Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kochanski
1. sep 2009

ježiš, 9.den....tak to toho muselo být fakt pořádně 😀

anavi85
1. sep 2009

ahojcek, chcem sa opytat ci ste niektora nemali problem z uskami? nasmu drobcekovi dnes zacal z uska tiect maz, ale len z jedneho uska a od rana sa mu to tvori stale...zajtra pojdeme k doktorke, ale ci nahodou o tom nieco neviete...dik

traktor
1. sep 2009

anavi neporadim , nemalo to ani jedno moje dieta, len viem, ze ked je problem s uskami treba utekat, aby sato nestiahlo....u malych deticiek je to nebezpecne..../ aj ho boli nadotyk?je uplackany?

traktor
1. sep 2009

ak ho to boli, necakala by som a isla by som na pohotovost.....

anavi85
1. sep 2009

neboli,lebo mi jedna znama sestrickqa povedala, ze kde mu ´mam zatlacit a ked bude mrncat, tak je to zapal a treba ist na pohotovost a to nastastie nieje, len vobec nechapeme, ze sa mu vobec tolko mazu vytvara...ked som to zbadala este do obeda, tak som sa vylakala, lebo sa zobudil a mal cele usko zlte od mazu, ono mu to cistim asi kazde dve hodinky ☹

traktor
1. sep 2009

nemusi to byt nic, niektorym babetkam a nielen im, aj dospelym sa tvori viacej mazu, na STV davali o tom relaciu, a ze ten maz je velmi prospesny pre ucho ze my sa to snazime s toho ucha dat prec, nevyzera to dobre ale to by sa praveze nemalo, ze to je ochrana ucha...tak verim ze to bude len to / ak ho to neboli/

traktor
1. sep 2009

kde ste vsetky? skusate ten mrazak..... 😀 😀 😀

mifinka
1. sep 2009

Hoj matky 🙂
Jen na skok a opět s dotazem.. Máte některá zkušenost s antibiotikama při kojení? Já se bohužel opět od včera trápím se zánětem ledvin tak se láduju ATB, brala jsem ty samé i v těhotenství, urolog se bavil o tom co mi napsat s dětskou primářkou.. Ale,... Ode dneška mám doma vysloveně šípkového růžena doma. Fakt se probudí jen napapat, chvilku pokouká a už zas usíná... Je to práškama nebo jen dohání ty dny kdy strašil vzhůru furt? 😀

anavi85
1. sep 2009

my sme sa uspavali

traktor
1. sep 2009

ahoj mifi, aj ked beries ATB neprestavaj kojit, urcite ti dali take , ktore mozes , ked kojis....koj dalej, aby si neprisla o mliecko 😉

josifek
1. sep 2009

Krásný večer všem 😀 😀
Mifinka zeptej se raději osobně dětské lékařky ke které chodíš 😉 uvidíš že ti vše vysvětlí a poradí

josifek
1. sep 2009

jinak poradna supr malá ukázala jak se pasou koně,počůrala doktora 😀 a pak se mu vysmála on nemohl ani stetoskopem poslouchat protože mu do toho pořád kefrala 😀 .Jinak vážíme 4300g a měříme 56cm,a jsme prý potvůrka 😉

mifinka
1. sep 2009

Hm Josifku, koukám že chodíš asi ke stejnému doktorovi jako já, podle toho že je to focené u Merkuru a tam moc dětských není... No uvidím, kojit každopádně přestat nechci, teploty už ustoupili, ale jen mě zaráží to že prostě furt spí 🙂 že by byl tak hodný na maminku a nechal ju se pořádně vyléčit? 😎

mifinka
1. sep 2009

ee, tak ted koukám pořádně, čarodějky, spletla jsem si to s valaškou 🙂 mají stejný lavice

josifek
1. sep 2009

Mifinko a ty jsi z Havířova?Já chodím k doktoru Dziedzinskému je supr

josifek
1. sep 2009

JJ u čarodějek 😉

mifinka
1. sep 2009

Jo tak máš stejného doktora 🙂 jasně že, k Romanovi chodila celá naše rodina, takže volba byla jasná 😀 právě jsem už dneska chtěla volat Anetce ale říkala jsem si že uvidím jak to bude vypadat, ale zas spí, už od 6ti asi.. Tak snad mi dá vyspat v noci a nebude bantošit 🙂 a jojo, jsem přímo z centra z Havířova

josifek
1. sep 2009

V centru jsem vyrůstala, teď bydlím u merkuru u umělecké školy 😀 .Jakto že nemáš foto možná bych tě ve městě poznala 😀

mifinka
1. sep 2009

Páč jsem antitalent na zmenšování, nemám na to program 🙂 Poznáš podle kočárku, červenočerný firkon 4kolka a v něm kluk 🙂 U merkuru bydlí moje nehtařka 😀 tak to máš k Romanovi kousek, my máme jít na poradnu v pátek. A ještě se ti podařilo celkem šikovně porodit, už měl po dovči co? 😀

josifek
1. sep 2009

No ani né čekali jsme na něho týden 😀 A na nehty nechodíš náhodou k Romaně Řezáčové, to by bylo už moc na jedno psaní 😉 No nevím ať ze sebe neudělám debila 😉 Když někoho oslovím 😀

reilyy
1. sep 2009

mif, mas ip

josifek
1. sep 2009

Ahojky Reily 😉

mifinka
1. sep 2009

EE, chodím ke Karči do Elisu 🙂 No já jsem teda červeno černého firkona ve městě ještě nepotkala, ten model 09 🙂

josifek
1. sep 2009

ok tak to je fajn, alespoň se nespletu 😉

mifinka
1. sep 2009

Oki ženky, letím, bolí mě hlava jak čert, díky za rady 🙂 a Josi kdyby sis nebyla jistá tak nakoukni do vnitř kočárku že tam bude modrák a ne růžová 😀

josifek
1. sep 2009

mifi ok 😉 uděláme si srazík ve dvou nebo jěště přemluvíme Mousu a budeme tři 😀 . Hezky odpočívej

inneska
1. sep 2009

hello everybody 🙂

tak my už spinkáme, a ja priebežne budem koníkovať a debordelizovať 🙂

josifek
1. sep 2009

ahojky Inesko 😉

inneska
1. sep 2009

ešte kuki panelák 🙂

a vy ste kde? asi detičky sa dožadujú pozornosti a starostlivosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre