Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
15. jún 2010

@lucim no dovtedy sa bude musieť naučiť pekne piť z pohárika, bo to bude drahé rozlievanie to UM 😀 aj nám sa to pomaličky bude blížiťť oslava..som to dala na 11.7. to mám 3,5týždňa...uf 😅 a jasne, tortu sfotím..budú chcieť vidieť aj mamičky dubničanky, bo to oni ma nakazili poťahovanými tortami 😀 ale fotos budú asi až po víkende, bo už vo štvrtok ideme k svokrovcom a budem tam piecť..

inneska
15. jún 2010

@lucim 😒 hm, takže ešte týždeň a sople prejdú 🙄 aj teraz pred spaním som odsávala..chudatko ani piť nemohol ☹ 2-3x potiahol, pustil prsník, nádych a znova potiahol, ...

lucim
15. jún 2010

jeee, zase som z neho na makko - vcera sme len tak blbli, ukazalasom mu, ze posli pusu a on mi to tu predvazda 😵 😵 😵 a uz stihol na serbliku preopakovat zvuky co ovlada. 🙂

inneska
15. jún 2010

lucka, sa teším u nás čo povyvádza na šerblíku..zatial sme sa akosi nedostali k tomu, aby som ho tam dávala 😒 no asi najvyšší čas..aj ho idem hned nachystať, nech ho mám na očiach..inak na neho zabúdam 😠

dávate už všetky detičky na nočníček?? 😕 či sme posledný?? 😅

traktor
15. jún 2010

baloniky mame aj my...som skoro dusu vyplula, kym sme ich nafukali 😀 😀 😀 ...dnes budem robit torticky 😉 ...lucim..nocnik, pindik..to pozname 😀 ...in...nech ta potvora nadcha uz ideeeee..kade lahsie.. 😉 ..a ja vam dnes taky divny pocit...tlaky...a taaak...zeby zato, ze zajtra rodiiiim? 😀 ...vlastne uz dnes v noci nastupujem do nemocky... 😉 😵

lucim
15. jún 2010

inn vsak mu to najprv vyskusas dat do flasky z ktorej pije cajik 😉 to su mensie straty 🙂
ja som si v noci urobila straty 😠 ja trubka 😠 som zle zatocila zavit naflasi , robila som matkovi UM, bo prsa uz vyzmykal, a skoro cela flasa v posteli ... tak idem oprat aj matrac - teda taky hruby navlek ... aaach jo ... ja krava, ze som tu savu podlozku zabudla poden dat. 😒

inneska
15. jún 2010

@lucim no šikovný je maťko..ja ked od erika dačo chcem, tak sa začne usmievať a koniec 😀 alebo mi na všetko ukazuje aký bude veliký, alebo začne dávať pápa 😅 ale ked chce tv pustiť, tak bude taaak dlho ten obládač držať namierený na tv do kým ho nepustím 😀 a kričať že toto toto 😀 to je jeho najoblúbenejšie slovo momentálne..toto a všetko je toto 😀

lucim
15. jún 2010

traky len to predychavaj, nech neporodis doma 😀 😀 😀 kraaasne balony ...
my sme mali s drahym nazorovu nezhodu, ze naco vyzdobu, ci chcem byt ako v americkych filmoch, este ze ci napis nejdem robit ... nooo, som mozno aj chcela .....
a hnusne nezasobene senicke tesco ... nic tam na party nemali .... ani sviecocky ... ale tu 1dnes poslalo DM.

seffefeertnmm,

inneska
15. jún 2010

@lucim no u nás žiadna flaša nieje...len lyžička, alebo obyč pohárik...alebo krabičkový džúsik, že mu to lejem do pusy zo slamky...inak nič nevypije 😒 a rozliate mliečko ma mrzí..ale stáva sa aj horšie..ja som včera za erikovej asistencie vykydla celú misku kaše na gauč 😠
@traktor baloniková dekorácia palec hore 😉 bože, šak to už zajtra máte ročik..neverím ako to ušlo 😅

inneska
15. jún 2010

aj my zdravíme maťka 😀

@lucim aj som rozmýšlala, že či a akú výzdobu..ale mne do toho mm kecať nebude 😝 ale asi len baloniky poriešim a bude..

traktor
15. jún 2010

@lucim lucim mi hovor..vcera som cele mesto pobehala, kym som tu poondetu,,,uz tak napisem 😠 ..sviecku zohnala...jednotkuy su vsade vypredane.....tesco neviem co sa stalo, furt bolo zasobene takymi srandickami na party a teraz nic...tak som nasla jedno papiernictvo a tam som pokupila...a u nas vyzdoba musi byt...vsetky deti sa tesia, velmi to prezivaju..aj ma sprdli, ze malo kupene..dnes vzali svoje korunky a ze dokupia...tak neviem co este chcu vyzdobit? 😀 😀

sorciera24
15. jún 2010

ahojte, inn aj my sme mali problem s pitim, kedze je nauceny na cici 😉 pije bud z normalneho pohara alebo som ho naucila pit z takej sporotvej flasky so slamkou....prvy den ju zuzlal a potom sa nejak nevedomky napil,potiahol a odvtedy pije zo slamky,tak som rada,vyhodne aj ekd ideme von... 😉
inak aj my uz ciki-kaki do serblika 😀 dokonca sa aj vacsinou sam pyta... 😵

traktor
15. jún 2010

...a este beham ako srnka...budem vobec rodt? 😀 😀 😀 😀 ..veru inka..preslo to...pamätam ako dnes...vecer o 20tej sme isli do sace na kontrolu...aj sme si pockali, bo mal doky2 x cisarsky za sebou..potom ma pozrel..povedal, ze ma sluzbu ak chcem...a budem citit , ze uz sa to blizi mam sa vratit...no a vratili sme sa a rano sme uz mali matkaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

jajona
15. jún 2010

Ahojte,

ani neviem, kto dnes slávi, ale vidím, čítam, že oslavy sú už rozbehnuté v plnom prúde.
My ešte máme čas, aj keď tortu už pomaličky zajednávame.

Jáj, my sme mali jednu z najlepších nocí za posledné mesiace. Len raz hore. A aj dobre mi to padlo, keď som taká všelijaká. Ráno o 7 h nás zobudila sms (zabudla som večer zmeniť tiché tóny). Ale o 8 h zaspinkal a ešte spinká.
Tak varíme vajíčka na obed a idem ešte zeleninku načistiť.

My tiež ešte máme soplíky, ale odsávanie je sodoma-gomora. Všelijako nasilu a s takým revom 😒
Ešte stále mu dávam Panadol, ale už len večer.

lucim
15. jún 2010

traky, vsak mas sikovne decka, nech nieco s papiera povystrihuju 🙂 ja som chcela este tie dlhe papieriky, co sa hadzu a vesaju ... a klobuciky ako ma lada v albume?
musim pustit schnappiho , joj, inn u nas dupanie a hlasny zvuk pri pc, ked nepustam pesnicky... 😒 😉

traktor
15. jún 2010

lucim klobuciky mame aj my...ine nic..len balony a klobuky..inak nikde ich nemali...len v tom papiernictve...balene po 6 kusov cena spolu 1,50...asi vedia, ze sme 6ti, tak to tak balia 😀 😀 😀

traktor
15. jún 2010

..a ine ani nechcem...vsak kto to bude pratat..a aj tak je najdolezitejsi matko 😵

jajona
15. jún 2010

@traktor pekne si to napísala 🙂

traktor
15. jún 2010

..no idem sa pustit do torticiek 😉 ...do sladkeho videnia,pa 🙂

lucim
15. jún 2010

ahoj jajooooooo 🙂 🙂 🙂
....uz si pustame mana mana ... fakt mu to budem musiet asi napalit na cd, ak sa mi zadari, a pustat na telke, este aj ruky mi dava prec z klavesnice, ze mu kazim vyhlad. 😀
traky balenie pre vas? to je zlateeee 😀

sevzuz
15. jún 2010

ranko🙂
@lucim ano my sm bratom mame alegrie, ale dalsi v rodine ktory boli ziveni rovnako nic ani tuk 😉
mm tiez bol na kravskom a vobec nema ziadne alergie,
ale to je jedno ja mu ho davat este nebudem, len je to pre mna take vselijako vysvetlovane podobne ako s mukou 😒

lucim
15. jún 2010

traky potom daj recept a fotecky a nech sa dari 🙂 🙂

lucim
15. jún 2010

ahoj sev 🙂 ja na to hovorim len tolko - ze doba pokrocila, dnes vedia odbornici o vyzive a posobeni v tele viac, tak preco to nerespektovat? 😉

inneska
15. jún 2010

@traktor tak nech sa darí pri pečení 😉 a to je vždy ako na potvoru, niečo zháňaš, tak just to nemajú 😠

@lucim u nás také jedy sú pri pc, ked si chce ťukať a ja mu nechcem dovoliť..resp. ked ja píšem a chce aj on..hotová pohroma 😀
@jajona odsávanie aj u nás hrúza ☹

inneska
15. jún 2010

idem aj ja dačo porobiť a pochystať sa von...kým spí erik..zatial papa 😉

lucim
15. jún 2010

ideme aj my - asi nejake ranajky dame 🙂

jajona
15. jún 2010

ja tiež na pitie kravské mlieko nedávam, ale do varenia áno...

a ešte sa trošku pochválim: Matúško sa začal plaziť a od včera sa vie z polohy na brušku posadiť. teraz keď sa zobúdza a prídem do izby, tak on už mladý pánko sedká. tak sa vytešujeme, že sme sa zase trošku posunuli 😵

lucia32
15. jún 2010

Ahojky....som si požičala kablik na foťačik, tak prihodím nejaký výcuc z fotos 🙂

lucia32
15. jún 2010

Oslávencom gratulka....

jajona
15. jún 2010

@lucia32 jój fešaňa a ešte bude aj veľkááááá. a ďalšia otužilkyňa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre