Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. máj 2010

tu som tiez obdivovala..ale tiez ta cena...uz leonardo bolo nad moj limit...tie trojkolky su fakt dost drahe.... 😒

zmurkaz
27. máj 2010

@traktor tá prvá sa mi zdá ešte znesiteľná ... ale tie dve ...no...ja neviem ...ale krááásne 🙂

traktor
27. máj 2010

zmurka tu som myslela pre ani...ze neskoro sme kukli...aj ine su..tiez krasne ale uz aj zo zaujemcami....nyky co pn, ..v banke? 😕

nykyta
27. máj 2010

no take podobne mame aj my len bez toho drziaku na pitie,batozku a mobilu 😀 😀 😀

zmurkaz
27. máj 2010

@traktor 😀 😀 😀 ....Piešťany - dedinka Banka pri Piešťanoch

nykyta
27. máj 2010

trakus pn-piestany a banka to sa tak vola oblast pri piestanoch 😀 lesy,polia a hory 😀 😀 😀 😀 a kusok je aj voda-vah 😀 😀

traktor
27. máj 2010

😀 😀 nyky na mna musis presne, s popisom 😀 😝

nykyta
27. máj 2010

dedinka v udoli,srdce ma zaboli ked na teba spominam....... 😀 😀 😀 😀

traktor
27. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ty si cislo

nykyta
27. máj 2010

trakus sak to bol aj popis 😀 😉 😉

zmurkaz
27. máj 2010

@nykyta ...sme tu sebranka - ani ja a ani trakuš voláko nám nezapaľuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (sorry traky ) 😅

nykyta
27. máj 2010

no ze si mi to pripomenula 😕 😕 musim namontovat na mur cislo 😀 😀 aj schranku 😀 😀 😀

nykyta
27. máj 2010

mam startovacie kable v aute 😀 😀 chcete ja uz som sa nastartovala 😀 😀

traktor
27. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zmurka ja viem 😀 😀 😀 😀 😀 nyky ..neviem ci by mne to pomohlo.. 😀 😀

zmurkaz
27. máj 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
27. máj 2010

trakus neboj -mne to pomohlo 😀 ale ako sa vravi dost bolo rozkose a nasadit sedanky 😀 😀 😀 baby akurat pozeram discovery a je mi strasne zle 🙄 jedna sestricka tam zabija male deticky v nemocnici 😠 😠 take krasne deticky a kvoli nej zomreli 😠 😠 picha im inzulin do krku 😠 😠

zmurkaz
27. máj 2010

@nykyta ...hneď to prepni!!!!!! Počuješ???!?!?!?! Prepínaj - bo prídem a prepnem ja! 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nykyta
27. máj 2010

jaj normalne placem 😢 😢 nemozem to pozerat 😢 😢 este aj rebra im lamala 😠 normalne ze 13 deticiek tak zabila 😠 😠 uz aj prepinam 😕 😕

nykyta
27. máj 2010

@zmurkaz uz som to prepla lebo by som rozbila tv 😠 😠 😠

zmurkaz
27. máj 2010

@nykyta -také nemôžeš pozerávať!!!! Ja také hneď musím prepnúť - bo sa mi snívajú bludy! ☹

zmurkaz
27. máj 2010

trakuš - som na ňu pozerala .... 😵 ...ale má na tej plachtičke autíčka ... a my sme dievčatko ... ale pre Juráša by som ju brala 😉

traktor
27. máj 2010

nykyyyyyy to co kukas...telku vypni a okamzite len na pc mozes byt...ja take hned prepinam 😢

nykyta
27. máj 2010

babulky ficim macko sa budi ☹ ☹ dobru nocku 😔 😔

lucim
27. máj 2010

nyky si masochistka? mas ovladac, a zakazujem ti vobec take kukat ... fuj fuj fuj, zla nyky, prepni si na bebe tv alebo cartoon. 😉

zmurkaz
27. máj 2010

@lucim moja reč 🙂

traktor
27. máj 2010

ale ma aj maslicky zmurka vies?.to ze teraz byciklik a neskor auticko jej mas zabalit 😀

zmurkaz
27. máj 2010

@nykyta pááá 😔
a idem aj ja ... nič nepripravené .. zajtra k dokine - budom alebo peši .... 🙄 na druhý koniec mesta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre