Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
3. feb 2010

joooooj baby tak sa tesim, mala je uzasna, spi 3x za den a prespava celu noc uz vyse tyzdna 😀
tak je jasne ze sa nam rychlo zadarilo 🙂 ale to uz skor.... som v cca 10tt a byva mi zle o trochu menej ako pri Laurinke🙂

mamonia
3. feb 2010
lucim
3. feb 2010

jeeeeej, to mi je novinka, gratulujeeeeem lennicckaaaaaaaaaaaaaa a fazulinke v brusku zelam krasny zdravy rast a maminke pohodku. juuuuj, parada.

a coze nam to admiky zlate zmazali? my sme tu mali povodnu temu? 😉 ale upratovat treba. 🙂

z robotky som vam nestihla mavat, mali sme co robit. zato mame nove foto, idem prisupnut.

vsetkym zelame zdravicko a bez nehod.

a jarke raonkovej - teda hlavne sarinke gratulko k serblikovaniu.

lucia32
3. feb 2010

Leniccke gratulka k tehulkovaniu 😉
Lucim ahojky 😉 bola tam nejaká súťaž 🙂

lucim
3. feb 2010

lu caaaauuu ... uz zmensujem foto 🙂
sutaz necem. 😝

inneska
3. feb 2010

aj od nás zopár nových fotos 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

traktor
3. feb 2010

kraaaasne fotky...az vam zavidim tu vodu...ale v dobrom 😵

blani2
3. feb 2010

Ahojte, já jen hellou skok 🙂

Véééélká gratulace Leničce k těhuuuu 😵 ať mimi krásně roste

Taky jsem se pobavila nad čokoládovém Matýskovi 😀
A krásné fotečky Erička. To je plaváček. A má tu nejúžasnější maminu. Posíláme pofoukání na nožku 🙂

lucim
3. feb 2010

inn jeeeeeeeeej, maly technik, plavec, kukadla ma fakt uzasne , a v tom bazene si to uziva. 🙂 😵 😵

a nase 3 dnesne fotecky 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lucim
3. feb 2010

ahoj blani, kubickovi pusku 🙂

trakyyyyy ajooooj mojaaaaa 🙂

traktor
3. feb 2010

ahoj luciiiiiiim, krasny matej, krasne svaly 😀 ...uzasny je 😵 😵 to co papal?...no a na konci frajer ako vzdy....

traktor
3. feb 2010

ahoj blani...no vies cokoladovy matko...co dodat...chutilo mu statocne...a nebojovala som...asi by som prehrala 😀

lucim
3. feb 2010

traky taky mix vselicoho 🙂 kuriatkovozeleninovy prikrm s rezancami, a kedze to bolo nejake riedke, tak zahusteny kasou a neskutocne mu to chutilo 😀 ze svaly hehehe ... ale to vybehame, ci vylozime? . 😀

traktor
3. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7643954 a aha aku vestu som nasla k snoopyho suprave, najlepsia je ta cena..uz je nasa 😀 ..este tak zelene tenisky...lucim poziciame od vas? 😀 😀 poradte kde kupit ...

lucim
3. feb 2010

inak - prave robim jogurt s umeleho HA mlieka - som zvedava, ci sa podari . 🙂 vcera mi matko slohol kelimok od jogurtu a keby mu jazycek dociahol, tak aj dno pooblizuje. 🙂 tak mu robim jeho vlastny. a HA je fakt trosku horkaste.

traktor
3. feb 2010

naco vybehat vsak je chutny...co ma byt jak palica? 😉 pravy slovensky chlap 🙂

lucim
3. feb 2010

traky ja som dodavatela tych tenisiek hladala ... a nasla tu v senici - skus si vygooglit Gmini -- pozicali by sme, ale su nase najoblubenejsie, najlepsie sa obuvaju a najdlhsie vydrzia, kym ich neskopne (vcera sa to naucil - paticka o paticku a bota je prec. ) 😀
vyyyborna vesticka aj cena , ja som objednala zase snoopy siltovku, uz sme jednu mali, bude zase, ta kocka mala 2. 🙂

traktor
3. feb 2010

nasmu velmi chutia jogurty...a teraz najviac biely...to je u nas 1...na ten nema nic..ten ked vidi, skoci a z ruciek nepusti...

blani2
3. feb 2010

Matýsek Lucimčin jak si dává 😀 😀 Luci, koukám, že jsi mu nechala správný umyvatelný "oděv". Jaký spokojený, co furt řešit špinavé oblečko, tak se to má dělat...🙂 no a oblečení hmmmm fešááák 😉 taky posíláme cmuk a zaroveň přejem dobrooou noc

lucim
3. feb 2010

traky ja viem ze uz davas jogurtiky, evidujem to a aj ze miuska pisala, ze sa chysta robit jogurt zo sunaru, tak som sa zmobilizovala k aktivite. 😝 bola som sa na to kuk ... a pracuje to, zeby sa podaril? uvidime rano.

traktor
3. feb 2010

nam kazala dokyna ze treba a najlepsie ze zo zivou kulturou..ci jak..tak davame a chuti...doma som neskusala, ked sa ti podari vyskusam.. 😉

lucim
3. feb 2010

blani zlatinko dakujeme a aj tebe zelame sladke snicky - a mas pravdu, tento odev sa najlepsie umyva 😀 zvazovali sme neopren, ale toto nam pripadalo lacnejsie 😀

matko tie masovo-zeleninove papa vacsinou tak bez zaujmu, tak som ho nechala sameho nech si riadi papanie. 😀

traktor
3. feb 2010

blani dobru noc...

lucim
3. feb 2010

traky od kolkych mesiacov uz mam matkovi davat ozajstne topanocky a nie capacky? (s poriadnou podrazkou? )

traktor
3. feb 2010

ak uz vidis ze vie pevne stat, ked robi krociky...pretoze ked bude v capackach tak sa mu bude krivit nozicka....a ked si doma tak je fajn ked chodi naboso...v lete aj vonku.... 😉

zmurkaz
3. feb 2010

že sa do toho montujem ... nie je to odvtedy odkedy sa dieťa samo stavia ..robí kroky?

zmurkaz
3. feb 2010

traki 😀 😀 😀 .. sme sa dohodli? 😉
Ja dávam malej papučky - nech má pevné státie .... 🙂

lucim
3. feb 2010

aha, dakujem za odpovede, skusene maminy, takze kym nebude poriadne chodit , tak este capacky, aj na tie jeho pokusy o statie. ak som to spravne pochopila. 🙂

zmurkaz
3. feb 2010

... som tu nebola ... slnečnica ešte nespí ...
...aháá ... som si zbežne kuki link 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre