Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
10. jún 2010

@traktor: no huraaaaaaa........mala si odratavat skor, bola by som na to prisla skor
😀 😀 😀

traktor
10. jún 2010

kukaj kolko mam prispevkov... 😉

traktor
10. jún 2010
nykyta
10. jún 2010

doooobruuu nockuuu 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lucim
10. jún 2010

hurrrraaa 🙂
pusinky moje uzasne, idem aj ja spat, zajtra doobeda idem pomahat do lekarne, papaaaaaaa. 😵 😵 😵 😵

traktor
10. jún 2010

@battole no sak som ti hovorila co mas robit...len ked ty uz myslis na ine asi 😉

battole
10. jún 2010

@traktor: ahaaaaaaa, uz chapem

battole
10. jún 2010

@traktor: to mas pravdu, ze myslim na ine..... 😀 ....ale nikto mi nenapisal, ze musim napisat aj ten zavinac tam......

traktor
10. jún 2010

@lucim
@nykyta dobru nocku 😉 😵

traktor
10. jún 2010

ty si to pisala rucne?...nie len, ze si stlacila odpovedz? 😀

traktor
10. jún 2010

vsak ked das odpovedz tak nepises vobec nic...to sa napise samo

battole
10. jún 2010

@traktor: musim to pisat rucne, inac mi to nejde...

battole
10. jún 2010

uz ste vsetky isli spat?

traktor
10. jún 2010

tak potom neviem, mozno fakt daka chyba...mozno skus napisat adminovi, ze co s tym 😉

battole
10. jún 2010

TAK idem aj ja

traktor
10. jún 2010

tak zhasinam...dobru noc a sladke snicky 🙂

battole
10. jún 2010

traky: uz som napisala, tak uvidime

battole
10. jún 2010

dobru noc

nina41
11. jún 2010

Dobre ranko 😵

nykyta
11. jún 2010

dobre ranko kocenky 😉 😉 dufam,ze to uz dnes pojde 😉

nykyta
11. jún 2010

no takze ani teraz to nejde tak to musim pozriet co je s tym 😀 😀 ale nebojte sa bude 😀 😀 😀 trakus gratulko k prispevkom 😀 😀

lucim
11. jún 2010

dobre raneckoooo 🙂

lucia32
11. jún 2010

Ránko...som vás dočítavala, aj som sa zasmiala 😀
Sárinka od raony sa fakt podobá na malú Tamarku od majkas...
K nykyte sa sťahujem, bazén úžasný...aj ja chcéééém 😀 , ale naši svokrovci preferujú radšej bandurky na záhrade 😝 , nemáte niekto požičať pár tisíc eur na vlastný domček? 😀 😀 😀

majkas
11. jún 2010

dobre ranko,

u nas bolo dneska velmi skore, uz o 5,45 bola hore,takuzmame za sebou aj prechadzku, som si naivne myslela ze bude spinkat vonku a ja ze si pocitam knizku niekde v tieni ale figu, len mrncala a mrncala tak sme isli domov, sak aj 3/4hodinova prechadzka staci v tomto teple,ze?

no a tak som tu nakonovi a kukam okremkona na kopu na zehlenie a sa mi nechce potit.... ale asi idem lebo su tam tricka pre Tami a pri jej momentalne dennej spotrebe ich asi budem potrebovat.
potom este nakuknem, papa

lucia32
11. jún 2010

@majkas ahojte...aj my sme hore od 5.45 😝

laurajana
11. jún 2010

ahojte maminky...chorôbka od nás postupne odchádza, aj keď kašleme ešte všetci...teplotky ako tak ustúpili. Naša malá Laurinka sa nám stavia k sedačke, kreslám a tak, kde sa dá tam sa postaví, dokonca aj balík Lucky bol oporou pre postavenie 😉 no ako posledné "júlovčiatko" (augustovčiatko) má nárok meškať s chôdzou? 😉 Pekný deň všetkým...

Majkas ja som včera žehlila snáď od rána, medzi tým ako sa mi dalo stále - proste od rána prala práčka a pri tomto teple stíhalo schnúť, tak som si dala tú námahu, lebo keby som videla dnes ten plný prádelný kôš, tak neviem, neviem 😉 dnes taký relax, pôjdeme ocinkovi nakúpiť letné veci...tak príjemný dník, či už s povinnosťami okolo detičiek, prechádzok, výletov...krásny piatok a víkendík

zumpa
11. jún 2010

ahojte tak dneska je nam uz lepsie.... len keby neboli take horucavi.... 😝

majkas
11. jún 2010

dozehlene, hura 🙂

battole
11. jún 2010

ahojte ,....tak idem vyskusat, ci mi to dnes pojde, ta odpovedz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre