Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
17. máj 2010

niekedy je dobreee len citkat 😉

lucim
17. máj 2010

traky komare nemusim, ale mas pravdu, asi sa na ne musime pripravit . 😒

traktor
17. máj 2010

no ja mam uz nadrobene aj na par rokov...ale ja musim ...ja uz si neviem predstavit, zeby som tu jeden den nebola...vsak ste moja rodina...a sa tak tesim, ked citam o babuliatkach co u nove vedia...este teraz sme si pisali ....citis bublinky?to uz akoze kopk? 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

raona
17. máj 2010

a zas inokedy treba vstupit do temy aj ked od veci.. myslim ze aj mne sa to uz stalo 😉 😀

traktor
17. máj 2010

lucim dnes som otvorila noviny a tam pisu, ze toho roku ani leto nebude..ze akoby sa vynechalo...bude tak chladnejsie......no som zvedava...ale toto nie je normalne...

raona
17. máj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja leto potrebujem k zivotu, som levica

lucim
17. máj 2010

😀 😀 😀 traky, niekto pridava, aby mali ini co citkat. 😀 😀 😀 😀

rao, hocikomu sa to moze stat, ked treba riesit, je nutne prerusit bezne klebetenie, my radi riesime, chvalime, pomahame, lutujeme, cmukame, hladame .... 😵 😵 😵

zmurkaz
17. máj 2010

Trakuš - to čo si čítala - to ja nechcem ☹ ... si pojedám pri vás jogurtík - sa mi nechce vešať 😖 - sa mi to vymstí - ja viem
a som vám nepísala - viete čo robí Zuzanka - nadýchne sa, ponorí tváričku do vody a v nej vydýchne - samozrejme to robí budliny - a potom dá hlávku von a sa nadýchne - také je to super 😵 😵 😵 😵 a Juráš sa nevie tomu dosmiať 😀 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

si myslim, ze uz sme taka parta, co sa pozna, vieme co si mozme povedat, vieme co je napisane ako sranda a co nie....ze uz sme tak zomknute..ci ako sa to povie..zas sa neviem vyjadrit 😀

raona
17. máj 2010

jjj luci, jaa tomu tak aj rozumiemm, suhlasim

traktor
17. máj 2010

zmurka ta musi byt zlata 😀 😵 😵

lucim
17. máj 2010

traky a preto nekupujem noviny, aby som necitala blbe spravy. 😝

raona
17. máj 2010

huraaa dieta zaspava 😉 😉

zmurkaz
17. máj 2010

no a som sa chcela už dááávno opýtať na to jj jjj a podobné - šak čvo to????

traktor
17. máj 2010

a leto chcem aj jaaaaaaaa..pojdeme strajkovat..ci co?..

zmurkaz
17. máj 2010

rao - hurááá a to ty na nete? a dieťa zaspáva? waw ... to akože tatík zaspáva? 😵

traktor
17. máj 2010

jj je ze dobre...ajjj ze viac ako dobre...ci nie? 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

😅 ...ja neviem 😅 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

to je ako mm a mm ...materske mlieko abo manzel....kde co pasuje 😀

traktor
17. máj 2010

no ked precitam celu vetu...a je to dobre..tak furt je tam to jj.....no a ked teraz dala az3 jjj tak to je asi az prilis dobre... 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

počúvaj trakuš - ma teraz napadlo - a čo ty si robila keď si nebola doma - akú máš školu - teda keď to nie je tajné 😉

lucim
17. máj 2010

jj 🙂

zmurkaz
17. máj 2010

😅 😕 😕 😕 😕 😕 ...čvo? nikde nikoho?

zmurkaz
17. máj 2010

áá Lucka som sa zľakla že už to všetky vzdali 😅

lucim
17. máj 2010

zmur zuzinka je uplny potapac. uz ovlada techniku. 🙂 😉

traktor
17. máj 2010

..keby som nebola doma..urcite ma najdes v porodnici 😀 😀 😀 😀 ...nie vazne..ja som predavacka...tam sa tak dobre keca z ludmi 😀 😀 😀 ...chcela som ist dalej ale prisiel mm, a bolo po skole...aaaaaaaaaaach ta laska...a , ze potom ..ked dorodim, tak dorobim....uz som dorodila? 😀 😀 😀

lucim
17. máj 2010

ja mam pomaly net a pomale vedenie, kym mi zobrazi, precitam, pochopim, odpoviem a odoslem, to su veky 😀

raona
17. máj 2010

jj to je ako yes, len tak ako sa vyslovuje skratka toho vlastne, pouziva sa to ked s niecim suhlasis a nechces vypisovat cele, ze suhlasim, alebo ze "ano ano" tak napises jj.. neviem ci som to dobre vysvetlila
zmurka, no ona sa na mne kotulala kotulala, potom nahmatala prsko, cucla a zaspala.. ale uzz som ju dala do postielky

raona
17. máj 2010

aj mne to tu ide akosi pomaly, sa mi zastavuje ta palicka na pisanie 😉 😉 potom dlho dlho nic a potom zas mozem pisat a dat odoslat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre