Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. máj 2010

jáj to som chcela,za ten čas ! Že zajtra baby budú kukať,že dokedy sme to boli hore 😀

traktor
24. máj 2010

ani on uz vie aj utekat 😀 😀 😀 ...ale priznam len ked je bosi...v topankach je to bieda...nechce ich mat..doma vobec , na ulici mu nevadia, len je opatrnejsi, a radsej sa da na 4.....a nutit ho nechcem...nemam to srdce...

traktor
24. máj 2010

noooo baby...kukajte do kedy recnime...trhneme dnes rekord? 😀

gabrielkabj
24. máj 2010

čawes baby mám tie fotky z Ke na maile segra mi ich už konečne poslala ale problém je ako ich hodím sem... radte lebo inak neviem ako si sama poradím ☹

traktor
24. máj 2010

ahooooj 😉 ...no babyyy radte, bo ked ja poradim..ktovie kde sa ukazu... 😀

gabrielkabj
24. máj 2010

ta čus bus

ani3012
24. máj 2010

idem po tej trojkolke! 🙂

ani3012
24. máj 2010

@gabrielkabj stiahni si ich do počítača a potom to už ide tak ako vždy. Vieš sťahovať do PC ? Alebo mi ich prepošli a ja ich nahodím

ani3012
24. máj 2010

@traktor do 40 eur pôjdem...možno aj 50,ale viac už nie....čo poviete?

lucim
24. máj 2010

ahoj gabi, 🙂
traky, krasne ti santi a kecalkuje, ako by som naseho 🙂 videla, len ten sa este opiera. supeeer 🙂 🙂 🙂 🙂

gabi, to je lahke .... dole pod tym oknom, kde pises, je pridaj fotky k prispevku, kliknes ... a este raz ... najdes ich v pocitaci, mozes ich davat aj viac naraz, len ked ich oklikavas, ze ktore, drzis pri tom ctrl.
potom len odosli odpoved.

ani3012
24. máj 2010

@gabrielkabj aj tvoja Ella má dnes meninky? Lebo dnes je len s jedným L 😅 ak áno,tak všetko najlepšie malej parádnici

lucim
24. máj 2010

ani, tak budeme drzat palce, na viac sa neoplati, s postovnym ... to uz je skoro nova potom pri vyssej cene. ja by som sla max 51. 😉

ani3012
24. máj 2010

@lucim ďakujem 🙂

gabrielkabj
24. máj 2010

to hej keby som ich mala na ploche tak to viem ale ako ich dostať z mailu na plochu? a Dik za gratko pre Ellku ano dnes oslavujeme

gabrielkabj
24. máj 2010

ani podobnú alebo možno aj takú istu trojkolku maju aj v tescu

traktor
24. máj 2010

aniiiii..drzim palce....ostatok nech sa venuje domacim pracam...zakaz chodit na aukcie...trojkolku bude mat evickaaaa 😉

lucim
24. máj 2010

gabi ak ti prehliadac mailov priamo neponuka ulozit prilohu, tak na nu klikni pravym tlacitkom, tam by ti malo ponuknut Ulozit ako.

traktor
24. máj 2010

gabi taku istu..sme dnes zas kukali... 🙂 ..ale je podstatne drahsia..tak mozno sa ani postast za dobru cenu...

ani3012
24. máj 2010

alebo ti napíše stiahni 🙂 len daj pozor kam,aby si si to našla 😀

inneska
24. máj 2010

gabi, tie čo si mi poslala 😉 teda tvoja sestra...som rozmýšlala, že kto mi píše 😀

lucim
24. máj 2010

gabi, taku istu, my ju uz mame, trojkolku. 🙂 75 ojro.

a este raz supnem fotecky , ked uz sa mi konecne zadarilo zas rozhybat fotakovanie ... potom ich hodim este na FB, aby ich videla aj rodina a znami, tak sa nedivte... nas 11mesacny velky syn, smejko. 😉

inneska
24. máj 2010

fajný dáždik, májový...aspoň podrastiem trošku, málo ma 😀

traktor
24. máj 2010

jaj sumny je ten matko 😵 ..aj mu pasuje, zeje ostrihany.. 🙂

gabrielkabj
24. máj 2010

už mi to pomaličky ide ale bude to trvať asi trocha dlhšie posnažím sa a dám ich potom sem na koňa a kto chce tak mu pošlem na mail alebo skúsim dať na facebook?

inneska
24. máj 2010

luci, no krásny je, bambulko zlatý 😵

gabrielkabj
24. máj 2010

no inn presne tie to som ti poslala ja včera ona to poslala mne a ja bez úprav tebe

traktor
24. máj 2010

ja som si aj od bab tak stiahla, ze som klikla na fotku a dala ulozit...a bolo...niekto pisal, nech mu poslem na mail...no to pre mna baaaaaars zlozite 😀

gabrielkabj
24. máj 2010

tak už si to spravila za mňa dík je ich len zopár

inneska
24. máj 2010

gabi, tak aj tvojej ellke všetučko naaaj k meninkám želáme 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre