Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
18. máj 2010

ahojte kočky...

to čo tu zasa za bojové pole dnes bolo?? pripisujem počasiu - deti viac pospia tak maminky majú viac času vŕtať sa vo veciach??
simonito to aj tak zaklincovala najlepšie 🙂 ale už to neriešte.. sú aj krajšie veci na robote.

ja som dnes dostala pusúúúú - takú ako majkas nedávno písala. celá som bola oslintaná 🙂 ale kráááásne to bolo.

a s papaním sme na tom ako kedy, skôr horšie ako lepšie.. ale písala som do témy k annag a kočky mi poradili a annag to potom odobrila, že nemám stresovať 🙂 len u nás to nejedenie trvá už zo 2-3 mesiace... ale teraz tretí deň papáme tak, že obed robím vždy taký, aby sa dal jesť rukami. a kŕmime sa ako inak - ako sýkorka. vrabčiatku rukou rovno do úst. lyžičku mi vyhadzuje, vyráža z ruky a podobne...

ale dnes som si všimla jednu vec a idem sa vás skúsenejších na to popýtať.. my kakáme do nočníčka a tam som si všimla že v bobíkoch máme dosť vela nestrávenej stravy. normálne kúsky mrkvičky, hrášok som tam stretla a aj kúsok jablka.. ako nejak bližšie som to neštudovala - nechutnala 😀 , ale udrelo mi to do oka... je to OK?? čo myslíte??

nykyta
18. máj 2010

no chvalabohu zatial nic,ale mm je atopik tak preventivne 😉 no veru my sme na prechadzke davno neboli 🙄 😕 teda ak neratam navstevy doktorov,nakupy a chodenie k babke 😉 😕

nykyta
18. máj 2010

ajoj samy 🙂 neboj aj my tak mavame v plienke ked papa vacsie kusky 😀 😀 podla mna je to ok 😉

nykyta
18. máj 2010

o gratulko k tej ozuzlanej puse 😀 😀 😀to musi byt super pocit 😎 😎

traktor
18. máj 2010

ahoj sam...to kakanie je v poriadku, aj matko tak ma.. 😉 ...klara, radi byciklujeme ,ale az ked bude drobec trosku väcsi....u nas je to trosku tazsie tym , ze v lete ma mm sezonu, je stale v robote a ja som na deti sama a zo 4 si netrufnem na dlhu trasu...

klara_klara
18. máj 2010

traky to hej 4 deti aj tak ta velmi obdivujem juj to by som ja asi nezvladla 😉 a mm ma aku sezonu v lete ak smem vediet?

traktor
18. máj 2010

..mm je traktorista 😀 😉 ...ale to nem take traktoriky ako dakedy...teraz mozes aj v obleku sediet...automaticke, klimatizovane...patko je tiez velky fanusik...to mame v rodine, aj dedo bol traktorista...aj patko chce...ze bude sef...a bude vsetkym velit a vozit sa 😀

traktor
18. máj 2010

a 4 deti to je super...baby su uz velke, sikovne vela pomozu, ...matka miluju vecne sa mu venuju... 🙂

klara_klara
18. máj 2010

aha 😉

klara_klara
18. máj 2010

no hej to uz su velke deti tie uz veru pomozu 😉

nykyta
18. máj 2010

trakus klobuk dole 😉 sama v lete so 4 detuchami 😵 😵

klara_klara
18. máj 2010

traky ale decka chodia aj k starym rodicom v lete ci nie? ti ti aspon trosku pomozu?

vinka
18. máj 2010

Klara zvládla by si keby si musela.A traktor to nebude mať velmi ťažké.Lebo už má velké deti 😉 No ked sa musí tak sa dá všetko zvládnuť 😀

nykyta
18. máj 2010

budes mat veselo v lete 🙂 to musi byt veselo mat 4 anjelikov 🙂 🙂 tak to ti nikdy neni smutno a nikdy nie si sama 🙂 🙂

traktor
18. máj 2010

ja nemam len4 😀 😀 😀 😀 u nas je furt vela deti...ked pridu tety, sesternice, co maju deti...tak tie u nas furt chcu spat...takze mame veselo....a nase baby vytiahnu vozik /taka 4 kolesova karicka/ tam daju sedacku co do auta a tak vozia deti po dedine 😀 😀 😀 😀 😀 ...my sme totiz taka besna rodina 😀

klara_klara
18. máj 2010

vinka jasne ked sa musi musi sa...pocuj vinka nepecies ty torticky?

lucim
18. máj 2010

bry vecer, nermar uz spinka, idem docitkat.

traktor
18. máj 2010

nechodia, moja mama este pracuje, a robi aj v lete, cez prazdniny...a moja svokra byva s nami ale nema o deti zaujem...takze s detmi mi nikto nepomaha...ale zas mi ani nik nehovori do vychovy a ani mi nikto nic nemoze vycitat....

klara_klara
18. máj 2010

traky to si viem predstavit prave super decke nezabudnutelne zazitky 😉 😉 😉

lucim
18. máj 2010

bry vecer, nezmar uz spinka, idem docitkat.

klara_klara
18. máj 2010

jaj svokry to mi ani nehovorte to je aj u mna vecna tema 😉

traktor
18. máj 2010

ono ked niekto povie 4 deti, hned je ..ako to zvladnes...tak tak ako ked mas 2...uz su velky...samy sa zabavia, vedia si zobrat jest, spratat za sebou...keby nebola puberta a tie vyvratene oci a tsssss tak ani neviem, ze ich mam 😀 😉

acerka
18. máj 2010

tak uz som tu som kuk panelak a malemu som nejake veci objednavala...uz nech ich mame doma, Adamko bude zas fraaaajo 😵

nykyta
18. máj 2010

ajoj lucim 🙂

acerka
18. máj 2010

lucim - si ma nainfikovla s tym mimibazarom 😀

nykyta
18. máj 2010

ajoj lucim 😀 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

my mame to super , ze svokra ma svoje a my svoje...my smena poschodi...urobili sme si aj svoju kuchynu...tak sme zvlast..ked niekde ideme ideme vsetci...hotova materska skolka 😀

traktor
18. máj 2010

ahoj lucim ahoj acerka...vsak hod co si kupila...ja rada kukam 😀

nykyta
18. máj 2010

ajoj acerka 😉 tak trakus tomu hovorim detsky raj 😉 😉 😉 asi ti poslem macika na prazdniny 😀 😀 😀 😀

klara_klara
18. máj 2010

baby aky si myslite ze je najlepsi vekovy rozdiel medzi detmi...ja sa neviem rozhodnut kedy druhe ale chceli by sme aby maly nebol sam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre