Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
23. jún 2010

@lucim vola sa Stela,ma 6tyždnov a rasa-kokršpaniel,vzadu som ju mala vytiahnutu,janko ma teplotu 38,00,,
a maťko čo robi?

ani3012
23. jún 2010

@nina41 no krásny havušek ! 😵 😵 😵 a čo bolo s tou baterkou ?
@lucim no že máme výnimku,ani som nevedela,len dnes v lekárni mi to povedala,keď pozerala na druhú stranu receptu.
Mala mi tu reve,idem ju uspať,ale nič mi od rána poriadne nezjedla,tak dúfam,že nebude chorá.
Tak sa vzďalujem od PC-bohužiaľ... 😝

lucim
23. jún 2010

nina kokriky su mile rodinne psi. 🙂 ach tie teploty u vas koluju po vsetkych postupne 😒
matko spiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

nina41
23. jún 2010

@ani mala som ju vzadu vybratu 😝
@lucim moja mama mi dala na vyber bud pes alebo ona,a vyhral pes 😀

lucim
23. jún 2010

nina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adka12
autor
23. jún 2010

baby mi chodíme 😵 😵 😵 😵

lucim
23. jún 2010

adka gratulujeeeeem, uz som citala na FB 🙂 🙂 🙂

adka12
autor
23. jún 2010

som vytešená ako lečo 😀 😀 😀 😀

lucim
23. jún 2010

to ti verim, v prvy den dalsieho roku? 🙂

adka12
autor
23. jún 2010

no veľa toho na mňa za dva dni 😀 😀 😀

nina41
23. jún 2010

@adka12 gratulujem k cupitaniu 😵

lucim
23. jún 2010

keby ste ma hladali, tak vesiam pradlo a drzim v ruke zehlicku .....

nina41
23. jún 2010

@lucim aj mne treba žehliť,prideš aj mne? 😀

lucim
23. jún 2010

ninka, jednoznacne - NIE. nie je to moje hobby 😉

nina41
23. jún 2010

ved ani moje,preto som naučila žehliť najstaršieho 😀 😀 😀

gabrielkabj
23. jún 2010

adka tak gratulko k cupkaniu a baby dík za podporu k štúdiu. Ste zlaté. Inak v BJ je vypredaj topánočiek elefanten kožené sandalky aj celé na jeseň v Deichmane zhruba za 30 eur a tu v Jase za 5 eur ja som kúpila vraj druhá trieda aleja na nich chybu nevidím super cena že?

nina41
24. jún 2010

Dobre ranko 😵
Tak naša kočka od 3,20hod. zavija a knuči,to bola noc 😝

jennna
24. jún 2010

čauky čauky...že stretko v Košicoch???? 😀 😀 😀 ...no ako sa teším...lebo i my sa zúčasníme !!!!

kde je tabuľa????

samayka
24. jún 2010

ahojte dievčence...

aj my sme mali divokú noc.. spinkať išla s panadolom v dupke pri teplote 37,8... o druhej ráno sme dávali zábaly, lebo mala 39,9.. som si poplakala aj s ňou, ale miško bol hrdina. strašne mi pomohol.. báli sme sa o ňu ako doteraz nikdy, hádam len pri pôrode, ale to sme ju lúbili o 362 dní menej, takže teraz to bolo fakt že sila...
myslela som na tie z vás, ktoré mali reakciu na očkovanie pokaždé takúto, neviem si predstaviť že by ako trojmesačná mala 40ky teploty...
cmučinko, teraz má 38,2 ale krásne sa s bekou hrajú.. elinka vyťahuje s krabičky kocky a beka stojí nad ňou a .. asi ich počíta.. alebo čaká ktorá bude jedlá 🙂)))

a všetko najlepšie Liliiiiii 🙂 k narodeninkám 🙂

jennna
24. jún 2010

júúúj...samay...teplotky...to je strašné.....pozerať sa na dieťatko, ako ho to zmáha :(((((

jennna
24. jún 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka

brinzulka
24. jún 2010

jej...to bude mat nas krpec rok

brinzulka
24. jún 2010

@samayka my sme boli vcera necakane ockovani-som na Vas myslela, ze aj vy budete...u nas len teploty do 38....a spave dieta...mrkotave tento krat-juj, nech je to coskoro prec...

samayka
24. jún 2010

tak tak brin, mrkotáčik od kedy sa včera zobudila, a chodiť sa jej velmi nechcelo, len na mne visela sýkorenka naša. ale dnes má náladu o poznanie lepšiu, tak dúfam že aj u vás bude pozitívna zmena.

samayka
24. jún 2010

a inak, môžem s ňou ísť von, keď má takú teplotku? by som do lekárne potrebovala zbehnúť... svokra sa síce ponúkla že donesie.. ale to by zas 3 hodiny neodišla a to nechcem riskovať

anavi85
24. jún 2010

@samayka jejda, to je najhorsie, ked nasim drobcekom zle a mi musime len cakat ci zaberie to, alebo hento...vtedy by som si to najradsej s nim vymenila...
drzte sa, uvidis, ze tuto noc uz bude fajn 😉

anavi85
24. jún 2010

@samayka my sme chodili na dvor, aj dokina nam povedala, ze je lepsie ked moze byt na "cerstvom vzduchu"

brinzulka
24. jún 2010

rozmyslam....ci ho nalozim do manduce...david pobeha a my sa potulkame, pochodime...

traktor
24. jún 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre