Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
2. sep 2009

traktor- ved to... moj tatino mi hovori, ze ja som bola tiez riadny diablik

traktor
2. sep 2009

si myslim ze sa tu ani nenajde mamicka ktora by nebola ocikana, okakana 😀 😀

anavi85
2. sep 2009

traky - ma nestras, lbo ja som velmi skoro chodila po dvoch...v kolkych vlastne take babo lezie po 4?

anavi85
2. sep 2009

ooooh, bud sme sa tak pokadili, alebo tak strasne naprdkal, idem skontrolovat 😉

traktor
2. sep 2009

ktore ako, niektore su sikovnejsi niektore lenivejsi.....uvidime, som zvedava, ktora to tu napise potom ako prva.... 😉

anavi85
2. sep 2009

no uz sme prebaleny...moj drahy uz vcera odmietol prebalit, to ked je pokadeny, lebo, ze to uz zacina riadne smrdiet 😀 , ze on ho bude prebalovat, len ak bude pocikany 😠

traktor
2. sep 2009

spinava robota je len pre zeny, ze...

anavi85
2. sep 2009

traky - este mi povedz ako zvladas 4 deti? VED TO MAS NA MEDAJLU...clovek ma co robit z jednym dietatom...my chceme sice este casom jedno, to uvidime podla financii a ja by som najradsej chcela dvojicky, ale to bude fuska 😀

beruska113
2. sep 2009

zdravim babenky.
juj, jak vas citam, normalne sa tesim, ze nie iba my sa nosime na rukach, casto zaspavame na rukach, spime tak 30min... to je normalne na nervy, ked pride navsteva a su mudri jak salamunova prdel- nenos na rukach, neuspavaj, len ho daj do postielky, nekocikuj ho..., no nechh si ho zoberu na tyzden a naucia ho vsetky tie mudrosti. aj teraz mi spi na rukach. ktovie, co robi polievka v kuchyni. 😀

beruska113
2. sep 2009

ani foto v pase si nemam kedy vymenit ☹

traktor
2. sep 2009

anavi pozor aby to neboli stvoricky, to by si ma predbehla 😀 😀 , a ako to zvladam? no som na nich sama / ziadna babka.../mm vecne v robote, ale musim povedat ze sa to da, ako babetka boli presne ako matej kludnucky, spavi....proste pohoda a teraz ked su uz vecsi tak aj pomozu, aj ked ako vsetky deti povystrajaju....ale to su deti a som stastna ze ich mam...je uzasne mat velku rodinu, spolu sa zahraju....s peniazmi nemozme vyskakovat ale da sa , ja rada varim, peciem...a robim vsetko pre deti ja si doprajem na dochodku 😀 😀

traktor
2. sep 2009

beruska co tam po polievke, hlavne ze je malicky spokojny 😉 , a takych mudrych ludi nemam rada, babo treba aj ponosit, aj postiskat, aj pokocikovat...ved kedy si to dopraje ak nie teraz.... 😉

beruska113
2. sep 2009

a ja by som maleho niekedy este strcila do bruska, mi tie kopanceky chybaju 🙂 vam nie?traky tiez obdivujem ze stihas. ja mam ciel tyzdna umyt okna, uvidime, ci vyda. som tu tusim sama 😢

anavi85
2. sep 2009

beruska - na tyzden, ved po dni by vratili...ked moj by v postielke aj zaspal, keby som ho hojdala a v kocariku je vonku, no a ze nie na rukach ved ony robili to iste 😀

beruska113
2. sep 2009

tiez si myslim traktor, a nosene deti su vraj inteligentnejsie. to mas super, ze mas take dobre deti. mne bola 13r.neter na prazdninach a starala sa jak stara zena o maleho.

anavi85
2. sep 2009

berus - no ja som si dokonca pisavala zoznam co by som chcela stihnut za den, ale uz som to vzdala, aj tak som vzdy stihla jednu, maximalne dve veci...kazdy den sa snazim aspon nieco pozehlit, lebo ked som doma sama, tak to dajako nestiham az ked dojde domov mm, tak mu dam maleho aspon na pol hodku nech par veci zmizne

traktor
2. sep 2009

aj ja sa chystam na okna, mame sice poriadok vsade / moja choroba/ ale po 2 mesiacoch prazdnin akoby tu riadil tajfun, / neskutocne mnozstvo deti , vsetci sa u nas nejak nakopily 😀 / , tak ked budu v skole nebudem sa nudit...dnes rano tu bolo take ticho, ze az , normalne nezvyk...

beruska113
2. sep 2009

anavi taku mudru susedi mam, este na ulici po mne krici nech ho nehojdam, domna nervy 😠
ozaj baby aj vasim detom su niektori ludia nesympaticky? som myslla, ze to este nerozoznaju, ale vzdy, ked k nam pride segra a vezme ho na ruky, pozre na nu a plac na cely dom. sila.
traktor, ani mne nik nepomaha, nikoho tu nemam na vsi ☹ , ale zvladam, zatial. vacsinou sice v pyzame do obeda,ale ved mam cacane, tak neva 🙂

traktor
2. sep 2009

no a preto je dobre mat doma viac deti, zahraju sa ....berte si priklad zo mna 😀 😀 😀

reilyy
2. sep 2009

tak holky ziadna antikoncepcia 😀 😝

beruska113
2. sep 2009

aj ja som na poriadok jak monika z priatelov. dorabam, co som nestihla jak tehu, vyhadzujem co sa da, ma chytilo letne upratovanie. no synak sa budi, ideme papat, kuknem polievku, zarobime nutrilon a asi sa budeme hrat. som zistila, ze moze byt hore tak hodku, lebo potom je nervny, sa mu chce spat, nemoze zaspat. boze tie grimasy, tie deti su na zjedenie. a ked nam chysta v plinke smradlavy darcek, tlaci na cely dom, sa smejeme do popuku jak sa snazi 😀 😀 😀

traktor
2. sep 2009

berus pokial s teba spina neopadava , tak je dobre, hlavne je ze ste spokojny...ostatne sa urobi.........zajtra........pozajtra........raz 😀 😀 😀

anavi85
2. sep 2009

berus - nieco na tom bude, leno moj maly zacne plakat ak si ho zobere na ruky tatinova druha manzelka, mozno citi dajake cudne vybracie 😀

sorciera24
2. sep 2009

myslim, ze nase deti su uz antikoncepcia sama o sebe 😀

traktor
2. sep 2009

len preco to u mna nefunguje? 😀 😀 😀

beruska113
2. sep 2009

rei, no isto, piatok idem dokimu a uz sa predpisuje, ved by som osedivela. muz nechcel druhe, ze ma nenecha viac trapit s porodom. no nevydrzalo mu to ani mesiac a uz chce terezku. ale ze k porodu nepojde, ze uz ma nechce vidiet trapi. tak som povedala, ze teda k porodu nepojdem ani ja 🙂

reilyy
2. sep 2009

😀 😀 😀 mas dobreho muza berus

reilyy
2. sep 2009

nech si urobi terezku z plasteliny teda 😝

beruska113
2. sep 2009

sorciera, tiez si myslim. jak vcera vecer, nic nebude, podme rychlo spat, o chvilu je zas hore 🙂

traktor
2. sep 2009

matej uz rozozna ked sa ozvem ja na moj hlas reagje najviac, to sa rehli, vyska a ked vidi prsnik to je uzasne sledovat , to priam kvici.... 😀 😀 tak sa tesi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre