Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. jún 2010

tak neviem preco mi to tu blbne...nie vsetky vase prispevky mi tu ukazuje...teraz uz vidim, ze ta tabulka tu je 😠 ..to preco mi to blbne...dnes aj vcera.....a ahojte, oslavencom gratulujem 😵

traktor
24. jún 2010

@samayka ..tak nech teplotky ustupia..vonku mozes iost, len nie, ked je silne slniecko 😉
@brinzulka aj u vas nech uz teplotky nie su...
@nina41 krasny havo....aspon dalsia zena, medzi tolkymi chlapmi 😀

monr
24. jún 2010

ahojte kočenky

oslávencom dodatočne všetko naj

choručkým fúkame

u nás nič nové

preberali ste kojo, tak u nás sa kojí furt, denne niekedy viac ako keď bola miminko, a v noci tak 4-5x.
ale aj tak je to zlatíčko.

očkovanie nás čaká v utorok, ešte že som kukla na papierik. a to sme mali ísť dobeda na stretko detičiek, tak uvidím, či sa mi bude chcieť potom ešte trepať na poradňu.

samayka
24. jún 2010

pôjdeme sa teda tak o hodinku prejsť, do lekárne to nemáme ďaleko, aj tak by sme dnu asi nevydržali, keď je také slniečko vonku.. ale inak je celkom chladno - nejakých 18 stupňov mi ukazovalo.

@nina - kráááásna je. chalani ju budú mať radi, len aby ste ju pekne vychovali 🙂 to bude potom super člen takej super rodiny. a chalani budú mať nejakú zodpovednosť, pekne každému niečo zadel - jeden kŕmiť, jeden česať, všetci venčiť a tak. ja som strašne rada že máme havu, elinka ju lúbi.

samayka
24. jún 2010

kojo? aj my sa kojo ako bábanko... ale teraz ju doslova nútim, keď máme tie teplotky...

inak sa kojo 3x za deň ráno, pred hajaním na obed a pred hajaním večer - niekedy 2x medzi tým.. a v noci tak 3-4-5x.. ako kedy...

monr
24. jún 2010

veru, hava som zabudla pochváliť, krásny

samy, ahoj
keď si predstavím sýkorenku, keď si nás bola pozrieť, juj aké drobátko to bolo, a teraz aká slečna veľká

samayka
24. jún 2010

jej ozaj, to mala týždeň aj s cestou 🙂 bubulienka naša... teraz má 80 cm a skoro 10 kilo. narástla rovných 30cm. ale ona má byť po kom taká žirafienka 🙂 a vy ste aj s inkou ešte bruškovali, že?

samayka
24. jún 2010

tak.. merali sme teplotku a daliá posledný panadol čípok... 38,7 .. ☹ ☹

monr
24. jún 2010

veru, my ešte s bruškami, 😉

monr
24. jún 2010

uf, to je dosť, nech jej to čím skôr prejde

samayka
24. jún 2010

jedna otázočka - tí čo ste už boli na očkovaní - kam to vašim dietkam pichli???
do nôžky z boku či vpredu do stehienka???

sorciera24
24. jún 2010

@samayka inak ak teplota stupa az k 40kam po ockovani, malo by sa to hlasit potom doktorke, ako neziaduci ucinok, lebo taka vysoka teplota nie ej celkom ok.....dufam,ze jej to rychlo prejde.... 🙂

monr
24. jún 2010

lúčim sa dievočky, idem uspať šidlo, ak sa podarí, bo susedom robia dvere a je dosť hluku.
pa všetkým

kuchy
24. jún 2010

Ahojte 😀 Tak my přejeme všem Honzíkům a taky všem ročním batolidlům k prvním narozeninám 😀 My už se chystáme taky na první malou oslavičku na sobotu.....ten čas ale letí 🙂

ani3012
24. jún 2010

@alexarisko .......Lilien má dnes 1. rok !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Malá Lili sa narodila 24.6. 2009 o 13 dní skôr ako sa očakávalo, s váhou 2750gramov a 45 cm.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alexarisko/a...

Lilien a maminke Alex prajeme všetko naj naj naj,veľa šťastíčka a zdravíčka,aby malá robila maminke stále radosť ako doteraz 😵

Meniny oslavuje: Ján, Janis, Jaško, Jens, Johan, Jovan, Nino, Sean
Meniny oslavuje v ČR: Jan, Danuta

Kalendárium:
♦ Mezinárodní den osteoporózy

jennna
24. jún 2010

ani...ty si zlatá!!! ty si vlastne "nástenkárka-kronikárka" 🙂)))))))))))))))))

a samay...nás očkovali do nožičiek z predu.....

lucia32
24. jún 2010

Ahojte...
Malej Lili prajeme všetko naj 1. rôčku a samozrejme aj maminke 🙂
Dneska máme Jána, tak nezabudnúť gratulovať...u nás deduško a brat 😵

samayka
24. jún 2010

tak namiesto prechádzky do lekárne sme si trošku schrupli, čo-to vypotili - teraz máme 37,5 !!! jabadabadúúúúú... uvidíme ako to pôjde ďalje 🙂

držte sa kočky... páááá

laurajana
24. jún 2010

ahojte...všetkým Jánom k dnešným meninkám veľa zdravíčka...

...ostatným oslávenčiatkam tiež zdravíčko, pohodičku, neboľaví rast zúbkov, užívanie si slniečka, snáď aj fučať tak extra prestane 😉

My sme dali prechádzku no poviem Vám, že u nás kočík nemá nejak snahu uspávať, pol hodky stačilo aj to už cestou domov z prechádzky...už máme za sebou aj polievočku, druhé nás ešte len čaká v hrncoch 😉 na nedeľu plánujeme Habakuky, tak držte palec nech vínde počko, lebo júl-august to nemá fungovať, neviem prečo...tak snáď nám to vínde...

Pekný dník všetkým 😉

inneska
24. jún 2010

ahojte....dnes som si čoto porobila, a poobede ideme ku kamoške a maťkovi, ideme pomôcť piecť tortu..a chlapi vraj budú pozerať fucik 😀

gratulkujeme lilinke k prvému rôčikuuu 😵 😵 😵 😵 😵

a takto zatial cupkáme 😎

https://www.youtube.com/watch?v=Ogtml9UOv2A


@samayka len tak dalej, nech klesá teplotka 😉 my sme mali tiež trampoty s posledným očkovaním 🙄

ani3012
24. jún 2010

@gabrielkabj to je super takto nakúpiť topánky,aj ja by som mohla aj celej rodine.
Pozriem sa v pondelok ,či budú mať aj v Lamači nejakú akciu.

@samayka to mala teda veľmi vysokú chúďatko.....teraz je už lepšie ? Nám na teplotku najlepšie zaberá Ibalgin (Nurofen,Brufen)

@jennna tak aj ty ideš do KE ? Sakra ! Mi je to čím ďalej tým viacej ľúto 😒

@lucim ja sa snažím tak vešať prádlo tak,aby som ani žehliť nemusela.Napr. pyžamko-pred včerom som ju 3 krát prezliekala,čo blinkala. Kto by jej stíhal ?
Aj to som sa chcela posťažovať sa,že nejako začala viacej grckať.Minule jej čajík behal zase v hltane hore dole a či aj preto zle spinká,že by mala zase reflux. To sa môže aj vrátiť ? Lebo už bolo dobre

@brinzulka tak to je asi najlepšie takto očkovať.Človek aspoň nemá stiahnutý žalúdok,keď s drobčekom sa blíži termín. A neočkovala vás o mesiac skôr ?

@nina41 a to nemáte psa? či ako? máte aj cicušku ?

@adka12 Saška začína trénovať zase na maratón ? 😀

@anavi85 a ty si už akože oficiálne doma ?

ani3012
24. jún 2010

@kuchy akurát som chcela napísať,že aj Vám sa to už blíži 😵 😵 😵

ani3012
24. jún 2010

@monr a Miška ako s očkami? Kedy idete na Kramáre ? Ja idem v pondelok

@inneska malý je taký malý herec! Super mu to ide, sa teším,ako budú deti na budúci rok pobehovať po hotelových chodbách 😀

@sorciera24
@samayka vraj posledné očkovanie má viac nežiaducich účinkov.Očkovali nás tak ani v predu a ani z boku . a tiež sa mi zdá ta teplota taká vyššia akoby mala byť,ale ja tomu nerozumiem a pokiaľ sa dala na ústup,tak je to fajn.

@lucia32 gratulujem tvojím Janíčkom 😵

@traktor a tebe čo sa deje s PC ?

ani3012
24. jún 2010

a nechystá sa nejaké stretko teraz behom týždňa? Evička mi začala sopliť 😀

hathor1231
24. jún 2010

@ani3012 ty si tu sama,co 😀 a reflux,to je zvlastne,ale tak ako moze byt nam zle,tak asi aj detom... ale fakt divne,nam presiel po 7m a som rada,aj ked nikdy negrckala,ale strasne plakavala a vystierala sa,prehltala,co ju to hnevalo 😖

gratulko ku rociku 😵
ale to leti,my budeme na slovensku ked budeme mat rocik,tak sa aj tesim aj nie. budem tam bez tatina...

ani3012
24. jún 2010

@hathor1231
To tak niekedy je,čím budú deti staršie,tým menej sem budeme každá chodiť ,lebo bude viac povinnosti a cez leto ani nehovorím 😒
A aj malá to tak má,ale sem tam sa jej podarí aj von.

A kedy ideš na Slovensko? A kde vlastne bývaš ? Stretko asi nehrozí,že ? 😕

traktor
24. jún 2010

@ani3012 ani ani neviem..na koni mi to dost blbne..ked tu citam tak si myslim , ze vsetko ukazuje...pridam odpoved a je tam kopu inych prispevkov naviac, ktore mi predtym vobec neukazovalo... 😅 akoze nie nove...aleaj tie starsie, z rana...naraz mi tam vyskocia...

traktor
24. jún 2010

a utekame do skolky...akcia o 16 tej...o 2 domy dalej 😀 ...tak nech sme tam nacas...co ked niekoho stretneme cestou 😀 papa

brinzulka
24. jún 2010

@ani3012 terim sme mali na 24teho a na buduci tyzden vo stvrtok...Tak sme tam sli pozriet, ci mozme tento tyzden, ci maju dovolenku...alebo buduci...A sestricka, ze kam by sme chodili...ze to spravime hned.

hathor1231
24. jún 2010

@ani3012 ja by som rada, byvam pri pov.bystrici. ved inn vie 😀 a rada by som prisla na stretko,ak by to teda nebolo v kosiciach alebo bolave 😀 😀 😀

presne,kazdy vek mimca ma nieco doseba 😀 a to sme sa tesili,ked uz budu lozit,jest bez nas 😀 a teraz dalsie zbozne prianie,uz aby vedela rozpravat a potom bude sranda ked uz nemas odpoved ak sa ta na 40x spyta precooooo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre