵 ale nam to uteka....este teraz nam tancovali v bruskach 🙂

inneska
12. jan 2010

a ozaj, som sa zabudla pochváliť..teda erika...na polročka v sobotu sám preštvornožkoval asi pol metra 😎 😎 a dnes znova...zachvílu mi fakt ujde 😀 😀 😀

hat...gratulka k polročku 😉 a aj k zúbkom 😵 už máte 3?? 😕 pámi, vy ste zubratí😀 my sa plazíme rýchlosťou vetra, začíname štvornožkovať, papáme zeleninu 2 týždne, kadíme, prdíme o dušu(asi po tej brokolici) 😀

traktor
12. jan 2010

in a hod receptus aj na langose, som zvedava ake robis ty....joj ale si mi narobila chute....a langos je dobry pridiete, nie? 😀

inneska
12. jan 2010

ak nič nenájem, nikto neporadí, tak skúsim to pomázanku len mäso, maslo, kúsok syra, trochu korenia..asi vajíčko..ešte niečo? 😕

hathor1231
12. jan 2010

a este som sa chcela podelit s mojou radostou,sme boli na sone srdenka a je vporiadku 😵 ma len slabsi selest. tak sa tesim,ze ma tak ten hore odmenil,zato ze som si ju nechala aj s poruchami vyvynu obliciek a srdenka 😵

a ked babuska sedkaju a naklanaju sa dopredu,to nevadi? neublizi si? niekedy mi to pride akoby sa isla zlomit 😅

traki,co mu ty davas ranajkovat- gumidzus 😀 😀 😀

inneska
12. jan 2010

traky...kedysi som ho sem dávala, ešte sme boli tehule, ale dám znova...len čo prebalím erika(nádielka v plienke😀)

hathor1231
12. jan 2010

inn, cibulu pre tvojho draheho 😉 😉 😀

dalsia,co dava dietatu gumidzus 😀 😀 😀
co im pridavate do tych prikrmov-stereidy 😀

traktor
12. jan 2010

hat oni su akcny po mamickach, vies? 😀 😀 😀 😝 a gratulujem ku dobrym vysledkom 😵

hathor1231
12. jan 2010

traki,to ja som leniva,tak aj moje mimi je? 😅 urco robi dost aj to,ze su to mackovia,ze maju viacej sily 😕 mala len trepe nohami 😀 stavia sa na nozky uz dlho ale ked sedka,tak skusa postavit a to sa prevali na bok 😀
aj ja sa tesim,dost som sa o to srdenko bala,tu to dost zanedbavaju a dalo mi dost roboty dostat sono 😝 ale mame ho... inak,stale krv v plienke,nevedno odkial 😝
a mamik uz dostala termin na operaciu 'vchodu'. na konci februara mi napravia,co zla zasili 😀 by bolo nacase po tolkych mesiacoch si uzit 😀

traktor
12. jan 2010

hat a nevysetrovali vam tu krv, llebo matkovi brala ster, a ze to mal len z toho casteho kakania a uz je to ok....a akcne dieta, tak u nas je to akcne az prilis, matko vidi dalsich 3 tak nechce zaostavat..... 😀 😀

hathor1231
12. jan 2010

traki, nema infekciu,ani kravske mlieko ju nedrazdi, uz jej robili krv aj hovienko a nic...
co tym myslis,ze z casteho kakania? on mal trhlinku alebo nieco take?

mala vidi len ginny a to nech si velmi neberie za vzor,na papanie granuli ma este dost casu,najprv musi zeleninku 😀

inneska
12. jan 2010

LANGOŠE od Innesky 😀

90 dkg hladká múka
1 kyslá smotana
2 vajíčka
kocka kvasníc
4 dcl mlieka
3 kávové lyž. soli
1 poliev. lyž. cukru

Spravíme kvások, potom všetko spolu vypracujeme na cesto, necháme odležať v chladničke aspoň 5 hodín(cesto min. 2-3násobí svoj objem, preto je lepšie si ho rozdeliť aspoň na 2 časti...do mikrotén. sáčkov, mne sa osvedčili viacej misky 🙂 potom už len vysmažíme(cesto si odtŕhame a v rukách ponaťahujeme na langoš-cesto je lepkavé, ale langoše sú z neho mňam) dobrú chuť 🙂

inneska
12. jan 2010

hat...som rada, že srdiečko je v poriadku 😉

erik ide papať 🙂

voskovka
12. jan 2010

ahojte...tak sme krasny krasnučky-hlava-49cm,dlžka 74cm vaha 10kg...
davidko ani raz nezaplakal ked mu brali krv z ruky-pašááák moj.... 😀
zajtra budu vysledky..som zvedava...
vo štvrtok,mam jazdu-robim prejazdovanie-vodičak mam už 2roky a nejazdim...tak pozor všetci čo idu do čadce 😀

voskovka
12. jan 2010

a všetkym len to naj...

hathor1231
12. jan 2010

som na konika zavitala v pravy cas, zase same mega deti a ja s mojou malou modeleckou- 63cm a 7kg 😅

traktor
12. jan 2010

hat matko mal asi 6 chorobu ci co to, najpv teploty, potom sa vyhadzal, potom zacal kakat viacej...a potom zas teploty...a v plienke mal raz krv, tak dokyna povedala / po stere, ze to preto ze vela kakal, ale trhlinku ani nic podobne nemal.....on ked kakal tak tlacil a pritom kakal normalnej konzistencie........in receptus ulozeny , urobime...a je po diete 😀 😀

hathor1231
12. jan 2010

traki, piatu chorobu,herpes. my nemame teploty ani vyrazky,akurat prosto 5mesiacov krv v plienke,niekedy nie je tyzdne a potom zase kazda prienka. ale len s hovienkom. mala aj trhlinku a pritom kaka normalne,praveze az hnackuje zo zubkov. ale aj ked trhlinku nemala,tak krv tam bola... prosto des ☹ preto som jej ani nemohla davat prikrmi,az teraz mi povolili... ak jej to neprejde,tak ideme na specializovanu kliniku a pozru ju rektoskopom 😔 teraz mam zase diatu,bez mlieka a soje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre