Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. jún 2010

@brusinka.pusinka ..mne pride, ze dnes sa mu akosi viac zacina rozvezovat jazycek...na vela slovicok dnesprisiel..aj ked u nas stale vedie mamaaaaa a kde je... 😉

lucia32
22. jún 2010

@traktor tak Matýsek je fakt kus krásneho chlapčaťa...a ako to všetko dohonil, pekný macík 😀 😵

traktor
22. jún 2010

@lucia32 hej fajny je macko...clovek by ani nepovedal, ze sa skor narodil 😉

samayka
22. jún 2010

pavcika sledujeme tiež na FB 🙂 je to frajer...

luci, tak kuraciu polievočku sme skúšali včera a doooosť statočne mi ju oprdela... dostala som do nej pár lyžičiek hustého... a zabrali zasa raz len vinky-vinky cestovinky...

noci sú trolinku lepšie - večer dáme tú sedaliu a okolo polnoci, keď sa už nedá inak upokojiť som dala panadol... a bolo to kúsok lepšie... dnes sme boli napríklad hore iba 5x. to je celkom úspech u nás

lucim
22. jún 2010

traky tak matko zacina kecalkovat ... hurrraaaa 🙂 brusi, aj vy uz toho dost namluvite, jeee 🙂 🙂 🙂
samy, hmmm, aspon, ze tie cestovinky papa . u nas dnes polus so sosovicovou polievkou - 6 lyziciek je taky lepsi priemer. 😉

brusinka.pusinka
22. jún 2010

no u nás jídlo bezproblému pusa ji jede jedna radost nakecá toho hodně 😀 😀 nohy má jak sportovec a sílu jak bejk 😀 😀 😀 Včera rozebrala odrážeslo nikdo neví jak ale povedlo se ji to 😵 😀 😀 😀
U nás polívky jedou ve velkém jakékoliv a nejvíc krupicová 😀 s droždím 🙂 a pak si dá obídek dneska měla šunku s rýži a brokolicí 😀 Jen zuby pořád nikde ale není překážka požužle vše 😀

lucim
22. jún 2010

spali sme hodinu 25 ... a dobija sa mi do pc .... tak sa asi vzdialim ....

jajona
22. jún 2010

Ahojte,

tak v prvom rade gratulujeme Maťkovi a Saške k prvému rôčku 😵 😵 😵
Aj my vás o mesiac dobehneme 😉

Dnes som bola u zubára 😒 . Otvorím ústa, "no to pôjde von!" Až mi zle zostalo. Ešte mi to nejako
zalepil a nabudúce, ak začne bolieť, čo nebude ževraj až tak dlho trvať, tak von. Čo už. Matúška som nechala u babiny. Nejako to zvládli. No stihol ocikať ju aj deku 😀

Dieťa mám od štvrtku ako vymené 🙄 Piští, za každú somarinku reve. To čo naplakal od štvrtka, tak to nenaplakal od narodenia. O jedení nejdem ani písať. 2 - 3 lyžičky a máme dosť 😖
Noci, ako tak...
Ale čo som rada, tak soplíky ustupujú 🙂

Inn: tortičky krásne.... klobúk dolu. inak nechápem, ako to môžeš stíhať. ja som rada, keď uvarím obed a nie sa ešte do takých "robôt" púšťať.


@lucim fotečky, oslava pekné...

jajona
22. jún 2010

@brusinka.pusinka asi pošlem Matúška na výkrm 😀

traktor
22. jún 2010

@lucim hej..a sa velmi tesim..lebo baby rozpravali velmi skoro ale patko dost neskoro..kecat sa mu velmi nechcelo, som myslela, ze aj matko tak bude..ale je to perfektne, ide mu to celkom fajn 😉 ..a krasne ste spinkali 😉
@brusinka.pusinka tak u nas jedlo az tek nefici..ale v celku paparad...ale viacej hustejsie a miluje cestoviny..aj ked najviac je to stale to mliecko

raona
22. jún 2010

ahojte babky... vsetko naj oslavencom minulym terajsim aj buducim 😉 😉 😉 nechodim casto, tak aby som nezabudla niekomu gratulovat...

chcem sa spytat, teraz co mali deticky rocik, niektora ste mali strasne krasnu basnicku na FB k rociku, az mi slza vypadla.. chcela som ju citat este raz, ale nemozem ju najst a neviem ktora ste ju tam mali.. pls mozete mi ju napisat do IP??

traktor
22. jún 2010

Z rannej rosy spektra farieb, z vône krehkých ruží,prišlo na svet niečo krásne po čom človek túžil.Vitaj teda medzi nami utešené dieťa,nech na Teba iba dobré sudby žitia letia,nech Ti Pán Boh požehnáva všetky žitia krokya buď šťastné v svete krásnom mnohé dlhé roky. alebo Slečna rastie, má sa k svetu a už prvý rôčik je tu.
Želáme ti všetko naj, vždy sa na nás usmievaj.
Vezmeme si pero zlaté, nakreslíme srdiečko, aby každý v svete vedel, že si nače slniečko.

traktor
22. jún 2010

Dnes je veľký deň,
už si veľký, viem.
Za sebou máš toho dosť,
si nám všetkým na radosť.

Naše malé slniečko
tešíš naše srdiečko.
Áno, sem-tam vyvádzaš
do hrôzy ma privádzaš

No aj tak ťa veľmi ľúbim
a preto ti teraz sľúbim:
Každý ďalší rôčik
každý nový krôčik
šťastná a či nahnevaná
vždy budem ja tvoja mama
ktorá ťa veľmi miluje
a preto ti sviečky na sfúknutie zapaľuje
Šťasné a krásne narodeniny :

raona
22. jún 2010

@traktor dakujem traky, som myslela, ze to bolo od teba... krasne basnicky...

traktor
22. jún 2010

1/ Jeden rocik budem mat,
nebudem ho slavit sama snad!
Pridte ku nam v sobotu,
neplanujte robotu. 2/

Velky den sa blizi veru,
oslavovat podme spolu.
Jeden rocik mat budem,
preto Vas tu vsetkych chcem.
Party bude vesela,
nech sa kazdy zabava Chichocem sa

Pozyvam Vas vsetkych k nam
lebo velky sviatok mam.
Prvy rocik slavit budem,
vsetkych Vas tu potrebujem.
Podte rychlo, nemeskajte,
dobru naladu doma nenechajte

traktor
22. jún 2010

@raona 😉

brusinka.pusinka
22. jún 2010

Pro inspiraci:
jméno- slaví první rok,
přejeme jí pevný krok.
Správnou míru podrážky,
ať pak řeže zatáčky.
Bez úrazů, ran a pádů…
ať má nad svým tělem vládu.
K tomu úsměv na tváři,
ať vždy krásně zazáří.
Když se na ni podíváte,
ať z ní radost všichni máte.
Krásné 1. narozeniny Vaší dceři přejí

Ovečka do peří fouká zlehýnka...
Ovečka do peří fouká zlehýnka,
1. narozeninky dnes slaví Simonka.
Sluníčko se na ni směje,
i ten červenec píseň pěje.
Hodně štěstí, zdravíčka
a veselá slovíčka.

Dneska pinďa oslavuje...
Dneska pinďa oslavuje,
dárečky si rozbaluje.
Je to naše štěstíčko,
máme ho rádi a né maličko.
Krásně, broučku, oslavuj,
dárečky si rozbaluj.
Ať jsi zdravý, taky šťastný,
to ti přejí

raona
22. jún 2010

@traktor kde to beries?? 😉

jennna
22. jún 2010

ahojky 🙂)))))

traky...krásne básničky....dáku zneužijem hádam aj ja!!!

dnes som dala dianke upiecť tortičku, som zvedavá aká bude....

a ja už nekojím...ukončila som to presne na 11mesiac..už to bolo fakt trápenie..hlavne v noci...ale poviem vám, ešte teraz mi srdco stisne, ked si na to spomeniem......nemali sme problém prestať..ani si nevšimla...lebo som jej najprv cez deň a potom pred spaním dávala flašku.....a teraz som jej po troch týždňoch ponúkla prso...a už nevedela ☹ ☹ ☹

dnes v shopping centre....sa pustila pár krát mojej ruky a potom urobila ku mne pár krokov 🙂)))) už je to otázka pár dní, kedy začne behať 🙂)))))))

brinzulka
22. jún 2010

ahojte

andrej uz prejde celu izbu bez prestavky...na vsetko zive havka...a dnes JEDOL...on jedol-normalne si pytal....ja sa tak tesim-to moje kojca objavilo asi caro pevneho jedla 😵 😵 😵 😵

a uz som gratulko, ci nie? ci ako?

traktor
22. jún 2010

@raona tieto su z netu...ale niektore..co aj vidno ktore su moje vlastne 😉
@jennna jennnka, raz to aj tak muselo prist, a krasny zaklad si jej dala 😉 ..a gratulujem , patrite uz to skupiny cupkacikov 😉
@brinzulka tak aj vy ste cupkacikovia 😀 😉 ...a supeeeeeeeeer , ze uz papa 😵

lucim
22. jún 2010

tak my budeme mat zabavny vecer, matko sa po piatej vypytal spat na 1, 5 hodky, tak uvidime, do kedy bude santit.

traktor
22. jún 2010

pohrabala som sa v spomienkach a toto je moja basnicka , ked som mala 15.rokov a bola som nestastna...cerstvo rozidena 😀 ...
Prečo si mi klamal, prečo si mi lasku sluboval,
preči si mi všetko daval, a teraz mi všetko vzal,
čo znamenali všetky tie slova lasky, čo sa skryvali za obrubou tvojej masky...?
vravel si mi * mam ta rad *, vravel si mi to denne aj sto krat,
ale to boli len prazdne slova , už sa o to nepokušaš znova, nie, už nie som len tvoja...
pre teba som bola vzdy len nulou, je to ako ked hlupy ziacik odpoveda pred tabulou,
ale raz, ked uz budeš dedkom, zistiš, ze som ti bola všetkom,
ze som ti chcela svoju lasku dat, po tvojom boku verne stat a nikdy ta nesklamat...

brinzulka
22. jún 2010

@traktor jj cupkacikovia zaskodnici...zrychleny pohon na zvuk otvorenia umyvacky a zvucku vecernicka 😀

brinzulka
22. jún 2010

@traktor cuj...vydame Tvoje dielka...ved to sa dobre cita 😵

traktor
22. jún 2010

@lucim tak ti drzim prsty, nech matko pride na to , ze ten spanok mu nestacil...ze este musi nazad do postielky..

brinzulka
22. jún 2010

sikula....A detuche tvoje maju vase geny...no to bude tvorby-snad niekolko kŕat

traktor
22. jún 2010

@brinzulka 😀 😀 😀 ..noooooooooo a co budeme potom robit..ked sa to bude dobre predavat a budeme milionarkami? 😀 😀 😀 😝 ...vsak to by som zblbla este viac... 😀

brinzulka
22. jún 2010

😀 😀 sa tesim v poslednej dobe...ze citam, vidim ludi, ktori maju problems-napr.pani zomrel syn ako 19rocny na rakovinu, ale vedela sa postavit a zalozila organizaciu, ktora pomaha detom, ktore maju problems..

ze zena s nadorom v hlave, momentalne pre chorobu byvajuca v soc.byte pomaha pomocou psikov chorym detickam...

ze su dobri ludia na svete...a ze je o tom pocut....

Takze urcite by si sa nestratila trakuska.. 😵

traktor
22. jún 2010

brin..su este dobry ludia...ja ked som bola tehu z matkom, tak sme mali auto , akurat sme donho povrazali kopu penazi...ze hura, bude sluzit kopu rokov a prave v case , ked uz som skoro mala rodit nieco v nom odislo...taka suciastka, co pomalicky drahsia jak cele auto, aj komplikovane by sa to menilo...skratka, velke potesenie 😠 ...a sused , nas kamos, kupil nove auto a to co mal predtym, skodu favorit , nam daroval 😵 doteraz nam dobre sluzi, ved pri detoch bez auta, to sa ani neda...takze velka pomoc...si neviem ani predstavit, zeby sme sa zadlzili, kupili nove auto, akurat v case, ked sme vsetko museli kupovat pre drobca, kedze po patkovi som vsetky veci porozdavala, ze sak uz babo nebude...ale jeeeee 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre