Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
16. feb 2010

baby keď som vyhrala aukciu a nechcem to,lebo som si neskôr všimla negat.hodnotenia,tak čo mám robiť ?

majkas
16. feb 2010

ahojki,

gratulka nasmu zatkovi Matkovi, to uz je riadny kus chlapa ze 8 mesiacov 😀 😀 😀
a samozrejme aj vsetkym ostatnym oslavencom vsetko najlepsie 😉

chystam sa zasivat potrhane nohavice ale dosla som vas este kuki ako sa mate 🙂

ani neviem, skus jej napisat ze to nechces, pripadne mne sa raz stalo ze vyherkyna sa skontaktovala s tou co bola druha v prihodeniach a oni sa dohodli ze to ta druha vezme.

a aj my mame odskusane plienky z lidlu, su v pohode, ale tiez mame teraz zasobu tych pampersiek tak nekupujeme

ani3012
16. feb 2010

a dôvod tam mam aký napísať ? Že ma zle neg hodnotenie? Ja som prihodila na končiacu aukciu a potom som zistila,že asi som nem dobre spravila.

ani3012
16. feb 2010

už to mám! ďakujem 😉

lucia32
16. feb 2010

ani tak nech ti to pošle na dobierku, ak sa bojíš o peniaze a ak od takej osoby nechceš nič, tak to nejak zakamufluj 😝 , prípadne sa ozvi ty tej druhej, že jej to prepustíš a nech sa ona kontaktuje...

majkas
16. feb 2010

ani ako si to teda poriesila?

chcem sa este spytat maminky co ste uz davalai telacie masko, aky druh mam z toho telacieho kupit? vobec sa v tom nevyznam... a ako dlho sa to potom vari do makka?

a teiz rybku co ste davali tak len pangasia? a tiez to len uvarit spolu so zeleninkou?

traktor
16. feb 2010

dakujeme 😵 😵 😵 a aj ostatnym oslavencom gratuleujeme 😵 😵 😵 a ja cestne priznavam, ze som na dnesne vymesacie zabudla, vsak ten cas tak leti...ze o chvilku budem uz vnucata pestovat 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Holky kuki to je fajné jsem objednala Dvě samolepky na obě auta máme tam na tatinovo máma +Simonka+Domiinik+Táta a na druhé jen Dominiček+ Simonka v autě 😀 😀 😀

traktor
16. feb 2010

majka ja len pangas...ine nie.....vies kosti atak....a tiez bud zo zeleninkou, zo zemiacikom......tak ako mesko 😉

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Majky já kupuji svíčku to nejlibovější masíčko, a není suché prodávají ho jako špalíček v řezníkovi. A já rybky dávám ale raději dávám naše nebo lososa má víc tuku a je lepší pro miminka 😉 😝

lucia32
16. feb 2010

ani...tak ako?
majkas...ja som zatial kupovala len kuracinu a morčacinu...teľacinka tu nie je a hovädzinka sa vraj nemá dávať 😝
A rybku som ešte nedávala...na tych pangasov som čítala nepekné referencie, my ich občas jedávame...že v akých vodach plávajú 😝

majkas
16. feb 2010

brusi co je spalicek? a jak pripravujes lososa?
nasa doki tiez povedala ze davat nase rybky nie morske a pangas je morsky

brusinka.pusinka
16. feb 2010

luci já dávám i telecí i hovězí masko telecí3x do týdne a hovězí2x do měsíce a malé chutná.Pangas možná jinde je odpadní rybka ale u nás se chová v sádkách tedy na farmách tak jako třeba kapr nebo pstruh tak není čeho se bát 😀

majkas
16. feb 2010

takze na pangasa asi treba kuki ze kto je vyrobca

brusinka.pusinka
16. feb 2010

lososa uplně stejně jako jiné mňamky.Dám vařit zeleninku třeba mrkev a kapustičky a pak až jsou uvařené dám do něj lososa a já přidávám kousek bazalky čestvé. a nakonec těstovinku 😉 ale můžeš jakkoliv kombinovat třeba se špenátkem a bramborem a podobně 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Majky kuki na vše od kud pochází přeci jen naše je naše

ani3012
16. feb 2010

brusi,tak to je naozaj aj dobrá cena .Ja som na to pozerala cez firmu bess http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/a...

traktor
16. feb 2010

no a s pipinky dostanes vtaciu chripku, z parkou ta prezenie lebo nevies co do nich primiesaju, do kapusty sa niekto obcas vicika.......huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nemusime nic jest , usetrime.....budeme dychat cerstvy vzduch.....teda zijeme estel ebo ani ten vzduch nie je cisty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2010

http://www.souhorky.cz/ucebnice/pv/maso/teleci.htm

Majky masko z kýty u nás označují jako špalíček dělají se z něj medailonky 😀

lucia32
16. feb 2010

Brusi: hovädzinku ale treba dlho variť, ak zomeliem a urobím guľku bude to rýchlejšie, nie?
A rybku tu čerstvú nezoženiem, tak mrazená by nemala byť zlá, že?

traktor
16. feb 2010

baby otazka....mtie ktore dostavate matersku, rodicovsku....15teho, mate ju? ci nie?

ani3012
16. feb 2010

mne ešte nedošla 😠

brusinka.pusinka
16. feb 2010

traky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj to je filozofie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
16. feb 2010

traky 😀 😀 😀

no idem si sadnut za ten stroj dokial mala chrni
papa zatial

traktor
16. feb 2010

ani mne nedosla tak sa pytam...svine jedne.....setria na mne...na nas ci co? 😠

majkas
16. feb 2010

brusi takze zadok mam kupovat? 😀

mne uz materska dosla
no idem uz

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Lucinka telecí je rychle vařené skoro jako kuře nebo krůta, a hovězí já vařím v tlakovém hrnci dusím s naším maskem a pak vyndám a dám zvlášt teprve pak dělám oběd pro nás s ochucením, malá má tedy masko měkké a bez chuti 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Majky jooooo no hold nejlepší masko je na dupce 😝 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre