Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
14. máj 2010

a si to nevie absolútne predstaviť ... som sa veľmo dlho musela prehovárať na myšlienku že od 2 rokov na polovičný ....(šak keď do 2 budem kojiť - potom sú prázdniny a potom šup v sept. akože učiť???? 😕 😕 😕 😕 😕 ... si čo užijem s tou malou? A teraz prišla hláška - že od tohto sept!!!! No tak to už je o čom????? A gól je v tom, že mi to doporučujú tí najbližší - ku ktorým vždy chodím po radu - a skoro na 100% majú vždy pravdu 😢 😢 😢

A sa strááááášne ospravedlňujem že vám to tu takto zanášam 😖 ☹

nykyta
14. máj 2010

zmur to od nich neni pekne strasit 🙄 🙄 🙄 ajooj lucim 🙂 🙂 tak co aj ty prides na kafco do pn 🙂 alebo nakrmit rybycky 😀 😀 😀 😀

raona
14. máj 2010

aha, takto to s nou je.. ☹
a kde si to ucila? som zabudla... ja by som asi este nesla do roboty keby ma aj volaju... /teda mna ani nema kto volat, skoncila mi zmluva pocas MD, takze mi dali dovi dopo../, ale keby som v takej situacii, ze ma nahodou ma kto volat, tak nejdem nejdem nejdem, iba ak by to bola fakt otazka prezitia..

lucim
14. máj 2010

piestanky, nezabudajte, ze to ku vam mam, co by kamenom dohodil (tak 1000x) , kafe mozem aj ja 😉 a novy aupark som este nevidela.
nyky, fuuuuuu mackovi na noztek... a neboj, nic to nebude, je to proste len jeden z mnohych padov. 😉
ak chces, pridam ja dnesne vecerne urazy - matulko plieskal macke plastovou flasou do jej skryse pod stolickou, tak ma 2 skrabanceky na oboch lickach (drahy ich este nevidel, dufam, ze zase nebude mat protimacacie reci) a spolu sme krasne prezliekali periny, uz vie fantaaticky zliezat z postele .. a napriek tomu, ze som bola pol metra odd neho, tak to nevypocital a spadol z postele - na chrbat a plienku nastastie. rev bol len par sekund, kym som ho neutisila na rukach)
rao, sarinka je krasna shinead o conor 🙂 😵 😵
zmur - vela sil a zdravicka tvojej rodinke.
traky, ja ta mam proste rada. 🙂

nykyta
14. máj 2010

zmur ake zanasanie 😉 co si sa pomiatla ved sme tu a radi pomozeme 😉 😉 😉 😉 😉 aj vy mne pomahate a dufam,ze vas neotravujem 😕 😕

traktor
14. máj 2010

my sme zabranu urobili a dali hned......a aj tak sa podarilo a matko letel tolko schodov dole....patko zabudol zavriet, ...odvtedy davame pozor ze az....rao..potrebujem baldachyn nad postele bielej farby....zmurkaaaa...neboj...dnes na prd a zajtra bude super...flak si nikto nevsimne...das malej do rucky daco chrustat, a hned sa aj ojedla tak co....nohavice pokrcene, vsak je dobry brat tak to ma od toho ze ju vecne stiska a nepusti ju z ruk....a tricko ...no vsak aj prsi...ako zmoklo tak aj uschne...potesila som ta? 😀

traktor
14. máj 2010

lucim 😲 cmukaci

zmurkaz
14. máj 2010

Rao - je to otázka toho, že prácu mám vzdialenú tak - ako hovorí Lucim "čo by kameňom dohodil" - do slova a do písmena - asi 4 domy ....a mám blbú zmluvu (na dobu určito - neurčitú .... "počas trvania MD" jednej kočky - tá chce druhé) .... tak neviem ☹ ... ale v skutočnosti sa mi môže stať, že prídem s sept. a v máji mám dovi - dopo ☹

lucim
14. máj 2010

zmur - tak ti poviem, riad sa pocitom matky - a ten ti hovori , ze v septembri je to prilis skoro ..... a po mojich cerstvych skusenostiach s pracovanim a nepracovanim - babulko nas potrebuje, je uzasne ho rozvijat, venovat sa mu osobne, a pokial to nie je zivotne existencne dolezite, aby ste mali na zakladne potreby, kludne sa mu venuj. ze ta vydieraju tym, ze ti nepodrzia miesto? tak nech si trhnu, ano, mas to nadherne blizko, poznas to tam, ale nie je to jedina skola a sikovne ucitelky s rozumom a citom, ako si ty, budu vsade vitane. trebars o ulicu ci pat dalej. dobre? cmuk. 😵

inneska
14. máj 2010

som bola prádlo vyvesiť a tašku zbaliť, ideme zase k svokrovcom..ešte tam uvidíme, či budeme aj spať..

zmurka...je to naprd, ked zamestnávatel ta takto tlačí k múru, ja by som tiež neviem čo robila 😒

zmurkaz
14. máj 2010

Traky - presne na toto som čakala!!!! A ešte vyrieš moju dilemu s robotou 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
14. máj 2010

no a nie zamestnávateľ - ale "tamtamy" ... od dobrých - naozaj dobrých kolegýň .
Lucka - no ale s "občianskou - náukou o spoločnosti " dieru do sveta neurobím 😠 ☹

lusia_99
14. máj 2010

ahojte babulky moje....viem hanbim sa veeeeeeeeelmi 😅 ....som vas tak dlho zanedbavala ☹ .....ALE ja vas citam pravidelne len nejako neprispievam...
Zmurky neboj stíhnes vsetko a nas je to presne take iste ked sa niekam chystame....
Nyky fuuuuukam Mackovi nostek....chudacík malinkaty...aj mne uz Misko spadolz postele 😖
Trakyyyyyyyyyyyyyy serus 😲 cmukaci
vsetky videjka aj fotky mam okukane chvalim deturence su prenadherne prekrasne proste nase júlovééé 😵 😵 😵
a rao...aj Mísko uz je ostrihamy tiez mal take dlhe vlasy na strede taku "prehadzovacku" tak sme ho očvinkali 😀
inak mame 2 zubky aáale horne 4 na ceste a jeden uz aj vykuka 😀 pustame sa sami chodit aj na 4 sa nejako chyta uvidime co sa naucime skor....inak sme chvalabohu zdravi....po tej skusenosti z nemocnice...brrr uz nikdy viac ☹

traktor
14. máj 2010

...a uz teraz take vyhrazky?..no teda...by som sa im na to vyprdla...ak fakt to nie je o tom ze musis, lebo musis...tak bud doma a uzivaj si...kto chce robit , robotu si najde...a prve krocky, prve vety...stoja za to byt domaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

nykyta
14. máj 2010

lucim a nas ostatne nemas rada ☹ ja viem traky je milacik 🙂 🙂 🙂 lucim ja sa na teba tesim 😀 😀 😀 ale netes sa na aupark,lebo je o nicom 😀 😀 ale kutik je ok 🙂 🙂

traktor
14. máj 2010

lusiaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 😵 ...zabudla som zapnut skype...teraz kukaaaam.... 😀 ...ja za to nemozem...to ten cukor mi uskodil 😀

lucim
14. máj 2010

zmur a co mas druhy predmet? alebo neda sa nieco nejak jednoducho co najlahsie popri vychove zuzinky doplnit? take cosi, zeraz za mesiac v sobotu doobeda vypadnes, napises nejaku esej a uz mas dalsi predmet .... to je len uvaha, kto vie, co bude o 2 roky , proste sa vyskytne prilezitost a presne teba budu potrebovat.
ahoj lusiiiiiiiiiiii 🙂
a zabudla som, jarka raoooooooo, sarinke veeeliky capacikovsky cmuuuk, sikovnici. a ty sa uz nezastavis, zase je pohyblivejsia. 😉
nyky - traky? nie traktor, hozentragle myslim 😀 dobre sa pouzivaju a je s nimi macko spokojny ?

lucim
14. máj 2010

nyky secky vas lubim. jasneeee 🙂 🙂 co by som ja bez vas robila. 😵 😵 😵

zmurkaz
14. máj 2010

no babule .... dík 😉 ...mám lepšiu náladu aj keď úplne jasno v tom nemám ☹
A ahoj Lusia 🙂

lusia_99
14. máj 2010

ahoj lucim 😉 a sa chvalim aj my uz mame trojkolkuuuuuuu sa tak tesim...mozno viac jak Misko 😀

lucim
14. máj 2010

dievcata, mam otazku - pomozete poradite? my do kostola nechodime a v nedelu ideme synovcekovi lukaskovi na krstiny - co si mame obliect do kostola a aky darcek mame kupit? sa nevyzname. dakujem za odpovede. 😉

lusia_99
14. máj 2010

ja normalne prvykrat prispievam od kedy je novy kon... 😕 to som tu uz fakt dlho nepisala....
a ja robotu neriesim nemam ziadnu ponuku a poberam ten zvyseny rodicak a urcite by som ani viac nezarobila u nas na vzdialenom vychode je to s pracou katastrofa 😖

zmurkaz
14. máj 2010

Lucka som nad tým špekulovala ... ale všetko "normálne" je v BA ... NR ... a všetko pekne v plnej výške cvakáš 😠 😠 😠 😠 ...a ešte ja som viac na humanitné prednety ako na matiku, fyz,. chémiu, atď .... ešte som rozmýšlala aj nad niečím špecifickým k danej škole - bo mi oziky stráááááááášne vyhovuje .... tak nem viem

lusia_99
14. máj 2010

lucim oblecte sa normalne sviatocne....ako na oslavu 😉 no a co sa tyka darcekov tazko radit....u nas sa uz preferuju len obalky s peniazmi a nejaka drobnost k tomu...

lucim
14. máj 2010

lusi, misinko je sikovny a som moc moc rada, ze aj zdravy 🙂 a aku mate trojkolku? taku ako matejovia? 🙂 fotecka bude?

zmurkaz
14. máj 2010

Lucka - normál - ako na oslavu ... my sme dostali oblečko - od takých vzdialenejších ....alebo skús nejakú kvalitnejšiu hračku

No a k tej robote - mne nejde o peniaz - ale o to, udržať si tú robou ...

inneska
14. máj 2010

dnes som dakus unavko, asi aj to počko, síce už neprší, ale je také o ničom....idem ešte do sprchy, potom k mm pod perinku , bo o polnoci máme zaručene budíček 😀

dobrú nocku babulky..a zmurka, hlavu hore, dáko bude(ako ja bojeujem s tým, či ísť stavať k svokrovcom 😅 )a oslava nech dopadne super 😉

traktor
14. máj 2010

zmurka..vies tu je tazko radit...na to sa musis dobre vyspat, ...a potom si k tomu sadnut a rozobrat to z kazdej strany....oplati sa ti to?, je to pre teba vyhodne?, je tam taky kolektiv, ze budes spokojna ?, ......ak nie si k nicomu tlacena, a nemusis ist ..len by si mozno chcela..tak..vydrzis bez malej?, ...mozno vam to prospeje...mozno mas este cas...nie ste pripravene obe....viem, ze sa to lahko pise...ale je to vazne rozhodnutie..nie nas...teba ..a hlavne ty musis byt spokojna...bo stresovana mama nestoji za nic...

lusia_99
14. máj 2010

no luci snad nejaka bude...ja velmi nedavam .....nestiham pri klebeteni s trakynou 😝 mame taku korytnacku zelenu a mame ju z druhej ruky za skvelu cenu 15 euro....nova stala 30 😀

traktor
14. máj 2010

inka dobru noc, a pekny vikend 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre