Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. máj 2010

nyky...no ani nas matko nerobi tani tani...on ked pocuje hudbu robi toto...a robi to vsade aj v obchode ...a aj intenzivnejsie 😀 http://www.youtube.com/user/matejkovamamina

raona
11. máj 2010

nykyta avent 4v1, to je co za vysielacka? 😉

inneska
11. máj 2010

dnes sme teda mali samé novinky 🙂 tak sa tešákujem...ešte keby som ráno zuba objavila, tak je to super 😀

traky...neboj, aj maťko sa naučí tani tani s nohami kým začne po diskotékach chodiť 😀

nyky...ja som tiež bola z toho taká, že tani ešte nerobíme a naraz dnes hned 2 tanečky 😝

nykyta
11. máj 2010

inn my sme od narodenia na um takze mackovi chuti kasa 😝 😝 😝

sevzuz
11. máj 2010

rao tak vyskuskam dakujem za radu🙂
a nyky uz som myslela ze si sa dala nahovorit od mm na dievcatko🙂
a lucim dakujem aj mne sa paci, lukaskovi ju chcu kupit krsni k narodkam, tak nechcem moc prehanat sumu, ja by som aj second hand ale oni su proti☹
a lucim, to je najlepsia cena za tu 3kolku?
mi tani tani robime ked budem mat viac casu pridam video

raona
11. máj 2010

inn, z normalneho mlieka robim krupicovu kasu aj puding /ja si neodstriekam tolko, aby som z toho kasu mohla robit 😉 /, z polotucneho.. dneska uz nekupis take silne mlieko ako sme my mavali..., predsalen uz nemame babatka, tak im to podla mna neublizi aj co som sa so skusenejsimi mamkami rozpravala, tak v pohode robia z normalneho mlieka..

nykyta
11. máj 2010

rao to snima zvuk,teplotu,vlhkost a pusta uspavanky 🙂

lucim
11. máj 2010

inn hurrrraaa, tak si tuzila po prvych krockoch, a tanecku ze ti erik splnil dve zelania naraz , jeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krupica - nemala sa davat, lebo lepok ... ale ten uz davame .... mlieko - obycajne kravske nepit urcite neupravene, aj tak je tazke na oblicky, takze sa skor odporuca vo fermentovynych, zakysanych vyrobkoch(joguty...), inak radsej dojcenske umele ... postupne mlieko pridane do varenia nebude problem.

raona
11. máj 2010

a my tani tani robime o dusu, staci pocut hudbu, alebo staci ked zanotim zopar slov a uz tancuje 😀 😀 😀

lucim
11. máj 2010

....... andrejkovi od brin inhalacka pomaha, robia mu kopec vysetreni, brin zatial rozok a mincu co spapala nevyvratila ... 😉

raona
11. máj 2010

luci, a ked spapa rohlik alebo chlebik, tam lepok nie je? a mlieko krabicove, vsak to uz je voda pomaly a nem mlieko, a ked nedavam plnotucne, tak by nemal byt problem a prevaram ho... 😉

traktor
11. máj 2010

sev...inak obe trojkolky aj leonardo aj tu co dala lucim tak maju v tescu, tak sa mozes mrknut...my sme tiez chceli od ruky a nakoniec mame novu, sme veeeelmi spokojny , a ked kukam , po kolko sa da predat aj pouzita...tak zasnem...je rozdiel medzi pouzitou a novou fakt maly....

sevzuz
11. máj 2010

my tancujeme aj ked zvony zvonia 😀 😀 😀 😀 😀
a ja som na cerstom kravskom mlieku od svojho druheho mesiaca zivota
a som tu relativne zdrava a aka velka som narastla 😀 😀 😀

nykyta
11. máj 2010

traky to je nadherne s mm sme sa zasmiali,ze ich dame dokopy s mackom ten zas dviha ruku 😀 😀 super dvojka 😀 sevzuz co si sa utrhla 😀 😀 ake dievcatko 😀 pomaly 😀

traktor
11. máj 2010

a priznavam aj u nas sa robi krupica, pudin, z trvanliveho mliecka....a kedze u nas v rodine nie su ziadne alergie, nic, a nam chuti...tak neriesim

sevzuz
11. máj 2010

tak sa tesim ze andrejkovi sa stav zlepsuje a z coho je zle zuzke? nie je //? 😎 😎 😎

nykyta
11. máj 2010

lucim dakujeme za infosky 😉 chuda male ten musi byt vystraseny 😢 😢 ach jaj ☹ ☹

nykyta
11. máj 2010

a brin ma co preboha ☹ aj ta je v nemocnici ☹

lucim
11. máj 2010

sev ano, nizsiu cenu som nevidela, len este 1 inzeraz na mmb, za presne taku istu cenu. nova. trojkolka. ta smoby. 😉
traky, tiez sa mi zdalo, ze ta druha trojkolka tam bola tiez. v tescu. 😝

k mlieku - je to na kazdej mamine, ja to budem tak - ze ked je to nieco vo vareni - trebars troska zem. kase a tak, tak neriesim, ked by to mal byt nejaky pokrm z mlieka,trebars puding, kasa.... alebo ked prestanem kojit, tak urcite umele. 😉

traktor
11. máj 2010

tak sa velmi tesim , ze uz je to lepsie....este na nich budeme trosku viac mysliet a urcite ich a raz dva pustia 😉

lucim
11. máj 2010

zajtra v smske brin od vas pozdravim. 😵 vsetky na nich myslime, tak sa urcite musia rychlo pozviechat. 🙂 teraz viac info nemam.

traktor
11. máj 2010

presne lucim.... 😉 ..komu co vyhovuje...

raona
11. máj 2010

som akosi mimo, brin spapla rozok s mincou?? uvedte ma do problemu pls.. 😉

lucim
11. máj 2010

slovenskooooooooooooooooooo hurrraaaaaaaaaaa 4:2 😀 😀 😀 😀

nykyta
11. máj 2010

slovenskoooooooooo 😀 wyhrali sme 😀

raona
11. máj 2010

jj, presne ako komu vyhovuje.. a ako traky ani mi nemame nejake alergie v rodine a preto nekupujem umele mliecka, ale dam bud svoje 😉 😉 😉 a do pudingu a kase trvanlive... 😉

lucim
11. máj 2010

brin grckala, uz dokazala zjest pecivo a mineralku. 😝 napisala som, ako bolo v sms. 😝

nykyta
11. máj 2010

rao mineralkou 🙂

nykyta
11. máj 2010

lucim ty si rychlik 😀 😀 😀 nestiham tukat 😀

sevzuz
11. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8481052&tab=0
tato je krasna ale ta cena fuuuuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre