Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
31. mar 2010

Pani učiteľka sa opýta v triede: Keď 5 vtákov sedí na plote a jedného zastrelíš kolko ich tam ostane naďalej sedieť? Ferino sa hlási. Ani jeden , všetci odletia pri výstrele. Pani učitelka prikývne, Správna odpoveď je 4, ale sa mi páči tvoje rozmýšlanie. Na to Ferino: Pani učitelka teraz aj ja mám pre Vás jednu otázku . 3 ženy sedia na lavičke a každá si líže zmrzlinu.Prvá tak opatrne z boku, druhá z hora cmúla celú skoro už aj kornútok a tretia jemne hryzká vrch. Ktorá je z nich vydatá? Učitelka sa sčervená ale nakoniec odpovie: Podla mňa tá druhá ktorá si to dáva celé do úst. Ferino: Správna odpoveď je že tá ktorá má na prste obrúčku, ale páči sa mi Vaše rozmýšlanie pani učiteľka.

traktor
31. mar 2010

dnes je tu vtipneee 😀 😀 😀 😀

ani3012
31. mar 2010

supééééér ! 😀 😀 😀 😀

no idem ja už po svojom,než sa malá zobudí a príde Patrik 🙂

inneska
31. mar 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom

dnes je tu veselooo 😀 😀

jennna
31. mar 2010

to máte stretko na východe??? no nezabudnite volať rei s Peťulkom....ja by som sa rada pridala.....ale ste ďaleko... cmuk

jennna
31. mar 2010

dievčatá....v akom množstve vám deti papajú príkrmi??? mne Dianka cca 100g/ml...ale posledne pomenej a chce sa viac dudkať....len už to kojenie je také zvlášne...krúti sa pritom, dorobená je...akoby sa len hrajkala....tak naozaj ťahá len pred spaním a v noci.....mám pocit, že celkovo papá menej....ale energie má za dvanástich....

ani3012
31. mar 2010

máš to bližšie ako ja 😀

inneska
31. mar 2010

jennka ahoj 🙂 šak to stretko je vlastne kôli rei, že zrovna vtedy bude doma(sestra sa jej vydáva) 😎 a my papáme celkom dosť..okolo tých 200ml zelenina s mäskom, ked je ovo s jogurtom, tak aj 300ml..pár krát zjedol aj 400ml..a hodku na to ešte kojo...niekedy ale zje za celý deň možno za presnidávkový pohárik všetkého...ako kedy...a dávaj dianke tolko kolko spapá...hlavne že priberá a je čiperka 😉

ani3012
31. mar 2010

Písala som komentár a až na konci zistila,že píšem veľkým 😀
INN
a to ti Erik tak veľa spapá? Mne Evička 100-150 gramov.No a na chlebík to odhadnúť neviem,to si dá aj jeden krajec bez kôrky,hoci minule polovičku z kôrky vyžuvala 😀
Váhu máme 7280 gramov-včera som vážila a zub nikde- dnes kontrolovala 🙂

inneska
31. mar 2010

ani...hej, niekedy tak vela spapá..mám pol litrovú misku, tak podla toho odhadujem...ako nemá problém spapať celá aktivia s 220ml presnidávka spolu zamiešané a do toho 7-8 keksíkov sunarky..minule spapal 2 celé banány a ešte pýtal..ale už som mu nedala...alebo papal sklíčka(nestíhala som variť)tak 325g spapal(velké a také to malé spapal celé)
podla váhy(odvážim sa ja, potom s erikom, tak mi ukazuje 10,7kg)

ani a čo tie KE?? ideš?? už si vravela mm?? 😅

inneska
31. mar 2010

a nám chlebík zatial nešmakuje...ale rožok žužlať to hej 😀

lucim
31. mar 2010

nam chlebik smakuje, bol teraz na veceru. 😝

lucia32
31. mar 2010

Hojky...my sme dnes dali prvé papá a dokonca nielen vizuálne-rúčkou, ale aj foneticky-pusinkou 😀 jaj, ale som to múdro napísala...babuľka už od 7 spinká, tak idem natiahnúť foto, čo sme pofotili a dať si do poriadku vizitku

lucim
31. mar 2010

jennka a dianka si vypapa, kolko potrebuje, matko dnes zase strajkoval s prikrmami, vsetkeho len tretinku , z jogurtu, karfiolu, potom si dal aspon 5 sunarkeksov a az vecer chlebik, ten mu isiel, dostal so smotanovou natierkou postrasene 😝 do toho len trosku cuc z prsa.

lucim
31. mar 2010

lu daj, som zvedava 🙂

ani3012
31. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=_U7CFuk6cEw

toto bolo točené pred pol hodinkou...a hádajte ! teraz je hore 😀

lucia32
31. mar 2010

Takto spí náš poklad...

No Natálka je všade krásna, ale nič pozerateľné s maminkou sa nepodarilo 😝

ani3012
31. mar 2010

tuším bojovala do poslednej minúty 😀
krásne mame deti(nech skúsi niekto povedať že nie) 🙂

zmurkaz
31. mar 2010

Ahojky.... my vôôôôbec nespíme!!! 😠

lucia32
31. mar 2010

Ani: Evka si da šlofíka vždy a všade? Či len takú zázračnú stoličku máte? Škoda, že sú to len také 10 minútovky 😝 😀

lucia32
31. mar 2010

Zmurka: a čo robíte? 😝 😀

ani3012
31. mar 2010

baby ,tak ma strašne bolí brucho....mám pravidelne nepravidelné bolesti v podbrušku a teraz som začala zase aj špiniť.Zajtra už určite skočím k ženskému,lebo to trvá od nového roka tak.
Idem sa sprchnúť a ľahnúť.
U nás tiež nikto nespí,ale raz bude 😀 Evičky sa v stoličke páči,na ohrádku není naučená,tak tam zaspatie nehrozí.Možno by aj spala,ale som cítila,že je pokakaná a keď som ju polospiacu dala do postieľky ,začala robiť kapríka a už som vedela,že je dospané.Ale je uplakaná,tak pozhasínam a pôjdeme spať všetci traja.Zmurky aj Jurko žiarli,keď je Zuzka ešte hore a on v posteli?

ani3012
31. mar 2010

Luci skúšaš profil foto? 🙂

katica5
31. mar 2010

Ahojte, konecne mi zaspalo dieta... uz vie povedat ze teta taky je zlaty ked to hovori 🙂
Max nechce sediet v kociku taky cirkus spravil v pondelok musela som ho vybrat von a tlacil kocik on 😀
chvalime fotky aj videjko 😅

zmurkaz
31. mar 2010

No malá ide vyskočiť z kože ... ani sama nevie čo chce .... 😠 ☹ Idem ju prebaliť vyvetrám a uvidíme...ale je dosť v dezolátnom stave....
No a Jurkovi som povedala, že je čas pre neho a pre Zuzanku, a že on nespáva tak často ako Zuzanka.... tak teraz musí on spať a ona je ešte hore 😝

lucia32
31. mar 2010
zmurkaz
31. mar 2010

No konečne už spí! Sa mi to zdá nenormálne že takéto decko spí 2x pol hodku od rána! Šak bola úplne hotová!!!

gabrielkabj
31. mar 2010

Ahojky zmurkaz aj tvoja len tak málo spí? Aj moja ja sa už na tom zabávam a vravím že moja nemá spánok ale mikrospánok 😀 😀 😀 . Ale Večer zaspí okolo 20,00 hod. pri prsníku tak aspoň že to.... 😉

zmurkaz
31. mar 2010

No ja sa z toho stále neviem spamätať .... Jurko bol úplne iný ... a na malej vidím, ako by rada spala, ale po polhodine sa preberie - oči nepríčetné - "podliate" nevie kde je čo je ako je ... skoro ako ja niekedy 😀 😀 😀 😀 a už ju nezaspím - či ju vozím, či je odparkovaná, alebo je doma -a pichnem jej prs - že šak sa ucucká - nič ☹

zmurkaz
31. mar 2010

a že mikrospánok 😀 😀 😀 . ju nedávajte šoférovať! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre