Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
3. jún 2010

luci dik, kuknem az zajtra nejako ma uz berie na spanie tak idem do postele

papa a dobru nocku vsetkym

inneska
3. jún 2010

soráč, som sa zakecala na chate so segrou...

a gumáčky mám takého http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

inneska
3. jún 2010

ja viem, že sa erik rozchodí...len to že bol vo všetkom taký hŕŕ a teraz nič 😀

lucim
3. jún 2010

idem sa aj ja pokusit ist spar skor, paaaaaa 😵 😵 😵

inneska
3. jún 2010

dobrú nocku 🙂

jajona
4. jún 2010

10 mesiacov 🙂

ani3012
4. jún 2010

@jajona nazdár !

jajona
4. jún 2010

@ani3012 nazdar 😉

ani3012
4. jún 2010

haasa..............4.7.........Nelly Anna má dnes 11 mesiačikov 😵
laurajana ........4.8........ Lauruška má dnes 10 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Lenka, Lena
Meniny oslavuje v ČR: Dalibor, Dalibora, Fatima, Saturnin

Lauruške gratulka aj k zajtrajším meninkám 🙂

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň nevinných detských obetí agresie (OSN, vyhlásený v 1982, pripomína sa od 1983; výročie nevinných palestínskych a libanonských detských obetí izraelského vpádu do Libanonu v 1982)

vtip-taký trošku bléééé
Chlapík príde domov po tom, ako nakúpil kondómy s príchuťou. Vraví žene:
- Budeme testovať chute, ja si nasadím a ty budeš chutnať a potom povieš, čo to je, ok? Zhasne svetlo.
Ženská: - Niva!
Chlapík: - Vydrž! Ešte nemám nasadené...
😝 😀

Príde za otcom päťročný synáčik a pýta sa, čo je to politika.
"Ako by som ti to vysvetlil", rozmýšľa otec. "Pozri sa, to je ako u nás doma: Ja som kapitalizmus. Ja zarábam peniaze a nosím ich domov. Mama, to je vláda. Tá mi peniaze zoberie, niečo si nechá a zbytok prerozdelí podľa svojho uváženia. Naša slúžka, to je robotnícka trieda. Tá pracuje a my ju za to platíme. Dedko, to sú odbory, ten dáva pozor, aby robotnícka trieda nebola vykorisťovaná. Ty sám si ľud. Pre teba to všetko všetci robíme. A tvoj malý ročný braček, tak to je naša spoločná budúcnosť. Rozumieš tomu?
Chlapček sa dlho zamyslí a potom povie: "Zatiaľ ešte neviem, nechám si to prejsť cez noc hlavou".
V noci sa prebudí kvôli zápachu, pretože jeho malý braček sa pokakal. Zojde teda do izby rodičov. Tam spí iba mamička a nedá sa zobudiť. Chlapec ide teda do izby slúžky. A tam vidí otca, ako si so slúžkou práve pekne užíva. Ani jeden si malej postavičky nevšimne. Chlapček sa smutne otočí a za rohom uvidí dedka, ako so záujmom pozoruje oknom ocka so slúžkou. Ani dedko si ho nevšimne. Chlapček sa rozplače a ide si ľahnúť. Ráno sa ho oco pýta: "Tak už vieš, čo je to ta politika?"
A chlapec smutne odpovie:
"Už to viem, ale je to trochu inak, ako si mi to hovoril včera".
"A ako, prosím ťa?"
"No, kapitalizmus zneužíva robotnícku triedu. Odbory sa tomu nečinne prizerajú, zatiaľ čo vláda tvrdo spí. Ľud je všetkými ignorovaný a naša spoločná budúcnosť leží v sračkách".

ani3012
4. jún 2010

tá ranná fotka je super ! 😵

traktor
4. jún 2010

ani padol mi fb...tak nemozem pisat 😠

ani3012
4. jún 2010

nech,ja aj tak nemám čas 😀 😉

zaba2707
4. jún 2010

dobre ranko, tak vcera sa tu riesiila telka u nas frcime tiez na teletubies 🙂 nam uz z toho znacne miga ale tak co neurobime pre fifa ze? jeeeeeeeeeeeeeeej samy eluske gratulka 🙂 sikovnica pomaly sa nam to tu rozchodi 🙂

zaba2707
4. jún 2010

a gratulko dnesnym oslavencom som skoro zabudla

ani3012
4. jún 2010

baby ja by som tiež chcela teleblbís,ale po slovensky.Na YouTube mi to najde vždy len ang.

zaba2707
4. jún 2010

ani chod na www.stiahnito.sk alebo tak nejak ja som z tadial stiahla asi 10 casti v cestine

brinzulka
4. jún 2010

vela zdravia stastiaaaaaaaaaaaaaaa....vela zdravia stastiaaaaaaaaaaaa....deticky, Lenicky.... 🙂

ani3012
4. jún 2010

@zaba2707 ďakujem kuknem na to ! a po slovensky a si nem ,že?

zaba2707
4. jún 2010

anik u nas frcia uz asi druhy mesiac dve casti dookola a tie su urcite v cestine ... ostatne som este poriadne ani nekukala
ale myslim ze to bude vsetko v cestine

ani3012
4. jún 2010

@zaba2707 no vidím že nič nevidím 😀 ale v ponuke Teleblbís je na boku lišty

ani3012
4. jún 2010

@ani3012 ale si myslím,že si mi dala dobrý link,ale doména je na predaj,tak preto to asi nejde

ani3012
4. jún 2010

krava...píšem sama sebe 😝 😀

lucia32
4. jún 2010

Hojky....oslávenčekom všetko najlepšie....ja som včera konečne niečo natočila ako malá cupitá, len to nemám ako dať na net 😝 ...stále som v štádiu hladania kábla 😀 , cez week pôjdem k mame a natiahnem aspon video 🙂
Eluške taktiež gratulka k cupitaniu...je to úžasné....

blani2
4. jún 2010

Ahojky 🙂

gratulka všem oslavenečkům 😵 a k prvním krůčkům - Eluška, Natálka 😵 😵 😵 až mě to dojalo

ani3012
4. jún 2010

@lucia32 šak vy ste len začali loziť? Šikovná Natalinka a samozrejme aj Eluška ! A hoďte videa,ja sa rada kochám.Stále mám pred očami brusi,ako sledovala Simonku,keď robila prvé kroky 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
4. jún 2010

@ani3012 noooo to bolo nedávno, až kuknem na jutubku kedy presne, pred 2 tt pustila prvý krôčik a zo dna na den je odvážnejšia, síce som v tesnom závese za nou, pretože sa ponáhla a vela krokov neustojí, ale už dala v kuse aj 4 metre 😀

lucia32
4. jún 2010

tak 6.5 som ju natočila, to už jej ako tak išlo, asi o 2tt sa postavila k stolu a pustila krok dopredu a od víkendu už trenuje beh 😀 No ide to fakt rýchlo, ani som to nečakala, kedže začala len loziť 😉 , ale je to moja malá šikulina 😀

ani3012
4. jún 2010

musím Evi trénovať,nech není zase posledná 😀

ani3012
4. jún 2010

@lucim haló! Mám pre teba robotu 😀

blani2
4. jún 2010

Ani, díky za IP 😵 huráááááááááááááááááááááá, mám nesmírnou radost. Jsi normálně super špiónka 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre