Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. júl 2010

dobru nocku dievcatka. rao, porad sa s doktorkou. 😉

ani3012
11. júl 2010

@babyzuzana Dávid má dnes 1. rôčik 🙂
Dávidko sa našej Zuzke narodil o 11 dní skôr a mal presne 3000 gramov a 48 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/babyzuzana/a...



@hathor1231 Nicole Gabrielle dnes oslavuje 1. rôčik 🙂
Nikolka sa narodila Veronike o 18 dní skôr a mala 3010 gramov a 49 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hathor1231/a...

Meniny oslavuje: Nina, Fortunát, Fortunáta
Meniny oslavuje v ČR: Bořek, Borek, Borislav, Bořislav

K prvému rôčiku Nicol a Dávidkovi všetko naj naj naj !!!! 😵 😵 😵

traktor
11. júl 2010

rao, podla mna sa neriad, porad sa s dokynou...my sme vo vela veciach iny...a to myslim vazne...ved nam ani vodicka nechyba 😅....preto som to tu ani nepisala 😉, z mlieckom sme na tom ako sme, davam aj take aj take..kedze ho matko musi mat stale......ale inak ostatne veci sa snazim davat ako mam a niektore sme vobec ani neochutnali..si myslim, ze nam nic neutecie, ked ich dame aj neskor... 😉no a kedze uz je dnes..tak oslavencom gratulujeme 😵 😵 😵 ..a tymto sa lucim, bo ked dieta spi na prasiatko tak mamka nemusi 😉 tak papa dnes ..ale v iny cas 😉

ani3012
11. júl 2010

a samostatnú tabuĺka je venovaná @acerka a jej Adamkovi, ktorý oslávil 10. 7. svoj prvý rôčik 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/acerka/album...

Ako ten čas rýchlo letí,
na torte Ti rôčik svieti.
Prajeme Ti v tento deň,
nech máš život ako sen.

Nech Ti na tvári žiari úsmev maličký,
nech Ti očká svietia ako hviezdičky.


nina41
12. júl 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

traktor
12. júl 2010

@ani3012 jej ani to je zlate 😵 ..aj adamkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku 😵

lucia32
12. júl 2010

Ránko....idem vás dočítať, celý week som bola mimo net...sobotu sme strávili pracovne, sme brúsili a natierali balkon 😝 , poobede sme robili živánku na grile, malá sa čupčala v bazéne....v nedelu sme boli na oslave promocii 😵

ani3012
12. júl 2010

@lucia32 tak ste mali akčný víkend 😵

@nina41 ahojček Ninka ! Ako sa darí ?

@traktor akože ten melón ma dostal.Také malé bábo......ale nepáčilo sa mi,že niektoré ženy tam používali výrazy ako keby ho týrala. Možno z neho vyrastie krásne zdravé bábo,bez najmenšej alergie,ale ja osobne by som takému malému dieťatku nedávala aspoň do pol roka nič iné iba mliečko.

ani3012
12. júl 2010

@raona jáj ,ale ma ten tvoj mužíček pobavil ! To by som chcela vidieť na živo 😀 😀 😀 😀 😀

@traktor a ešte za melón- síce nieje alergén,ale môj brat v 2 rokoch po zjedení melóna tak opuchol. 😝 Normálne mu začala opúchať tvár,maminka vravela,že oči mal ako jednu linku a že nemohol dýchať,išli s ním na pohotovosť a tam mu pichli nejakú injekciu a po ňom spuchol.Vraj keby neišli a čakali,tak by sa udusil.A to ho nejedol prvý krát,len ho zjedol viac ako inokedy

lucia32
12. júl 2010

@ani3012 no to sme mali...a také blbé tyčky sú na tom balkone...no des...ale už sme museli...ako vraví mm.....kápo 😎 ( dedo, baba) už vystrájali 😝 😀

lucia32
12. júl 2010

A ked som už tu...tak.....
Laurinke od Laurajanky prajem rýchle uzdravenie, nech ju sadrička dlho netlačí, prdolka malinká 😵
Lucim...foto krasnučké, Maťko je chrumkavý 😀

ani3012
12. júl 2010

@lucia32 tiež som raz tak natierala.Vôbec ma to nebavilo a navyše som mala zlú farbu. Na kov je najlepšia syntetická farba ,aby lepšie prekryla-aj keď viac smrdí.

ani3012
12. júl 2010

@lucia32 v práci máš klimatizáciu ?Ja mám teraz tu doma 29,1 °C a vonku je v tieni 26,2 °C. Leto ako má byť 😵

lucia32
12. júl 2010

Oslávenxom sobotným: Emke, Peťkovi, Adamkovi, Tiborkovi a Amálkam všetko naj....Peťulikovi ešte navyše cmučko 😲 😵
Raona....držím päste nech sa zúbok, čo najskôr vyklube 😵 , my sme si tiež užili svoje a ako som cez week vykukala horné dvojky na mňa už žmurkali...takže o chvíľu to budeme mať perné zas 😝
Brusinka...jaj tak to som rada, že ste už bez teplotky...chalupu si užijte....

lucia32
12. júl 2010

@ani3012 nie nemám....ale mám ventilátor 😀 😝 , ale dá sa tu vydržať....kedže mám okná celkom hore, ešte mi tu nepečie.... ale vonku bol už ráno pekný hic 😎

lucia32
12. júl 2010

Doma sme ráno po prebudení....okolo pol 7 mali vo vnútri 24°C...aspon tak ukazoval budík 🙂

ani3012
12. júl 2010

to ti moc nepomôže 😝
Už budem mať dovarené,chcela som ísť k našim,ale Evuška zaspala,tak musím počkať až sa šípová rúženka zobudí.
Do koľkej si v práci ?

lucia32
12. júl 2010

Riškovi a Adamkovi všetko naj k narodeninám 😵
Majkas gratulka Tami k chodeniu....
Traky Maťko je skrátka Maťko...na tom chcehtacom videjku mi pripomína Nataly, tiež sa tak rehní prcka malá

lucia32
12. júl 2010

Soráááč dočítavala som a bolo to zaujímavé 😀
Inak trčím tu do pol 5 😝

ani3012
12. júl 2010

f poho ! Ja nahrávam fotky na FB. Je zase nejaký vynovený ten nahrávač

lucia32
12. júl 2010

Lotinka a Tamarka krásne hrečky fotečkové 🙂
@ani3012 🙂

lucia32
12. júl 2010

Dočítané....
Davidkovi a Nicol prajeme všetko naj k 1. rôčku 🙂

monr
12. júl 2010

oslávencom veľká gratulácia.

my si užívame teplotky, a soplík, obe baby. 😠

a tieto horúčavy ubíjajú aj mňa, nemohlo by pršať? 😉

no idem babuľky, starať sa o chorôbky moje krásne.

nykyta
12. júl 2010

dobre ranecko 😉 😉 nicol a davidko vsetko najnajlepsie 😉 vela zdravicka a stasticka 😉 😉 noc bola ukrutna ☹ od 23.OO sa prestalo spat ☹ macik sa stale mrvil,sadal si,mrncal a potom spustil plac ☹ a takto sme ficali az do 6.00 a o 7.00 total budicek a von s postele ☹ teraz na chvilu pospava a uvidim ako bude dalej ☹ zeby isli dalsie zubadla 😕 alebo bol vystresovany z navstevy bo prisli dodatocne gratulovat z mm rodiny a tak sa tu nahrnulo osem novych ludi 😕 😕 cez den bol v poho,ale ta noc no hruza 😕 no idem varit obedik potom mozno este doskocim 😀 😀 😀 sak pride poobede mamulka tak hadam supnem aj nejake fotos 😀 😀 u nas tiez strasny hic este ze mame v nasej izbe klimu bo by sa asi odpadlo 😕 sak vcera dole bolo 28 stupnov tak hore muselo byt aj 32 😕 😕 a mame sa na co tesit cely tyzden ma byt takto 😕 😕 tak zatim pekny dnik 😎 😎 😎 macik sa budi tak ficiiiim 😀 😀 papa

nykyta
12. júl 2010

@monr prajem rychle uzdravenie 😉 😉 chorobky hes hes 😉 😉 a zdravicko sup sup 😉 😉 paaa

lucia32
12. júl 2010

@nykyta no fúúúúj takto vytrapovať Maťulíka-macíka....nech ste čo najskôr fit a Maťko si nájde svoj starý dobrý režim 😵

lucia32
12. júl 2010

@monr rýchle uzdravenie prajeme 😵

zrnik1
12. júl 2010

ahojte Maminky,
je strasne horko. Mame v izbe saunu.
Stale sme v Nemecku, riesime Matkove srdiecko. Myslela som, ze nas dnes pepustia, lebo sa o tom cely vikend suskalo, ale nie. Na Slovensku niesu tie lieky, ktore Matko potrebuje, takze tu este nejaky cas pobudneme.
Vobec mi to nevadi, lebo byvame v nadhernom dome, sme tu spolu cela rodina, Risko chodi do skolky a s Matkom je to uz ovela lepsie.
Za chvilu bude mat rok, ale je tak 8 mesiacov pozadu.
Nevadi...dozenieme
vsetkym pekny den

traktor
12. júl 2010

@zrnik1 neva , ze je pozadu, aj tak je to statocny a silny chlapcek.... 😵 😵 😵 ...dolezite teraz je aby bol zdravotne ok...a ostatne to dobehne 😉 ..ma braceka, ten ho bude tahat...a o chvilku uz nikto nebude vediet, ze toho tolko zmeskal 😉 .....drzim vam prsty....ale vy ste silna rodinka, vy to vsetko zvladnete 😵 😵 😵

nykyta
12. júl 2010

@zrnik1 to mi je luto ☹ ale matko je silny a bojovny chlapcek takze to prenho nebude problem vsetko dobehnut 😉 ale radsej budte tam v nemecku tam mate istotu 😉 bo tu na slovensku to je ubohe 🙄 😕 prajem vela zdravicka a drzkame s macikom palceky nech je coskoro ok 😉 😉 😉 😉 a inac dobry wecer babulky 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre