Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. feb 2010

ven, vasik fandi slovensku, to jeho tato je urcite schyzofrenny rozdvojeny 😀 ale vam fandime tiez, neboj ... teda - vam cechom, nie vam xaverovym. 😀

majka matko siel tiez neskor, ja socitavam priebezne, este predposlednu stranu mam. 🙂

ven, hod mi aj ty skypa do ip. nie ze by som ho casto zapinala, ale pre poriadok. 😀

majkas
19. feb 2010

ven aha, ale to nem dobre, budes casto odbiehat na zachod, co ked ti ujde nejaky gol? 😀

a girl poculi ste uz o znakovani babetiek? http://www.babysigns.sk/znakova_rec_sk.html#10
sa mi to dost paci takto sa vedeit dorozumievat ale nepoznam nikoho kto s tym ma osobnu skusenost ci to fakt funguje. aj ked tak nad tym rozmyslam tak asi hej ved tie najznamejsie daj, daj, papa a pod sa naucia asi vsetky deticky

majkas
19. feb 2010

lu vasik je cech? mi nejako uslo

vendulacky
19. feb 2010

lu, takže vašík je čistokrevnej slováčisko narozenej u vás a tatínka má čecha?

lucim
19. feb 2010

majka ven vasik je synek prazaka a kysucanky zijuci v blave - teda na "stare" kolena teraz tu na zahori. 🙂 a tesi ho vas zaujem o jeho osobu. 😵

vendulacky
19. feb 2010

majky, vidíš na to jsem nemyslela 😀

slyšela jsem o znakování, ale přijde mi to ...ujetý...kámoška se tím zabývala a když mluvila na malou a dělala do toho ty posunky, tak to bylo jak s hluchoněmým....jak říkáš, děti podle mě pochopí ham, pojd, spinkat,...

majkas
19. feb 2010

a ste tu minule nejake jedla s uhorkou, to akoze normal kyslu uhorku, ci salatovu? a ked salaltovu tak surovu? ved tie sa nevaria ci hej?

majkas
19. feb 2010

ven urcite pochopia, ale tu skor podla mna ide o rodica, ze pochopi co mu baby chce povedat, aspon ja teda vidim prinos hlavne v tom

lucim
19. feb 2010

mne sa znakovanie celkom paci, ale asi by som potrebovala nejaky rychlokurz alebo instruktazne video na na nete, niekam za tym sa mi nechce dochadzat.

traktor
19. feb 2010

o tom znakovani,davali aj v telke relaciu....a fakzt to vyzera ako posunkova rec....mna to vobec neoslovilo...

majkas
19. feb 2010

lu su k tomu instruktazne dvd aj rozne leporela, a pod, taky cely balicek stoji cca okolo tisicky

tak si vymyslime nejake svoje posunky , mozno aj to by slo 🙂

lucim
19. feb 2010

a vobec, ja chapem co matko chce - na ruky, sadnut, cecok, hracku, mamu , tata, spat. 😀

dnes sa moj milacik naucil novu fintu - zajtra natocim a pochvalim sa. 🙂

a vsetky sa chvalme, wo to tady gou. 🙂

lucim
19. feb 2010

majka urcite uz svoje posunky mate - ako das ruky, ked chces tamarku zobrat? a ako ti to predvedie ona? haaa? 😉

vendulacky
19. feb 2010

mě to taky moc neoslovilo, když ukazovala malý jakože jdeme papat a klepala si přitom na pusu, tak to vypadalo, pojd jdem si dát cigáro 😀

traktor
19. feb 2010

ven ty si kukala to co ja?....presne...bolo to take ako pre chore deticky....aj ked to samozrejme neodsudzujem.....ale my si radsej najdeme svoje posunky take jemnejsie 😉

majkas
19. feb 2010

lu no jasne ze niektore signaly uz viem vycitat, aj ked teraz ju velmi nepochvalim lebo posledne dni , okrem teda toho daj daj co si pyta, si zvysok vybojovava mrncanim....

majkas
19. feb 2010

ze na cigaro 😀

majkas
19. feb 2010

a to su teda podla toho co hovoris asi nejake standardizovane posunky? nestudovala som to dopodrobna, ale myslela som si ze to si kazde dieta najde tie svoje ale to by mi potom vlastne tie kurzy boli na ....
tak som si aj odpovedala 😀

vendulacky
19. feb 2010

majky, tak to zkus a podej report 😉

traky, neviděla, stačilo mi vidět svojí kamarádku a měla jsem jasno🙂 pak jsem si o tom něco četla, abych neodsoudila něco, o čem nic nevím, ale stejně...ale každý at si dělá po svém ;)

pirinka
19. feb 2010

jste mi utekly 😅

ven...a vyndala si ten hrneček z krabičky 😀 😀 😀 ?

tak znakování dělá moje kámoška a uvažovala jsem o něm, ale zatím jsem se nedokopala

vendulacky
19. feb 2010

majky 😀 myslím, že jsou to znaky předepsané, stejně jako ve znakové řeči...

vendulacky
19. feb 2010

piri, nemáš békat před televizorem a vykecávat se po skypu 😀

pirinka
19. feb 2010

vendul 😀 😀 😀 ...trapně zvládám jen dvě věci najednou...už jsem jak chlap 😀

fakt vydržíš až na hokej 😅 ? Já asi vytuhnu

lucim
19. feb 2010

piri, teba este nemam zdnesneho vecera na skype, daj ip. 🙂
inak, aj ja som skusala, ci tie hrnceky funguju, aj matko skusal, ci sa to naozaj nevyleje, ked s tym moc trepe okolo seba, tak to trosku pustiiiiiiiiiiii 😀

vendulacky
19. feb 2010

no, popravdě jsem z toho měla taky pomalu hokej v hlavě 😀 a to jsem ještě stíhala konverzaci po skypu s lucimkou 😀

no si říkám, jestli nepůjdu zavřít aspon jedno oko 😀 ještě 2 hodiny a pak další min. 2....šak to samovražda

vendulacky
19. feb 2010

to mi řekněte, co mám za hrníček, jsem vysála pomalu celej dudlík (silikonovej) a nic, ani kapka 😀

raona
19. feb 2010

tak som back..
dietko spi, ale lomi aj mna, tak idem..
co sa znakovania tyka, ani mna to neoslovilo a nepraktizujem ani nebudem.. proste ja uz ju mam tak okuknutu co chce, ci posadit, ci papat, vzdy inak proste bud mrnci, place.. a ucim ju take ze daj daj, pa pa a proste tak.. kedy chce jest, to viem odhadnut podla casu, ze ked uz vyse dvoch hodin nejedla, tak uz bude hladna a tak.. 😀 😀 😀

traktor
19. feb 2010

no baby uz klipkam ako diva, dnesny den mi dal zabrat, dakujem vsetkym za IP......TEDA OKREM JEDNEJ 😀 .....vsetkym prajem dobru a spokojnu nocku.....a zajtra papa 😵

lucim
19. feb 2010

ja stiham aj dalsiu vec, pisat si s traky na skype aj cez ip 😀 len cikat za mna nema ist kto.

pirinka
19. feb 2010

já zas skypovala ještě s traky...tak vlastně taky 3 akce najednou 😀

třeba si tam musíš tu dírku nejdřív vyhlodat 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre