Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
2. sep 2009

ahojte, tak nam sa to usko uz popravilo a povedali mi, ze to mohol mat z toho ako spinkal na tom usku a mal ciapocku, no a bolo mu velmi teplo, tak sa mu tvorilo viacej mazu...trosku mi to pride ako hlupost,ale dokina by to mala vediet

reilyy
2. sep 2009

maz je ochranny pred zapalom ucha, nevadi ak je ho viac, pokial to nieje hnis

anavi85
2. sep 2009

reily -no stikutku mame niekolko krat za den 😠 a najhorsie je ak ju dostane pri uspavani, to potom nevieme zaspat

anavi85
2. sep 2009

reily - vcera ma to ale vystrasilo, lebo zobudil a mal od neho cele usko, no to som este nevidel

reilyy
2. sep 2009

anavi, my tiez ☹ a stikuta teda hrozne a poriadne dlho, az sa z toho furt rozplace

reilyy
2. sep 2009

verim ze ta to vystrasilo ale ak je to len maz tak je to ok

reilyy
2. sep 2009

ja sa dnes asi ani neumyjem 😝 alebo zeby s malym na rukach?? 😅

anavi85
2. sep 2009

co sa tyka postielky, tak pokial nespinka "tvrdo", tak ho tam nemozem ani dat, lebo to je potom 5 minut spanku, teraz je tiez na rukach a pomalinky zaspava...to je lepsie ako posilka, non stop mat na rukach zivu cinku 😀

sorciera24
2. sep 2009

ahojte, dlho som tu nebola....ale citam vas....moc nestiham pri tom nasom kikirikovi, on cez den skoro vobec nespi, len v kociku....a teraz som sa inspirovala tym vibracnym lehatkom...tak uz aj tam.... 😉
inak sa mame zatial v pohode...a ked tu citam tu stikutku...my ju mame tiez tak 1-2krat do dna...to mu dam vzdy pricucnut a prejde... 😉

anavi85
2. sep 2009

no ja som sa musela naucit si umyvat aspon zuby s Adkom na rukach 😀 ...su to nasi dablici

anavi85
2. sep 2009

sorciera - no to sa mas...my mame vyskusame asi vsetko a nic mu nepomaha, len cakame a cakame kym to prejde

sorciera24
2. sep 2009

takze nic na sikutku u vas?....tak to je blbe...lebo ja som mala prvykrat tiez nervy, ked tak dlho ckal a niekde som vycitala, ze prilozit a u nas vzdy prejde.....inak na ukludnenie u nas funguje este aj fitlopta a auto 😀

riusik
2. sep 2009

ja mam taky stres z toho tomaska, ze ani nemozem nic robit ☹ alexandra spi od siestej, asi ju idem zobudit a pojdeme na nejake nakupy, nech sa odreagujem... potrebujem kupit nejake veci aj jej aj malemu...

stikuta aj alexandra... tiez davam cucnut, zvacsa pomoze...

mrzi ma, ze nie vsetky deticky vam spinkaju minimalne ako moja... ona teda nespi stale, ale dost...

sorciera24
2. sep 2009

ja inak kojim kazde 2 hodky, co je stale hladny....je to normalne?.....akurat v noci potiahne...

anavi85
2. sep 2009

no ja to beriem pozitivne, ze je cez den hore, lebo potom v noci mam takmer 3 hodiny spanku v kuse 😀 , pokial sme to mali, ze spinkaval aj cez den viac, tak bol hore kazde dve hodky a to som pomaly nestihla ani zaspat a uz sme stavali...
no a cez den kecame, uz sa dokonca zacina sam hravat na tej hracej podlozke, normalne zacal udierat do tych vysiacich hraciek 😀

reilyy
2. sep 2009

u mna cuc na stik. zabera, ale nechcem mu davat furt cucat, uz som ho naucila jest kazde 3-4hod

reilyy
2. sep 2009

rius, id sa vyvetrat, ale tomasko sa urco hra a na domov ani nepomysli 😉

traktor
2. sep 2009

rius ty sa stresujes a tomasko si to zatial uziva, ukludni sa a uzivaj si to aj ty 😉

traktor
2. sep 2009

u nas rusno jak na stavbe...deticky zas vleteli do hniezda 😀 😀

anavi85
2. sep 2009

my sme tiez stale papali a dokina povedala, ze to nieje az tak dobre, lebo to ma on len taky reflex a ked sa bude prejedat, tak moze zacat grckat, no a potom si pokazit travenie, ze radsej mu dat dudel...no a mojmu fakt staci ak mu po napapani dam prazdnu flasu a ma pocit, ze cucka /lebo on dudlik nechce/

traktor
2. sep 2009

a ja zas neviem ze mam dieta, taky je dobrucky, najest,odgrgnut, vyprdkat, vykakat, prebalit, vykecat a spanok...super,hadam s nim nebudu problemy az v puberte a vy budete mat klud, ste si to odbili uz teraz...

traktor
2. sep 2009

anavi , uz taky malicky a robi si co chce 😀 😀 , pokial mu staci prazdna flasa, tak je to dobre 😀 😀

anavi85
2. sep 2009

rius - neboj, ved je to poriadny chlap a urcite si to uziva, aspon bude v zivote viac smely...niekde som citala, ze cim skor su deti bez maminy aspon niekolko hodin denne, tak maju potom spolu dovernejsi a lepsi vztah a este su aj viac ostrielanejsi

traktor
2. sep 2009

a nam bolo to fisher lehatko asi len na okrasu treba, dajak v nom nechce byt, len v postielke, a najviac zo vsetkeho v autosedacke, tam ho dam, vytoci hlavku nabok a zalomi, chrape tak jak medved 😀

perla200
2. sep 2009

ahojte kočky...ako samate? my kolikujeme...ale presne začne 19.15 a skončí 20.30 fakt... včera ma okakala lebo som ju mala bez plienky na kolenách tak som schytala náklad🙂

anavi85
2. sep 2009

traktor - 😀 no na jednej strane ma vycerpava, ale na druhej ma tesi, ze je taky sikovny...dokina hovori, ze je velmi sikovny, hlavicku si udrzi uz takmer na 100%, dokonca sa uz sam prevalil na bok, ked som sa len zohla pre plienku, chodi mi po vodicke a tak sa vytesuje 😀

traktor
2. sep 2009

perla ved to je radost ked ta babo okaka, aspon vies ze mu je dobre 😀 😀 anavi , dnesne deti su velmi sikovne, a my uz musime davat velky pozor aby sa niekde nevykoprcli, raz dva sepou zatrepu a uz su posunute inde...

anavi85
2. sep 2009

perly - no ja aj tato sme uz viac krat boli ocikany 😀

traktor
2. sep 2009

a este anavi...pockaj ked zacne liezt, to ta len bude vycerpavat, nebudes za nim stihat...ja som mala niekedy pocit, ze po styroch su rychlejsi, normalne som nestacila za nimi...ale to bude radosti... 😀 😀

sorciera24
2. sep 2009

no, boli sme zas jest.... 😀 ....no, ked moj zacne od hladu strasne plakat....a nepomaha nic.....ani utesovanie, ani lehatko, ani fitlopta a ani cumel a flasu odmieta uplne.....tak som kolkorazy rada, ak ho vobec na tie 2 hodky natiahnem.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre