Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
26. jan 2010

jasnééé ... ale opatrne - aby nevyvrátil ☹

jajona
26. jan 2010

aj vaše deťúrence strašne radi trieskajú na klávesnicu?

lucim
26. jan 2010

zmur este by som mu nejaky rehydratacny roztok dala ... kulisek, fluidex ... aj sa mu podarilo nieco spapat? musi byt slabucky. 😕

traktor
26. jan 2010

lucim ty si sef....u teba je to jedno ci denna ci nocna 😀 😀 😀 ...a nie som odbornik ale tiez suhlasim s lucim treba pridat kulisek smectu...proste nieco ....to sme davali aj matkovi, ked mal prednedavnom tiez tie teploty a nedali sa zbit... 😖

lucim
26. jan 2010

jajo jasne, k notebooku uz ma matko vlastne zakaz, odkedy mi vydrapil v sekunde X. este ze to drahy opravil. teraz hrava na piano - vid foto, a bude mat vlastnu klavesnicu - po vzore ericka 🙂

lucim
26. jan 2010

traky zajtra vecer idem s maminou do martina, takze aj ked bude "volno", notebook ide so mnou ... no co tam budem? 😉

jajona
26. jan 2010

fú, tak to musíme dávať bacha 😨

zmurkaz
26. jan 2010

Lucim - no dnes vracal len raz(zjedol viac na jeden šup, neprehnalo ho... raňajky ...banám 1/2, obed ryža a domáci jablkový kompót, olovrant....slané paličky + kompót.... to sme mysleli že už je dobre tak sme mu dali viac a to mu nesadlo....tak to išlo von.... večera nič 😖 . Doobeda pil čierny čaj (čistý) a od obeda minerálku - všetko po dúškoch ... Teplota je striedavá .... 38,7 - 39,3 ... na chvílu pomáha sprcha + obklady.... ale teraz neviem, či môžem a po koľkých hodinách ten Panadol a Nurofenom .... Posledný panadol mal o 16:00

baby - sory -... som si uvedomila až neskôr, že som to mohla napísať do ip 😒 ☹

traktor
26. jan 2010

jajo keby len na klavesnicu 😀 ...matko trieska so vsetkym , a po vsetkom a uz som to chcela dhsie napisat, vieme robit indiana...mam to aj nahrate 😀 😀 😀

zmurkaz
26. jan 2010

Baby - veď smecta je na prehánky .... 😕

jajona
26. jan 2010

zmuri: dúfam, že sa to dá čo najskôr do poriadku. žiaľ radu ti neviem dať, nemám skúsenosti 🙄

traktor
26. jan 2010

ak vracia je dobra aj originalcola, odbublinkovat a pit po lyzickach..., nas patko ked pred rokom takto vracal, tiez mal crevnu chripku...k toto mu velmi pomohlo...

traktor
26. jan 2010

aj ked kaka aj ked je dehydrovany...matko to teraz bral, ked mal vysoke teploty.......3 tyzdne dozadu myslim...vyse 5 dni teplotoval...

traktor
26. jan 2010

teda aby nebol dehydrovany...

traktor
26. jan 2010
lucim
26. jan 2010

zmur mozes ich davat po 4 hodinach. tie lieky na teplotu.
ak ho neprehana, tak smectu netreba.

lucim
26. jan 2010

traky je to naaaadherne, keby sme uz podobne veci nemali, slintala by som po tom, ja som na snoopika. 🙂 za nove by som tolko dala, za nosene - neviem.

jajona
26. jan 2010

traky: krásne

lucim
26. jan 2010

kde sme? zase na bazare?

lucim
26. jan 2010

inn zase fesacik - uz papal chrumky - ako mu chutili ? 🙂

traktor
26. jan 2010

skus dat matkovi a uvidis... 😀 😀 😀 ...nas ked ich vidi tak az krochka.....a oboma ruckami si ich pcha do ust.... 😀

lucim
26. jan 2010

ake kupujete a kde?

inneska
26. jan 2010

traky...aj maťko je fešáčik, som kukla fotos 😉 už velký chlapčisko 😵

lu..len tak sa za nimi zapráši 😀 😀 😀

inneska
26. jan 2010

kaufik, kukuričné nesolené za 39 centov 🙂

inneska
26. jan 2010

nie som ťapa? 🙄 zabudla som na tu aukciu na bundičku 😠 😠

lucim
26. jan 2010

dik za info, najblizsie kupim. 🙂 to je cista kukurica?

inneska
26. jan 2010

zloženie:kukuričná krupica...toť vsio 🙂

traktor
26. jan 2010

lucm aj v bale maju tiez cistekukuricne, nesolene ale dlhsie su super do rucky

majkas
26. jan 2010

ahojki,

tak nakoniec Tami potiahla 3,5 hodky, zobudila sa o 3/4 na 6, to sa nam uz davno nestalo aby takto spinkala

a strasne sa tesila z baliceho papiera, co tam po darceku 🙂
dam potom aj foto, teraz mi strasne pomaly ide kon

a dik za info k chrumkam, uz som kukala v tescu ale nemaju, mam pocit ze v tescu uz nic nemaju
skusim aj ja ten kaufland a bala tu nemam po blizku ale je tu cez cestu CBA tak skusim aj tam kuki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre