Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babullka1
18. máj 2010

Dzio napisala si to dobre,nebolo to preto co tu Klara pise,....ja som sem nechcela pisat,ale robi nam tu krasne meno 😕 a nema na to dovod.... 🤐
Jediny dovod preco si bola Klara vylucena bol ten ze sme sukromna tema a ty si na nas zvysoka kaslala!!!Do inych tem si naramne prispievala a v nasej si si nenasla cas ani na poondene ahoj 🙄 A tiez sme ta nevylucili tym sposobom ze aha vylucme Klaru....najskor nas to vsetky mrzelo,ale myslim ze teraz je kazdemu jasne ze sme spravili dobre.Zaujmave kolko casu si zrazu najdes na tuto temu...u nas si tolko prispevkov nenapisala hadam za 2 mesiace......
S nikym sa tu nechem hadat....pisem to len preto aby ste boli v obraze....pretoze Klara tu vypada ako chudatko a my oko tie kravy...no nie je to tak.....

laurajana
18. máj 2010

ahojte babuľky moje...čo sa tu deje? Nejdem to riešiť, dnes som začala deň plačom ako po iné rána...stále máme ten istý problém čo sa týka Mattiasko od rána vydrží v škôlke o jednom jogurte, domov chodí bledý a kruhy pod očami, skrátka ja sa o neho tak strašne bojím a to varím každý deň, snažím sa aj zeleninu-ovocie-mäsko-cestoviny skrátka odmieta nám všetko už...tak som dnes zdvihla telefón a volala nášmu dr. že potrebujem spraviť krvné testy u neho, že zajtra prídeme nalačno, skrátka a potom chceme zájsť na detske gastro-poradenstvo, pretože som už fakt zúfalá a veľmi sa o neho bojím, hoci má 3 v septembri 4 roky, stále si drží svoju váhu 16kg a na to všetko, že nič neje sa vládze hrať, behať, skákať...ja sa tak o neho bojím, malá papá skoro všetko a myslela som, že aspoň popri nej sa újme jedenia, že aj v škôlke mu začne viac chufiť a figu borovú...skrátka som nešťastná, vôbec neviem kde sa stala chyba, do jedla ho nenútime, ale zasa zjesť niečo by mal...uvidíme ako dopadneme...držte palce

traktor
18. máj 2010

nevyzerate ako kravy...viem ako sa citite...sama som raz vosla do vasej temy, lebo som mala velku potrebu to napisat....ale aj tak si myslim, ze tie 2 tazko porovnat...nechcem sa uz k tomu vracat...ja to moje povazujem za ukoncene, mala som a mam na to svoj nazor......neviem , preco klara nemala potrebu ku vam pisat...a ani nemam potrebu to zistovat, pokial neublizila, nevydavala sa za niekoho ineho....neriesim to...je tu..a pokial sa jej tu paci je to v ramci slusnosti je to ok... 😉

traktor
18. máj 2010

laura ahoj...aj ja mam toto s patkom..keby nemusel tak cely den neje...predtym to bolo naopak, jedol aj za 3...az sa teraz cudujem s coho ma tolko energie..vecne beha, skace...neboj, zoberu mu krv a uvidis, vsetko bude ok...mozno maju teraz len take obdobie... 😉

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Ahojky moje sluníčka zdravíme ze zatopené severní moravy 😉
A přejeme všem oslavencům i malím i velkým vše nej nej nej 😵 😵 😵 a cmuk a malá přišla jsko veverka vás pozdravit 😉

babullka1
18. máj 2010

traktor ja len preto ze neznasam ked niekto klame....a hlavne baby v teme mam rada,cize neznesem aby o nich a teda o nas niekto pisal kraviny,ked na to nema dovod. 😉

traktor
18. máj 2010

som nenapisala..tiez sme boli na krv,,,krv je v poriadku tak , som mu kupila v lekarni vitaminky ...a furt pred neho podstrcujem aspon dake ovocie...ked je vonku aspon do ruk mu strcim rozok z niecim...inak musi ist dnu...vsak ho to prejde...

monr
18. máj 2010

brusi, rozkošná je. 🙂

lauri, ja so súrodencami sme ako deti brali sirupček na podporu chuti do jedla, a po testoch budeš múdrejšia, neboj. všetko dopadne dobre.

traktor
18. máj 2010

ahoj brusiiiiiiiii...jeeeeej ako copikata princezna 😀 😵 😵 😵 😵 ...a ako to u vas vyzera?...u nas po noci zas voda...uz odcerpavame...zamracene a zacina prsat....kedy sa to skonci? 😒

brusinka.pusinka
18. máj 2010

u nás je to hrůza ženky čím dál víc se hrozím je to opravdu velký hnus ☹ 😖 a to bude lít až do středy v kuse ☹
toto je ok Havířova abyste byli v obraze je tu jen jedna cesta po které se dostanete do Ostravy 😖

monr
18. máj 2010

brusi, uf, normálna potopa. Takéto niečo je najepšie nezažiť. ☹

brusinka.pusinka
18. máj 2010

monr raději né ale u nás pomalu každej rok je to stejné někdy jako teď větší hrůza 😠
tady se můžete kuknout jak to vypadá na celé severní moravě ☹
Brášku mám v Bohumíně odříznutého 😖
http://www.novinky.cz/domaci/200541-on-line-poh...

traktor
18. máj 2010

brusi strasne... 😖 ..aj ja uz mam strach..je to cim dalej horsie...a furt prsi...a strasna zima je...akurat kukam matkovi daku hrubsiu bundu...bo nic nemame, vsetko len na teplo pripravene....baby isli dnes do skoly vo vetrovkach...a to je polka maja za nami...

traktor
18. máj 2010

strasne su tie zabery...

laurajana
18. máj 2010

traky a čo ste potom "poriešili" s Paťkom aby papal...skrátka Matti užíva aj homeo Avenu Sativu na podporu papania a je stále len to čo chce...skrátka to nie je jedlo, hlavne mu to nič nedáva...uvidíme, zajtra máme ísť na odbery nalačno, tak budem múdrejšia ako hovorí monr - ďakujem Vám za podporu..som rada, že Vás mám a že sa tu človek môže kedykoľvek vyžalovať...
Viem, že to môže byť čímkoľvek že neje, tak uvidím po vyšetreniach a tie sirupčeky a všetko okolo u nás nezaberá, viem, že keď užíva homeo na podporu nemôžem čakať že sa zakusne do mäsa či ovocia, no zázrak by sa mohol stať...ach jaj

Vieš traky ak Ti z toho malý priberá a tak..no náš má stále tú istú váhu a cítim na ňom že je podráždenejší, nervózny a to dosť. skrátka aj dnes nechcel ísť do škôlky, prefackoval babičku, lebo tá ho vodí, potom ho tlačili papučky (akože furt niečo, len neísť do škôlky) a od tých nervov si utiera po jedení pusu do rukáva a hryzie si rukáva (niekto nechty on rukávy na tričkách) proste denno denne ide do prania toľko jeho tričiek...aj mňa inak nevolá len Jana - maminka som len ak niečo chce, no som tvrdá a neustupujem, neviem čo sa stalo, či fakt tým, že pribudla Laurinka, ja neviem ☹

brusinka.pusinka
18. máj 2010

je to děs malá má zimní bundu syn má svetry a mikinu je to opravdu hnus, už jsem vyřadila věci co nenosíme abychom je poslaly potřebným a manža nakoupil hromadu čistících prostředků ☹ není jim jak jinak pomoct ☹ ☹ my máme štěstí tak chcem pomoct ostatním 😉

laurajana
18. máj 2010

strašne čo sa deje...brusi ani mi to nespomínaj, včera sme mali pohreb manželovej starkej a bola tu aj švagriná - šla do Ostravy vlakom - fu snáď dojde v pohode

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Lauri no snad jo přeji ji příjemnou cestu 😉

traktor
18. máj 2010

laura...no nic skusame..u nas je to teraz aktualne..a tiez vobec nepribera...ako je viac placko ked nie je po nom..doteraz nebol vobec..ale do skolky a von chodi rad...tam je to ok...len nechce jest...tak ako som pisala furt mu daco strcim do ruky a musi..inak nepojde von, nepojde robit to co prave chcem, kym nezje...sa utesujem, ze je to len chvilkove...taka *fanta* a ze ho to prejde...

simonito
18. máj 2010

AHojte:_)
Brusi...tak u nás něco podobného....je to hnus,chvílema mi to připomíná konec světa,když furt chčije.My jsme tak zatím OK,ale hlásí,že dnes se Bečva zase zvedá...a Bystřička už dlouho nevydrží... ☹
Držte se 😅

To jsou fota z přetékající Bystřičky a Rožnovské Bečvy

laurajana
18. máj 2010

a v škôlke Vám je? Lebo nám tam iba zemiaky z polievky po prípade kašu, alebo suchý chleba...nič viac...a čo sa týka toho správania, už aj v škôlke je taký, že strká deti, proste nespokojný (viem, že veľa zlých vecí sa na neho nalepilo z detí v škôlke, lebo taký nikdy nebol), proste stále počúvam ten a ten ma to naučil, ukázal...viem, že škôlka je dobrá pomoc, ale ja som už na mraky z toho...fakt - ja sa už nemám chuť ani utešovať...

brusi šla ráno, tak uvidíme aké pošle info

laurajana
18. máj 2010

simonito...keby nás tatko niekto potešil slniečkom, že? ☹ strašné čo sa deje fakt, včera sme boli so svokrou v obchode a predavačka povedala, "na nás sa ten Pán Boh musí riadne hnevať, ale to je tak, keď si ľudia závidia aj nos pre očami a sú k sebe takí zlí, nemajú čas jeden na druhého, minútku na pár milých slov"... mladá pani, nie žiadna fanatička do viery, ale asi mala pravdu

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Simi však nebydlíme tak daleko od sebe. Je to hrůza a děs ☹ Držte se tam a snad už nebude lít

traktor
18. máj 2010

sim...strasne zaberi...drzim pprsty nech uz to viac nestupa 😒 ....laura nas patko nespi v skolke chodi len na doobedu takze tam ani neobeduje...a z domu si nosi svoj chlebik...ten zje...bo musi...predtym nosil aj 3 chleby a zjedol...

sorciera24
18. máj 2010

ahojte baby, boze, ked vidim tie foto, katastrofa....som ada, ze byvam v meste.....u nas je Turiec vysoko,ale myslim,ze vyliatie nehrozi.....nezavidim vam....drzte sa... 😒

vendulacky
18. máj 2010

Ahojky babulky,

zdravím po delší době, ale bylo to opět trochu hektiš...
Měla jsem tu segru s dětičkama, nebyla šance se proboxovat k písí🙂 a večer byla únava..přes víkend jsem šůrovala ten bugr tady, no celá sobota neděle zabitá..

brusi, máme to tam fakt hodně akční, kdo by to byl řekl, že se vrátí morava 97...tady taky chčije a chčije, včera teda bylo i sluníčko, ale kosa...dneska je už zas šedivo a od rána prší a bude asi až do pátka...

jinak co tu tak trochu čtu, vám řeknu, že ty soukromý fóra je na jednu stranu děsná blbost, jen to tu vyvolává rozbroje, holky se tu štěkaj jak psi...já bych byla za to, že když už to jednou bylo veřejné téma, tak by tak mělo zůstat a pokud chce někdo soukromničit, tak si uzavře téma nové pod jiným názvem....

jak jinak?

traktor
18. máj 2010

ahooooj ven..hlavne, ze mi nie sme sukrome... 😉 ...mne je tu taaaaaaaaaaaaaaaaak dobre... 😵 ...a vrelo privitam kazdu novu tvar....dufam, ze klaru to teraz neodradilo...

traktor
18. máj 2010

a ty sa pochval, co mate nove...co vsetko uz viete...ty vies tak super opisovat 😀 😀 😀 😀 😉

laurajana
18. máj 2010

traky tak dík za vysvetlenie, uvidíme po výsledkoch budeme múdrejší, potom písnem čo a ako...no Matti býva v škôlke do 15:30 a tiež rozmýšľam či ho len doobedu nedávať, uvidíme, ak sa to s jedením nezlepší, tak to asi tak poriešim a hotovo...

všetkým kde máte záplavy držím palčeky nech sa počko umúdri

vendulacky
18. máj 2010

ahoj simi, no koukám, že ani vás to neminulo....myslela jsem, že bystřička je nějak po rekonstrukci...?
Psal taky kámoš z přerova, že celou noc pytlovali...
Máme to tam fakt hrozivý :( :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre