Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. máj 2010

chod...ja uz by som to nevydrzala..uz by som jak besna trhala papier a kukala a skladala a prechadzala sa 😀 😀 😀

monr
24. máj 2010

hups, som sa zakukala na inej stránke 🙂

inn, fotenka nie je (zatiaľ)

trak, vyzerá to ako malá kupola s takými otvormi. je to fakt dobrá vecička 😀

akurát počujem trepať do balkonu, a tam sused, že ide vrtat, aby mi nezaprášil šaty, zlatý.

monr
24. máj 2010

no a šidlo je hore, zatím pa

traktor
24. máj 2010

mon pa 🙂 ...matko spi...o chviku pojdeme...joj ta obloha nevyzera dobre...kedy uz bude krasne, slnecno,...?

zmurkaz
24. máj 2010

trakuš - som sem tuším aj link dávala ... také že 5 ks 3/4 nohavíc a 3 ks triko s DR .....tak 2 ks gate len záhrada uvidí a jednao trikonám bude asi krááátke .... ale šušták bunda - tááááá je supiš (5 E) a bodynko pre Zuzi KR nádhera + triko zdarma - také to pamperskové 😵 😵 😵 😵 - je na ňom slniečko a to naša slnečnica lúúúúúúbi 😵

traktor
24. máj 2010

zmurka to tie z babybazariku, tie vyzerali na obrazku super...no obrazok zas sklamal 😠

zmurkaz
24. máj 2010

áno traky ,.... tie :(

zmurkaz
24. máj 2010

idem of - to tu je len boj :( ...pa

traktor
24. máj 2010

juuu mame bundu 😉 ....idem do mesta, fotecky pokukam neskor...piste, piste, nech mam co citat...papa 😵

inneska
24. máj 2010

traky, gratulka k aukcií 🙂

traktor
24. máj 2010

inka 😉

inneska
24. máj 2010

tak niečo z kočíka zložené, teraz som si naložila papať, nech sa posilním 😀 akurát som sklamaná z tašky, čo je k tomu, je to také príručné vrecko čierne 🙄 čo už..hádam kočík bude ofkej 🙂

brusinka.pusinka
24. máj 2010

Holky umřel Petr Muk co zpíval Stíny Katedrál,atd..... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😔 škoda škoda krásného hlasu ☹

laurajana
24. máj 2010

brusi - smutné, život aj také veci prináša ☹ ...ale fakt škoda taký hlas sa len tak nehľadá

o týždeň naša malá má 10-mesiacov a na druhý deň meninky...sranda... 😉

Inka verím, človek očakával že do takej tašky toho narve viac...mne už pomaly ani emitex taška na kočík čo sme kúpili nebude stačiť 😀 ale som s ňou spokojná

pridávam pár aktuál fotiek, podľa mňa sa mi tá včerajšia zlatko s ocinkom vydarila, čo poviete?

lucia32
24. máj 2010

@traktor dočítavam.....aj u nás mravce, heh, aj ked zatial na balkone, veselo si vyliezli po stene domu 😝

Sme boli za malým, už je doma....jem som hladná jak vlk 😝

zmurkaz
24. máj 2010

No tak baby - som si lepšie pozrela tie gate čo prišli - no hrúúúúza---majú fľaky, dosť veľké žmoliny a jedny sú roztrhané 😨 😨 🙄 😠 😠 😠 😠 ...no a to jej teda všetko napíšem, že keď niekto predáva a napíše v dobrom stave tak je to bez poškodení!!!!
No a škoda toho Muka 😔
Trakuš - čo budete mať nové ...
...opäť nakuknem večer ☹

lucia32
24. máj 2010

Dočítané....
Lilinke všetko naj k 11. mesiačikom....
Brusi...o Mukovi som počula cestou v aute...nuž škoda, depresie sú svina 🙄
Laurajana...malá je krásna , ocko sympoš 😉

lucia32
24. máj 2010

žmurka...tak toto je sila...aj mne sa už stalo 😝 , teraz čakám tiež na vrátenie penazí...zatial sa baba neozvala...teda ozvala, že balík prišiel, len penazí zatial niet a už sú tomu 2 tt, ráno ešte furt neboli 😝
A to je ešte ten lepší prípad...

laurajana
24. máj 2010

Lucia...fíha dík za pochvalu...no ale že chváliš manžela...ten sa bude červenať, počkaj poviem mu 😉 😉 😉 super, dík som rada, som trošku "renovoval" albumčeky...aby som vedela v čom napredujeme, v čom "zaostávame" hlavné je že už štvorkujemeeeeeeeeeeeee a sme všadeeeeeeee pomoooooooooooooooooooooooc schody zatváranie vrátiek, tak isto ako pri Mattim...srandička, šuplíky to je naše...

zmurkaz preto nie vždy sa oplatí keď je niečo lacné...ja radšej tú sumu mám akú mám a potom znižujem po dohode, lebo fakt ak sú veci deravé, fľakaté - to je tak do koša, alebo na donosenie posúvam koho mám po ruke, aj to veľmi neriešim a radšej vyhodím ako mám byť ohovorená, no nie? 😉 Takto si kazia predávajúce biznis by som povedala...ako raz tu neviem či traky, či kto zverejnil, ako niekto predáva na MMB šľapky "schodené, špinavé" a napísané tam bolo "fakt super stav, čisté, nezošľapané..." no pekná sranda...ale sú aj také predávajúce fuj im

laurajana
24. máj 2010

Lucia som nepochopila, si poslala balík na dobierku?

samayka
24. máj 2010

ahojte dievčatá...

dočítané - mravce? to je aj u nás hit.. máme už druhý deň domčeky. tak som zvedavá.

vlásky padli za vlasť aj u nás, ale len vrch hlavy sme nožničkami ošmikali. a trooošku sa nám seklo, tak vyzerá ako "hlava pomazaná, z boží vúle královna... " no skrátka podla hrnca. ale keď jej to postrapatím a hodím na bok, tak to má super.

a k dnešným meninám eluška dostala superskú trojkolku od deda. tú čo je v dráčikovom letáku úplne na prvej strane. ako na fotkách vyzerá katastrofálne, nekúpila by som ju.. ale kupoval dedo bez nášho vedomia... a v skutočnosti je perfektná, pevná a dobrá. sa teším..

no a ešte dostala k meninám sopel a teplotu ☹ ☹ včera sme boli u bráška na dome, on mal narodeniny a tak sa trošku oslavovalo. eli zrejme prechladla, lebo lietala hore dolu a bola spotená jak myš... neskoro som zasiahla... hold chlapi mali pocit že je super teplo, ale na trávniku sa válala eluš a nie oni...

tak v skratke všetko, idem sa najesť lebo o chvílu sa bábanko naše zobudí a je po srande.. ťahať soplíky je u nás to najhoršie čo si kto vie predstaviť... fňuk...

samayka
24. máj 2010

a k tým vecičkám... ja som triedila sýkorkine oblečko čo som mala v troch velkých IKEA kabelách.. sme sa s drahým nasmiali pri tých malých veciach.. a že vytriedime čo si necháme a čo odložíme.. a odložili sme všetko. len sme upratali podla mesiacov - že 0, 0-3, 3-6.. a tak do igelitiek a odložili do skrine.

takže predávať sa nebude.. možno požičiame - sesternička moja čaká bábo v septembri. tak len tak posunieme a potom vynosíme 🙂

papá dievčatá a majte sa pekne
cmuuuk

lucia32
24. máj 2010

@laurajana nie, som jej to poslala len tak....dúfam, že som urobila dobre...má len pozitívne referencie 😅 na dobierku ma to nenapadlo 😠

laurajana
24. máj 2010

samy super - vlásky ostrihané, my nemáme čo strihať, máme ešte len páperie, kdežto druhý už češú vrkôčky - sranda 😕

mravčeky a domčeky sme dali aj my...a je kľud - ťuk, ťuk

laurajana
24. máj 2010

aha Luci...ja posielam tak, že až keď mi nabehnú peniažky, tak posielam balík mám proste také podmienky a hotovo...buď mi bude veriť, alebo nebude mať nič 😀 lebo na dobierku ja radšej neriešim, lebo takto som pár krát prišla o poštovné a balík sa vrátil - po státí na pošte zbytočnom, čo si ho neprevzali

lucia32
24. máj 2010

samayka...zdravíme....upps, Eluška má dnes meninky...tak všetko najlepšie královnej 😀

laurajana
24. máj 2010

pri vecičkách je to tak samy...ak máte jedno mimi a plánujete do budúcna, tak je škoda predávať...nám už stačí párik - snáď 🤐 😉

laurajana
24. máj 2010

aj od nás samy všetko najlepšie Tvojmu pokladíku, hlavne veľa zdravíčka, ostatné príde aj samo ako sa hovorí 😉

lucia32
24. máj 2010

@laurajana aj ja tak posielam balíčky...ale to bola reklamácia....tak mi napísala, že mi vráti peniaze, ked jej dôjde balík...ten došiel 13.5, bo mi písala....som jej napísala, že či je niekde problém...za 11 dní aby peniaze nedošli 😝
Mám adresu...tak si ju nájdem 😠 kebyže niečo 😝

lucia32
24. máj 2010

Ja okukuje na nete predzáhradky...naši vyrúbali tuje spred domu a teraz tam ostal volný priestor, tak to musím zmenežovať a zrejme aj pofinancovať...lebo svokra na mna žmurkala, že nejaké kvietky treba posadiť 😀 A kedže viem ako by to pod jej taktovkou vyzeralo, niežeby som ju chcela ohovoriť...ale máme rozdielny vkus 😀
Páči sa mi toto ...vite mi niekto popísať čo je tam nasadené? či sa rovno pýtať acerky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre