Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
21. jan 2010

luci....papapapa 😵

traky...žrútik malý 😀 😀

ja idem skúsiť uspať 😅

inneska
21. jan 2010

u nás nefučí...aj tebe pekný dník 🙂 s maťkom je vždy pekný 😉

ak sa zadarí a zaspím aj ja...tak dobrú noc popredu prajem 😀 😉

traktor
21. jan 2010

in tak nech sa ti ho podari uspat, ...idem aj ja, ked tak potom zhasni, dobru nocku vsetkym papa 😵 😵

traktor
21. jan 2010

jj pravdu mas s nmasimi bambulkami je kazdy den pekny, tak dobru ...a uz tu ne som.. 🙂

pirinka
21. jan 2010

ahooooj a asi zase dobrou 😅 . Nám nešel net a můžete mi věřit, že jsem už skoro okusovala kabely, jakej jsem měla absťák 😀

co je tu nového? Dočítat asi nemá smysl 😅

každopádně přeji všechno nej, nej, nej všem dosavadním oslavencům a dneska navíc i naší milované Esterce 😉

inneska
21. jan 2010

nespíme...

piri...ahoooj...nové?? skro tu bola žabka tehulka, ale nepotvrdilo sa to 🙂 sme sa tu nevedeli dočkať, že čo 😀 a zuzka od žmurky a náš erik sa stavajú na nožky...tu je naša videodokumentácia

https://www.youtube.com/watch?v=LpDXpJhX8yk

😎 😎

inneska
21. jan 2010

a ersterke gratulkujemeee 😵 😵 😵 😵 cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk 😲 😲 😲 😲

pirinka
21. jan 2010

teda innes ten Erik je borec 😅 😅 😅 . Fakt čumím! On je snad o dva měsíce napřed ne 😀 ? Super. Mooooc šikovný. Ještě musím najít tu Zuzi od zmurki

ani3012
22. jan 2010

Piatok - 22 Január 2010

Aďka12...................22.6..........................Alexandramá dnes 7 mesiačikov 🙂 😵

Maťko a Jakubko majú presne pól rôčka 😵 😵 😵
zrnik1......................22.7............................Matej
labradorik.................22.7...........................Jakubko

Meniny oslavuje: Zora
Dorián, Sírius, Slavoľub, Slavomil, Zoran, Auróra, Cyntia, Doriána, Sinda, Slavomila, Zorana, Zara

Meniny oslavuje v ČR: Slavomír
Dorián, Chrudoš, Mnata, Mnislav, Slávek, Slavomil, Slavomila, Slavomíra

Júlovky a júlovčatka prajú veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky♥♥♥

vtip:
Dvaja opilci stoja na ulici, pozerajú sa na oblohu a hádajú sa koľko tam je mesiacov. Jeden hovorí, že dva a druhý, že tri. Ide okolo tretí a oni sa ho pýtajú, koľko je na oblohe mesiacov. On sa zadíva a po chvíľke sa spýta:
"A v ktorom rade?"

ani3012
22. jan 2010

Ja by som chcela zrník pozdraviť a spýtať sa, či jej môžem nejako pomôcť( napr.aj finančne). Ak má niekto na ňu kontakt,tak mi dajte vedieť prosím.Neviem či nás číta.Dík baby. 😔

ani3012
22. jan 2010

pirí! Ja som zabudla natvoju Esterku! Všetko najlepšie bambuľke 😉 😀

lucia32
22. jan 2010

ránko...
Matejkovi a Jakubkovi všetko naj k pol rôčku a Alexandre k 7 mesiacom...
A Matejovi zvlášť veľa veľa veľa zdravia...viete niekto ako sa majú? 😨

inneska
22. jan 2010

ránko...aj od nás letia gratulky 😵 😵 😵 cmuk cmuk .... hlavne matejkovi vela zdravíčka želáme 🙂

písala som babám do trombofílie, kam zrnik chodí, či nevedia viac...zatial neodpísali 😒

zmurkaz
22. jan 2010

Ahojky - tak zbežne som prečitko ..... som bola včera akási KO .... malá zaspala o 20:30 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - tak som zalahla s ňou .... až do rána bieleho 😅 (samoška že som aj kojila 😀 😀 😀 ) ... a skoro sme zaspali do škôlky - sme sa zobudili 7:45 😕 😅 😀 😀 😀 - ale stihli sme to 😉 Zuzanka bola včera ako natočená - som ju nemohla nikde dať - Hermína - všade by chcela vstať - a jej to nejde - šak ja neviem čo furt špekuluje!!!

No a včera na zápise sme naďabili na pána učiteľa - ceeeelkom normálneho chlapa 😵 - a Juráš všetko vedel - tak aj vyhlásil že on sa do tej školy už aj normálne teší 😀 😀 😀 😀

No a GRATULKO VŠETKÝM OSLÁVENCOM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
22. jan 2010

ahojte 😉 , gratulujem oslavencom a zrnikovcom vseeeeeeeeeeeetko dobre, hlavne zdravicko 😵 😵 a esterke tiez vsetko najlepsieeeee 😵 , a iiiiiin na nasho letca si zabudla aj my uz stojime 😀 , letime 😀 a vsetky tie akššššššn akcie 😀

samayka
22. jan 2010

ahojte mamulienky

zmurky - gratulko k takému krásnemu spánku 🙂

a gratulko oslávencom - predovšetkým matejkovi zrníkovmu posielame velké objatie a vela vela síl bojovať ďalej

my sme mali hroznú noc... chúďa naše, zalomilo včera pomerne rýchlo - som ešte ani prvú nedospievala a ona už hajala ( radšej to vzdala ako počúvať to kvílenie ) ale do pol hodiny hore a pome sa hrááááť... no milá moja e-e... tak sme ju uspali a ona sa dala.. ale potom bola čo hodina hore... a papali sme každé dve -tri hodiny... aaach jo zasa som akoby ma prešiel tank...

nám chutí jabĺčko velmi moc, ale zeleninka jej tiež šmakuje. a už sa trošken rozjedla.. ale mliečko je u nás stále Nr. 1 🙂 hlavne v pôvodnom balení 🙂

traktor
22. jan 2010

a aj u nas dopadol zapis super, porizpraval im toho tolko, ze uz vieme kto bude sef v skole 😀 , skusali farby , tvary, cislice, napisat meno, zvierata, prve ciarky pisal, kreslil celu postavu, hovoril basnicku, a nieco o sebe- co ma rad, co neme...takze riadne inervijuuuuuu 😀 to bolo...

lucia32
22. jan 2010

My sme včera papali 1x surové jablčko, len nastruhané najemno s banánikom a papalaaaaaaaaa 😀 , dnes vyskúšame wiliam hrušku...mňam 🙂

lucia32
22. jan 2010

A zajtra chcem vyskúšať červenú repu cviklu...varenú, najemno nastrúhanú, to budú farebné kakanice 😀

zmurkaz
22. jan 2010

som si vybavila jeden mailík 😀 😀 - - a slnečnica je už hore 😅
Traky - no tak to mali rovnaké .... len od nás nechceli básničku 😉 ... Juráš mal tiež nakresliť postavu - tak nakreslil - seba ale aj s okuliarmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a bez vlasov 😕 ... u nás nosia okuliare len babky-dedkovia a aj to len na čítanie 😀 😀 😀 a vlasatý sme všetci 😅

zmurkaz
22. jan 2010

..no a som zabudla napísať - mám doma chorého muža 😨 😨 😨 - si to viete predstaviť 🙄 ...ale do roboty chodí - no potom je o to viac bezvládny 😒

mata1976
22. jan 2010

ahojte, vsetko naaaaaaaaaaj dnesnym oslavencom, cmuk-cmuk-cmuk

inneska, ved preto mi to bolo cudne ze tam mate miesto pobytu Senica, Ilava a stretko v KE???, ked len traki je odtial. potom ma napadlo ci tu nahodou nemate rodicov a tak podobne, ja tiez nie som rodena kosicanka 😉

ani3012
22. jan 2010

no tak vam závidím baby za ten zápis. Patrik okrem mena a básničky nepovedal nič.Len silou mocou sa chcel podpísať,tak ho nechala. Neviem,prečo to tak všetko odflákli.....

zmurkaz
22. jan 2010

ani 😕 ... škoda ....

zmurkaz
22. jan 2010

Ani - teda dúfam že si to nezobrala zle ...som to pochopila že oni nič od Paťka nechceli 😉 ... lebo verím že Paťko je šikulka veikááááá 🙂

ani3012
22. jan 2010

ale jasne že nie 😀 Dobre si to pochopila. 😉

zmurkaz
22. jan 2010

🙂

inneska
22. jan 2010

tak gratulkujeme k úspešným zápisom do školičky 😵 😵 😵 budú z nich malí zlatí prváčikovia 😵 😵

erik dnes doobeda horor...vstával o 8..o 9 bol ako omáčka...po hodine som ho šupla do kočíka..nič, mi chcel z neho vyliezť..tak naspäť izba..skúsila som kojo, snád pri tom zaspí...nechcel...tak som ho dala na zem, nech sa hrá, že idem k obedu...s mrnkotom sa za mnou doplazil...chytil sa mi nohy, s revom sa staval na nohy...nechala som ho chvílu vyrevať..zobrala na ruky, že ideme do postele..na rukách bolo dobre, položila som ho, že kuknem plienku..taký rev spustil, ani keby ho rezali...a reval a reval...nakoniec som mu nasilu strčila prsko do pusy, tak začal cucať a zaspal...bolo pol 11(hladný nebol, teeda si myslím..od tej 8 bolo 2x kojo, 120ml čaju, miska kaše..ked zaspal to bolo 3 kojo)teraz spí..ja som medzitým rýchlo obed spravila...

a prišlo mi vyrozumenie o vyššom rodičáku 😎

inneska
22. jan 2010

a podotýkam, že išiel včera(vlastne už dnes) maldý pán spať o 1 🙄

traky...sorry, že som na maťka zabudla, ale u neho je to už samozrejmé 😉

maťka....základ bude zopár košičanok, ale ja s ani sa chystáme vlakom si výlet spraviť...aby sme sa spoznali aj s východom..západ už poznáme 😀 a odkial teda pochádzaš?? 🙂

inneska
22. jan 2010

ide aj vám pomaly kôň?? 😠 😠 😠 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre