Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
15. júl 2010

Marekovi 😝 😀
Mne chodenie do práce už pripadá normálne 😝 , pri 3. dietku to už neberiem tak tragicky...no ked sa musí, tak sa musí 😝 Aj pri Bianke som šla od pol roka...ona si na to ani nepamätá 😝
Ale minule ma napadlo, že kebyže ostanem tehotná...tak už ostanem doma a na predajnu si najdem zamestnankynu...predsa len 2 malé deti....pri dnešnej materskej by to nebola až také tragické 😅 Jáááj jaké scifi 😀

traktor
15. júl 2010

@lucia32 sikovnica sikovna..takto po ranu..a uz tolko prace za sebou 😉 ..ja este nic nestihhla, dnes mam lenivy den 😀

traktor
15. júl 2010

@zmurkaz jaj zmurka moja...chybas tu...aspon trosku, ze sa ukazes.... 🙂 😵 😵 😵

traktor
15. júl 2010

@lucia32 ...tak sa pripojis k 4nasobnym mainam? 😀

zmurkaz
15. júl 2010

Ahoooooooj Trakulinka 😵 😵 😵 😵 .....no čo ti poviem - nemám slova - tááááák by som tu rada bola ☹

lucia32
15. júl 2010

@zmurkaz tak my máme doma compy hned 2...notebook sme dali nakoniec opraviť, trebalo vymeniť harddisk...rozbitá obrazovka sa odmontovala a kupili sme monitor....máme teraz z toho stolový comp...ale aspon sa tí moji dvaja mladí nehádajú 😝 😀

traktor
15. júl 2010

@zmurkaz neboooj...raz to pride a pc bude...a roztocime to 😀 😉 ...

lucia32
15. júl 2010

@traktor no pri mojej(našej) šikovnosti všetko možné 😀 , mám deravú hlavu občas beriem ATK na poslednú chvílku 😝

nina41
15. júl 2010

@ani3012 na buduci tyžden budem 4 dni v praci,,

traktor
15. júl 2010

@lucia32 mam ti pripominat 😀 😀 😀 ..ci radsej mam ti pomahat zabudat?... 😀 😀 😀

zmurkaz
15. júl 2010

@lucia32 ...a ty sa chystáš na ďalšie bejbátko? 😀 😀 😀 ....no my možno tiež niečo poriešime, teda keď pôjdem do práce.....
...a ozaj - čo som tu riešila - že či od sept. do práce - tak nejdem - ale od budúceho sept. budem asi študentka ...idem si urobiť dejepis (mi hrozia dosť reálne výlety do Źiliny - bo tam to učia - je to formou týždňových sústredení ) 😉

nina41
15. júl 2010

@traktor ja by som tak chcela byť doma pri detoch,ale nemôžem musim zarabať aby som ich uživila,už od roku 2007 chodim do prace,

nina41
15. júl 2010

@zmurkaz ak budeš chodiť do Žiliny tak sa tam niekedy stretneme,tam chodim na školenia,

zmurkaz
15. júl 2010

@nina41 ...jéééé - to by nebolo od veci .... tak keď to budem mať isté - dáme stretko 😉

Aaaa herečka je vyspinkaná - končím ☹

Pááááá

lucia32
15. júl 2010

@traktor pripomínať, pripominať...mama ma živnosť na 2 roky na opatrovníctvo...to jej ešte nemôžem urobiť 😝

@zmurkaz Natálka je naše zlatíčko...aj ked sa mm spočiatku zdráhal realite 3. dieťaťa s príchodom na svet sa všetko utriaslo 😀 občas sranduje, že ešte 4. bude 😝 😀 no ked bude šikovný...alebo ja nešikovná 😅 😀

A rozhodla si sa podla srdiečka čiže správne 😉

traktor
15. júl 2010

@zmurkaz zmurka studentka nasa....ja vas vsetky obdivujm, co sa date na skolu 😉 ...ja sa tiez s tym pohrabvam...len teraz sa to neda...mozno v buducnosti...urcite, by som sa do skoly rada vratila 🙂 ,
@nina41 nina to je ine, ty si sama....inak aj u nas , ked sa to nebude dat, tak budem musiet nastupit...zatial mm vladze , berie denne , nocne....nikdy nie je doma ..a aj tak je to natesno...ale raz...snad to bude lepsie...verim tomu 😉

traktor
15. júl 2010

@lucia32 tak budem....kazdy den 😀 ...dnes si si dala?? 😉

zmurkaz
15. júl 2010

...malú som prehovorila na kojenie 😀 😀 😀 .....
@lucia32 .....srdiečko dobre poradilo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
15. júl 2010

odchadzam pracovat..bo aj to treba....ale este si pridem potukat...zatial papa 🙂

lucia32
15. júl 2010

@traktor práveže som zabudla 😝 😅 😀 a tbl doma 😠

anavi85
15. júl 2010

ahojte, chcem sa opytat ci uz oducate deticky od plienky a ako to robite... 😀

nina41
15. júl 2010

@anavi85 ja ešte neodučam,lebo beha iba v plienke po byte ,čo mame tak horuco,

traktor
15. júl 2010

@lucia32 juj lucia ..tak bud bude dalsie babo..a ty budes doma 😀 😉 alebo tutu mutu nononononononononoooooooooooooooooooooooooooo 😀

traktor
15. júl 2010

@anavi85 my oducame?neoducame?...no v tomto teple je furt bez plienocky len na holaka, plienku ma len ked spinka....inak je skoro stale vonku a na holo...

lucia32
15. júl 2010

@traktor použijem tvoju metodu 😉 zahrame sa na potápačov 😀
@anavi85 nejak cielene neodúčame, myslím, že je to ešte skoro....ale ak sa dá behá bez plienočky a párkrát už i spinkala...chvalabohu bez nehody...ale doma už máme označkovaných pár miest 😀 , dnes sa zadarilo natvrdo dokonca 2x 😅 😝 😀

nina41
15. júl 2010

@traktor keby som ho nechala na holaka,tak všade mame mlačku 😀

traktor
15. júl 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@nina41 no vsak treba oznackovat svoj revir 😀 😀

nina41
15. júl 2010

@traktor a najradšej chodi do chladničky,otvori si ju a tancuje pred nov 😀 😀 😀

lucia32
15. júl 2010

@nina41 kúpte si mačku a tá vytrie mláčku 😀 ...to ja len tak...záchvat rýmovania 😀

traktor
15. júl 2010

@lucia32 😀 😀 😀 sa nudis cooooo? 😀
@nina41 aj nas chodi rad do chladnicky....si tam dava cumel, flasku, jablko...a potom sa vrati a je...prijemne osviezenie...a vcera zobral dren co som robila a sme si nevsimli aked dosiel do izby bol cely cerveny.-...tak sme prezili sok...a ono to je len maskrtnik 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre