Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
16. mar 2010

Ahojky Večer Matějko je suprovní Ivčo 😀 😀 😀 😀 😀 ,

a kuki toto je bezvadné 😉
http://www.elitebaby.pl/pl/film

inneska
16. mar 2010

malá modna prehliadka 😀 dnes prišlo https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... som myslela, že tie gaťuše budú viac jasnej oranžovej..ale aj tak sú super..kúsok dlhšie(na foto sú už zrolované) a aj bundička je väčšiam, ale do leta dorastiemeee 😵

traktor
16. mar 2010

anavi, kukla som, je zlatucky....konecne ho aj vidim 😉 , brusi..super , jaj hned by som take cosi brala 😀 , in erik ako model super, fakt to spolu dobre vyzera, a radsej vecsie ako male...vsak kym bude teplo, dorastie 😉

anavi85
16. mar 2010

ineska - krasnucky, hotovy model 🙂
traky - tesi nas, je velmi sikovny, tak , ale na tvojho drobceka este nema, ale neboj dobehne 😀

traktor
16. mar 2010

anavi 😀 ...ale my uz sme velky 9 mesacny..... 😉 ...mozno adko taky cas bude aj chodit....teraz su deticky velmi sikovne 😉

traktor
16. mar 2010

nejde mi fb....tu mi to blbne..ach jo....

inneska
16. mar 2010

kujemeee 🙂

anavi..nejde mi prehrať, ale adko je určite podarený, ako aj na fotkách 😉

brusi..suprový vynález 😎 môžem sa spýtať?? ako robievaš karamelke cizrnu?? 😅

lucia32
16. mar 2010

helo, helou....videjka krásne, chlapci naši sú lepší ako hokejisti 😀 , no a Maťko je neskutočný, viem, že je starší, ale aj tak je šikovníček 🙂
Brusi...olá, olá leto volá...super nápad...zistila si niečo viac?
Inn...ty vždy nájdeš krásne veci, má to Erik ale šťastie 🙂 že ma tak šikovnú maminku 😀

inneska
16. mar 2010

lu...ide o to, že erik je fešák vo všetkom 😀 😀

lucia32
16. mar 2010

Požužlaná piškota ( o posledného bezzubca)
Evička
Riško
Natálka
Karamelka
Markétka
Fifo
Dianka
Sárinka
Oliver
Emmka

Nechcem predbiehať, ale asi budeme mať žubáááááááááá...dávam mu tak max. 2 dni 😀

lucim
16. mar 2010

BRYYYYYvecerrrrr , matko uz zaspava, tak som tu.
trakyyyyy, matko je super. 🙂
inn no fantasticky sme ti tie vecicky schvalili, perfis ericko. 🙂
ja sdom objednala tuto teplakovu supravku, novu , nemusim drazit. bezovu, trojdielnu. ma ich viac ta baba .http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

lucia32
16. mar 2010

Lucim super link, len kde je tá teplakovka? 😀

inneska
16. mar 2010

luci..nejako ti ten link nevyšiel 😝

lucim
16. mar 2010

hehehhe to je link, co som posielala maxi do ip. idem kopirovat este raz, ten ujo poradca asi teplakovky nepredava 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6410239 toto uz vyzera byt lepsi link. 😝

lucia32
16. mar 2010

A má aj pre dievčatá...no nič idem ja...pá babulky 🙂

lucim
16. mar 2010

my sme tu uz obaja, dnes sa asi spanok nekona, matko tu po mne lezie. 😉

blani2
16. mar 2010

Ahojte

Lucimka mám na tebe dotázek..Kubík se nám dost rozkašlal, vykašlává jako o život, chudáček malý..☹ Teplotu nemá. dr ho včera na preventivce poslouchala a naštěstí na plicích a průduškách ok, doporučila nurofen, fenistil a prospan. Ten prospan by mu měl usnadnit vykašlávání, že??? Jinak je naprosto v pohodě, řádí, lozí a dělá své blbinky jako obvykle.

Zítra jdeme na kontrolu, jestli ATB ano nebo ne..

lucim
16. mar 2010

blani nevidim otazku, na vsetko si si odpovedala 😉 a ak nezaberie brectanovy prospan, skus ho vymenit za solmucol, pekne stiepi hlieny a cisti dych. cesty. alebo homeopaticky stodal, ten je aj na suchy aj na produktivny kasel. kubikovi vela zdravicka. 😕

blani2
16. mar 2010

Luci, díky moc, cmuk matýskovi, dobrou noc všem 😉

malka18
16. mar 2010

ahojte..brý večer..ja sa len cem opýtať kukali ste niekto Ordinaciu v ružovej zahrade na Nove???ja by som chcela vedieť ako sa vola to náboženstvo o ktoré sa tam jednalo..ked tomu chlapcovi otec zakázal operáciu že mu to boh vylieči..a že zo všetkým im pomôže viere..no blbá otázka ale ako rozmýšlame aj s manželom tak nemôžme na to prísť ako sa to volá..kujeeeeem... 😉 😉

malka18
16. mar 2010

to je ta viera kde sa zakazuju operácie a podobné veci...

inneska
16. mar 2010

blani..kubíkovi skoré uzdravenie 😉 a dobrú nocku...

lu..peknučké teplákovky, aj s tričkom za super cenu 😉

lu..dobrú noc 🙂

malka...tak ja to nesledujem, tak netuším..ani neviem o aké náboženstvo by mohlo ísť 😕

inneska
16. mar 2010

babulky, please...komu som posielala mailík s receptami pre deti..môžete mi to niekto preposlať spať??? asi som ten mail omylom vymazala, nemôžem ho nájsť 🙄 (uložené som to nemala 😠 )dakujem 🙂

malka18
16. mar 2010

inn: v pohode..ja ked si spomeniem tak napíšem

lucim
16. mar 2010

malka jehovisti?

inn tak nejak som rozmyslala - ze ked niekde najdem 3 veci osobitne a k tomu tri postovne - toto je za dobru cenu a este sa to k sebe hned hodi 🙂

lucim
16. mar 2010

inn posielam 🙂

inneska
16. mar 2010

malka..ok 😉

lu..jasne, super 😉 niet k tomu čo dodať 😉

inneska
16. mar 2010

dakujem lucik 😉

malka18
16. mar 2010

tak tak jehovisti su to..už som aj ja na to prišla..ach joo baby ako niekto taký môže byť 😲 ..no ja idem do hajan krásnu nocku a neponocujte 🙂

inneska
16. mar 2010

malka..asi aj takí musia byť 🙄 a dobrú nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre