Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
17. jún 2010

🙂

samayka
17. jún 2010

tak u nás prebiehalo dlhé a plačlivé uspávanie.. nejaký dement nám začal vytrubovať na ulici na takej starej hrčatej dodávke.. práve keď sa eli hádzala na druhý bok.. taký panický plač tu už dlho nebol.. chúďa moje, až sa zadúšala a nedala sa upokojiť.. on totiž niekomu niečo viezol a hulákal na dotyčného na ulici že nech ide von... v dnešnej mobilovej dobe.. kreténi...

samayka
17. jún 2010

videjko - v zlej kvalite - mobilom .. zvuk skoro nijaký.. ale kto si vie domyslieť Rafaelu stonožku.. nech skúsi... takto trsá denne a na čokolvek... a už aj pohupuje do toho v kolenách a krokové variácie a rukami šermuje... no Máziková... sa na nej bavíme.. stačí keď niekomu vonku zvoní mobil a už sa nám natriasa v kočíku.

https://www.youtube.com/watch?v=P2x9zlqa9iM
samayka
17. jún 2010

@traky - parádny je maťko, nenechaj sa odrovnať nejakou krútiacou prdelkou 😀 😀

traktor
17. jún 2010

@samayka 😀 😀 paradna je 😵 ...my mame iny styl 😀

samayka
17. jún 2010

interne sme sýkorku premenovali na šakiru..

traktor
17. jún 2010

@samayka 😀 😀 😀 ale dobra je...ako kruti zadockom 😉

lucim
17. jún 2010

samy juuuuu, aj brusne tanecnice by tromfla, nielen sakiru 😀 😀 😀 😀

samayka
17. jún 2010

a to sa postaví takto do stredu obývačky a vrtí sa aj 10 minút... teda keď čosi dobré hrajú..

bože, len keby sa to v posteli tolko nevrtelo... neviem ako ju dostanem nazad do svojej postielky.. už si zvykla na velké letisko, tam sa prehadzuje ako keď parkuješ s bágrom.. a nie ešte v malej postielke...a nebodaj by ešte aj sama do svojej izby neskôr mala ísť... no neviem...

lucim
17. jún 2010

nasla sooom tanecne video, skusim ho scucnut. 🙂
samy, to by aj mna zaujimalo, ci budem s matkom spavat do maturit na manzelskej posteli. 😖 😉

samayka
17. jún 2010

horšie bude keď si frajerov a frajerky domov dotiahnu... a mamička za zadkom...

samayka
17. jún 2010

idem ja dievčence.. som síce dnes slamená vdova, ale aj tak to tu balím...

brú nocku všetkým...

a hlavne @lucim - užite si zajtra 365 deň... posledný pred narodeninkami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cmuuuuk

lucim
17. jún 2010

samy, zeby zasada, ze sex az po svadbe, ked si zarobia na vlastny byt? 😀 😀 😀
samy juuuu, to mi zajtra rupne voda? 😀 😀 😀
a sladke snicky ti zelam, zajtra si mozes kuknut matkove video.

nykyta
17. jún 2010

dobry wecer babulky 🙂 no my sme sa uspali az teraz ☹ chuda od pondelka od ockovania je uplne ako vymeneny ☹ stale poplackava ako keby mu daco bolo ☹ ja uz fakt neviem co mu mam spravit aby nebol takyto uplackany 😕 ☹ trakus videjka su bombove 😉 matko je fakt ukazkovy 😉 no a samy eluska je aka tanecnica 😉 naaadherna 😉 ako vrti prdelkou 😉 😉 aj ja som slubila videjko tak ho idem supnut 😉 😉

nykyta
17. jún 2010

@samayka tak bruu nocku 😉 😉 😔 😔

traktor
17. jún 2010

@nykyta neskutocne...sedi tam jak prilepeny 😀 😵 😵

nykyta
17. jún 2010

@traktor sak ti vravim,ze kosacka je jeho laska 😀 hned jak vide von uz aj trieli pri chatku aby ju mohol skontrolovat 😀 😀 a tak sa s nou krasne rozprava 😀 😀 a svet okolo ho vobec nezaujima 😕 😀

nykyta
17. jún 2010

aspon na chvilku neplace ci nemrnci 😉 tusim mu ju donesiem az pri postielku ked nemoze spavat 😀 😀 😀 😀

traktor
17. jún 2010

@samayka dobru noc 😉
@nykyta tak ti to mas z darcekami jednoduche...kupis palivo a mas 😀 😀

nykyta
17. jún 2010

@lucim ooooo zachvilku bude matkov dnicek 😉 😉 😉 tak a pomaly sa nam to tu rozbieha 😉 boze ako to leti 😕 sak len teraz sme rodili a uz su nase deturence ake velke 😉 😉 😉

nykyta
17. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to ano 😀

leve26
17. jún 2010

uz sa nam to blizi prve narodeninove torticky

nykyta
17. jún 2010

@leve26 ahoj 😉 aj ked ta nepoznam,ale vitaj 😉 😉 😉

lucim
17. jún 2010

podarilo sa, nekvalitka, z mobilu, ale zachytili sme aspon nieco z matulovych taneckov ... na sykorku nemame - to je rodena disco woman, ale trenujeme ... 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=t_NGfUwmeMI

a teraz si mozem pozriet to tvoje, nyky 🙂 🙂

leve26
17. jún 2010

ahojky pisem tu prvy krat,nevedela som ako na to.ja mam tiez synceka ktory sa narodil v juli.tak som skusila napisat

traktor
17. jún 2010

@lucim tak vidim, ze musime viacej trenovat 😀 ...aj matko je uzasny 😉

nykyta
17. jún 2010

@lucim no matko aky tanecnik 😉 😉 😉 len tak dalej a bude parketovy levik 😉 😉 straaasne je zlaty hopsatko malicke 😉 😉 lu sak baby su lepsie,ale matko je zas lepsi medzi chlapcatkami 😉 😉 😉

traktor
17. jún 2010

@leve26 ahoj vitam ta tu....a prezrad nieco o sebe aj o malom 😉

nykyta
17. jún 2010

@leve26 ved neboj 😉 len sa rozpis a vsetko nam porozpravaj 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre