Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. mar 2010

jennn ta tie kila naviac aj mna ....zlostia....uz som tolko krat zacala chudnut a nikdy nedokoncim...uz nieco zislo ale este stale dost ostalo...a furt pride daky pokusitel a ja neodolam...ale si tak hovorim, ze pride teplo, matko zacne chodit, budeme vecne vonku tak tie kilecka pojdu dole ani nezbadam

traktor
27. mar 2010

dupka tu su rozne recepty mrkni, ja z nich cerpam, ked uz fakt neviem 😉 http://www.miminkaavsekolemnich.estranky.cz/str...

lucim
27. mar 2010

kila pojdu dole, nebojte, presne ako pise traky, nabehame sa okolo krpcov, uz to zacina 😉
vcera som nestihla 2x MNAM, tak matko olizol macaciu granulu aj zem z kvetinaca 😝 ale to asi nepatri medzi miminkovske recepty na prikrmy, ze? 😀

duuupka
27. mar 2010

Traktor - jé moc děkuji. Hned to jdu prozkoumat. Maty teď za měsíc vůbec nic nepřibral, tak se snažím vymyslet nějaké přilepšení :D

A ještě fotka Matyho. Připojuji se přes mobil, tak mám jen v 6ti měsících.

lucim
27. mar 2010

julka, jeeeej, krasne dieta to je, zdravime matyho 🙂

traktor
27. mar 2010

zlatunky smejko...a to priberanie...ani u nas sme tomu vela nedali, ale to je tym , ze uz sa vela hybu, tak bud spokojna.. 🙂

traktor
27. mar 2010

lucimka zavadzas nove druhy prikrmov? 😀

duuupka
27. mar 2010

Lucim děkuji. Koukám, že máte taky Matýska a skoro stejně starého. Váš je 20. 6. narozený?
Jinak hrabání v hlíně je taky na denním pořádku a v granulích se hrabe zrovna teď :D
Udělala jsem aktuální fotku, ale kvalita asi nic moc z toho telefonu.

Holky já vám ty kila navíc závidím. Mám 47 kg a ne a ne přibrat.

traktor
27. mar 2010

dupinka matko od lucimky je 19.6 a matko odo mna 😀 je 16.6...tvoj je ktoreho?

nina41
27. mar 2010

Ahojte 😵 😵 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Naš najmenši vstava každe rano o 6.00hod, 😝
Dupinka vitam ťa medzi nami 😵 Matejko je zlatučky 😵

lucim
27. mar 2010

dupi tak aj ty mas junove julovciatko? 🙂
trakyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 matko, ake ma mamina nohavicky? 😀 😀 😀
uz sa vam hlasim z domu, polievocka spapana, masko tato prave dokoncuje, a ze ako mam pomoct? lazkaj si... tak lezkam s notebookom, matko asistuje v kuchyni zaveseny tatovi na nohu, len som ho nakrmila. 🙂

lucim
27. mar 2010

ahoj nina 🙂
ja naberam energiu a odvahu na poobedne upratovanie, aj okna sa budu umyvat.

traktor
27. mar 2010

lucim to kuka na simonkine...na mamikine este nemoze, nema vek 😀 😀

traktor
27. mar 2010

u nas uz upratane...okna umyte...velka vyhoda mat tolko deti.... 😀 😀 😀 😀 kazde dalo ruku k dielu a mame hotovo 😉

lucim
27. mar 2010

traky, pozic deti, hned, dik. 😀

traktor
27. mar 2010

😀 😀 😀 ...az po sviatkoch....nech mam cisto 😀 😀 😀

simonito
27. mar 2010

Ahojtee 😵

....a jak by řekl Šimon" do pidele čo to je? čo to je?"...nějaký nový kůň 😕 se tu nějak ztrácím...trošku méně přehledné se mi to zdá...ale člověk si zvykne na všecko 😎

A my máme dnes už devět měsícůůů,no to je je hrůza jak to letí....a tímto všem spoluoslavencům přejeme taky vše nej a samo všem děkujeme 😅
a Málinka posílá papapapapa

ani3012
27. mar 2010

čaute babulky!
V prvom rade chcem pozdraviť nové júlovčátko Matejka a jeho maminku duuupku- Júlinku 😵 😵

Bola som v tej Bratislave na maratóne. Húseničku sme nechali doma,aj som troška banovala ale úpenlivo sme skandovali malému Aďkovi od anavi .Som ich aj odfotila-pri pretekech lezúňov som si nespomenula,tak hodím neskôr aj foto.
Patrik bol behať v kategórii detský beh- 600 metrov. Skončil tuším ak dobre rátam 27 a zabehol to za 3 min. a 59 sekúnd ( nepustím ani tú jednu sekundu 😀 )
Organizačne je to nula bodov, aj sa nám tam po pretekoch na chvíľku stratil. 😒

samayka
27. mar 2010

ahojte

vitam novú tvár 🙂 joj ako to poteší, že aj po takej dobe si niekto k nám našiel cestičku. vitaj julinka a dobre sa tu medzi nami cíť.

a teraz všeeeeetko najsamlepšie dnešným oslávencom, hlavne tým 9 mesačným 🙂)))

vrátim sa k tomu nášmu spaniu... sýkorka spinká v spacom vaku, a od kedy sme ju tam šupli je to ovela lepšie. ona tie akrobatické somarinky robí aj s vakom, takže je to šikula.
lucim - skús tam maťulka dať, aj ja som sa bála že sa eli v tom neotočí, ale by si čubrnela ako krásne jej to ide. dokonca by som povedala že lepšie, lebo sa do ničoho pri tom nezamotáva.
no a dnešná noc bola lepšia - teda čo sa elušky týka... zato ja som im to kazila. taký strašný kašel mi sadol na hrdlo, že som bola skoro celú noc hore a chrčala som do vankúša v obývačke, nech ich nebudím... ale budila som. hanba mi...

ani3012
27. mar 2010

tak tu je ta fotka s anavi a môj Patrik po pretekoch 🙂

vendulacky
27. mar 2010

joooj pekného chlopa máš 😵 😉 a adík je už taky kus chlapíka, krásnej ;)

vítám dupku a malého matějka 🙂

lucim, mně právě taky malá lozila, v pytli nemohla 😀 teda teď už se to naučila 😝 ale je fakt, že neprotestovala a vzala ten pytel sportovně, měla jsem trochu obavy, že tam nebude chtít bejt..

jinak mám taky uklizeno, okna teda ještě nějakej ten pátek do léta počkaj🙂) ještě to chce vyšůrovat záchody a koupelnu, ale to už je brnkačka ;)

duuupka
27. mar 2010

Holky ještě jednou moc děkuji za milé přivítání. Už teď je mi tu strašně fajn mezi vámi... ;)
Budu se snažit si vás všechny co nejdříve zapamatovat.

Tak můj Matýsek se narodil 19. 6. :D tady je těch Matějů...

Spací pytel jsem dávala dokud byl menší. Potom už v něm moc nechtěl být, ale uvažuju, že to zase zkusím. V noci se pořád budí a staví se v postýlce.

Ninko, trak vy máte opravdu tolik dětí? Páni, já jsem sice taky ze 4 dětí, ale u sebe si to nedokážu představit. Máte můj obdiv.

katica5
27. mar 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom, tiez vitame novu maminku a chvalime videjka a fotecky
Vcera som tiez zdrhla o 9 tej som zalahla nejak som bola ko, A kym Maxovym fotkam on zaspal az hodku potom co som ich spravila, Dnes tiez vstal 2:30 ale to ho nastastie len stacilo povyzliekat do bodynka a bolo ok 🙂

traktor
27. mar 2010

dupka no 😀 ...ale ja som z nich najvecsia bubertacka 😀 😀 😀 , ani patko je fesaaak...a konecne vidim aj anavi, inak som si ju predstavovala....zaujimave, ze k menu si automaticky priradim tvar a potom ta osoba uuuuuplne inak vyzera 😀 ...som zvedava na stretko 😀

traktor
27. mar 2010

a dupka vsak tvoj a lucimkin matko su v jeden den...to je zlate 😵 ....kati a cez den ti je tiez tak vela hore...ci dospava noc?

majkas
27. mar 2010

ahojte,

duuupka vitaj 😉 veru je nas tu dost pokial si nas chces vsetky zapamatat 😀

a gratulka vsetkym oslavencom , Eluske, DIanke a Karamelke zvlast

my sa mame tak vselijako, z Tamarky sa okrem rychlolezuna a vstavaca pri stoliku a v postielke stal aj strasny kriklun... vsetko riesi krikom a revom takze mi z toho uz obcas hrabe, jak prave teraz sa mi stvera na nohu a krici ze sa jej neda
mm ma prisiel oslobodit, vdaka ti 🙂

a lezie nam novy zub horna jednotka prava uz uplne presvita ale este sa neprerezala

a k tomu spaciemu vaku, ja tiez uvazujem ze ju do toho nevleciem lebo jednak v noci je stale studena jak sa odkope spod deky a dneska sa tiez pretocila v spanku na brucho a uz bola na styroch so zalepenymi ocami ze co sa to stalo 🙂 len my na spaci vak nie sme zvyknuty tak uvidime

katica5
27. mar 2010

traky no spi mi hodku aj pol maximalne ak spi toklo ale zato mi zaspava uz o 8 a zvykol o 10tej

raubirka
27. mar 2010

Ahoj!
Muzu Vas moc poprosit o hlas pro nasi Eli, dekuji!
Pavlina
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/3591/

andrejkaa23
27. mar 2010

ahojte co je nove uz som tu dlho nebola 🙂
raubrika zahlasovala som 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre