Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
27. júl 2010

@traktor prave som na pocasie myslela, ked dnes hlasili dast do kosic vo stvrtok

ozi
27. júl 2010

@adka12 , hej mali nový tovar, mali už len jeden, na 1-1 1/2 roka, my máme tiež ten, len rukáviky som jej vyhla, je super tak neváhaj 😉 ,

ozi
27. júl 2010

@traktor , ok, a ja prajem super stretko
@inneska , snáď to budú len tie zúbky a nech vás to rýchlo prejde 😉

lucim
27. júl 2010

ahoooooooooooooooooj trakyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a aj my sceme prsiplast ... maju aj chlapcenske ? aj gumacky budeme chciet .... snad uz na jesen budeme po svojich skakat do kaluzi 😀

a nech je to teda cele s pomocnikom ... foto zo sobotneho obeda 🙂

traktor
27. júl 2010

ahoooj lucimka 😵 😵 😵 ..u nas mali aj chlapcenske a aj male gumaciky , tiez akcioooo...som bola prekvapena, ze super vyber, super ceny....no musite si urobit do tesca prehadzku 😉

traktor
27. júl 2010

@lucim a sa ti vari, ked mas takeho pomocnika 😉 😵 😵

lucim
27. júl 2010

inn sorrrryyyyy, som si nevsimla to o erickovi, ja slepa, snad su to fakt len tie zubky 😕 ... u nas som teplotu nemerala, ale bolo to podobne ... obcas plac zo spania a castejsie vselijake kako. 😖

inneska
27. júl 2010

babyy, neprovokujte s tescooom 😀 😀 😀

inak práve dnes som oprala pláštenku, ešte po mne, ale ju krásna a asi aj nám bude na jeseň, žltučká ako slniečko 😀 zajtra skúsime a sfotíme, našla som aj gumáčky po mne aj sú zachovalé, ale do jesene budú malé 😒 aj sú užšie ako by som chcela..tak tie budeme nové kupovať 🙂

traktor
27. júl 2010

@lucia32 tak tiez nech su to len zubky....a dovca bude super..aj pocasie som vam vybavila 😉
@brinzulka no krasa, uz sa tesim na konecne foto...ajked, uz teraz je to krasne 😉
@zaba2707 no ten vtip nema chybu 😀 😀 😀 😀

lucim
27. júl 2010

@traktor traky to jo, ohryzal surove zemiaky a hadzal ich nenapadko do uhorkoveho salatu 😀
a do tesca zajdeme 🙂 , len sa spytam draheho, ako na tom sme s peniazkami ... prisiel nedoplatok za elektrinu 😠

traktor
27. júl 2010

@inneska in neprovokujeme 😀 😀 😀 ..ci ano? 😀 😀 😀 ..ale vazne sa oplati....ceny jak zadarmo

ozi
27. júl 2010

@lucim , som nekukala, chlapčenské máme, ale ten najmenší ešte nosí Samko, tak som malej potrebovala kúpiť 😉 , na Horehroní dosť prší ale určite hej,

traktor
27. júl 2010

@lucim hm to potesi...my cakame za plyn...elektinu a vodu sme mali ok...ale plyn..ach jo..no uvidime...inak , keby som bola bohata tak sa rozsupnem, ale neda sa , tak len referujem co maju..... 😅 ..my sme kupovali len veci do skoly a to auto pre matka...

inneska
27. júl 2010

@traktor no v tescu sa vždy dajú opláchnuť peniaze, aj na to čo nepotrebuješ, ale to by som ja nerada 😀 neviem, či u nás čosi bude...tu je vždy slabota 🙄

a dakujem za erika, snád to fakt budú tie zubadla...dasienka ponalievané sú, tak má sa čo tlačiť na svet 😒
@lucim a ja by som mala zdokumentovať ako mi erik pomáha, ale robiť neporiadok 😀 to mu ide najlepšie 😀

battole
27. júl 2010

idem spinkat,....dobru noc 🙂

traktor
27. júl 2010

@inneska in aj u nas skor neporiadok ako pomoc 😀 ..vybera vsetko zo zasuviek...ale uz sa ucime aj ukladat....snad sa nam to raz aj podari 😀 😀

traktor
27. júl 2010

@battole dobru noc 🙂

ozi
27. júl 2010

@battole , dobrú 😉

moja malá už druhý deň stále chodí s bábou v náručí, čo dostala, vstane a ide ju vziať do kočíka, no zlatá je 😉

majkas
27. júl 2010

dobry vecer,

ja len na skokidem zablahozelat Karamelke, takze@brusinka.pusinka SImonka vsetko najlepsie k tvojmu prvemu rocku, veeela zdravicka a radostnych usmievavych dnickov 🙂 A chvalim torticku, majstrovske dielo pre mna 🙂

fakt vas baby obdivujem co viete take krasne spravit tie torty, jedneho krasneho dna sa mozno aj ja pokusim 🙂 @inneskamozme ti potom cinknut na konzultaciu? 😀 😉

mrkla som vase foto co ste tu dali na fore, vsetky su super, @lucim matko je fakt sikovny pomocnik a pridavam sa ze ma super zubatkovy usmev 😉

a idem si este dat do poriadku inzeraty a spat, som si dala zavazok ze do 11 budem v posteli a zas sa mi to asi nepodari...

papa a pekny vecer vsetkym

inneska
27. júl 2010

a ked sme pri vymýšlaní, včera erik hodil zavárané uhorky o dlažbu 😝 ani som sa nestihla pohnúť už letel...a to ešte ho do výšky zdvihol a bum bác...no akurát som sa bála aby dakde sklo neostalo a dakto sa nepozeral 😖 hlavne erik...a včera mi ešte na pokrievke odlomil to držítko, bolo plastové..tak už nieje žiadne 😀

traktor
27. júl 2010

@majkas majka dobru noc 🙂
@inneska no akcne obdobie je teraz....u nas matko teraz zoberie varechu a trepe dievcata..asi aby vedeli, kto je hlava rodiny 😀 😀 ...nie ale da sa, furt je to ten spachtosko, a velmi dobre decko, sam sa zahra, je dost samostatny tak sa tesim...len este stale sa trosku hanbi pred cudzimi ...ale potom je to uz v pohode...

inneska
27. júl 2010

@battole dobrú nocku 🙂 @traktor ivka, v tescu som nebolaaaa...ani nepamätám 😝 no my tiež teraz škrtíme rozpočet, prišla voda platiť a ešte mm nevyšiel jeden kšeft, tak 1000e v háji 😠 aleee, erik ešte dodatočne dostal 10e od ´babky´ (je to nevlastná mama priatela mojej mamy)chapenzi ?? 😀 tak už viem, kde ich pôjdem minúť 😎
@majkas jasne, kedykolvek cinkni 😉 rada poradím

traktor
27. júl 2010

@inneska inka chapeme 😀 😀 😀 😀 ..a take darovanie potesi 😉 ucet za vodu uz nie 😠 ..no co uz...a torticky fakt super..raz sa aj ja odhodlam..snad

inneska
27. júl 2010

@traktor aj my sa hanbíme...a velmi, ale po chvílke je to huncút na druhú 😀 ked niečo robím a chcem rýchlo spraviť, tak ho nechám nech sa hrá s čím chce, ale to potom vyzerá 😀 a ked do toho príde tato, tak nechápe..či u nás bomba padla 😀 všetko vyhádzané, príp. poprehadzované, veci z izby v kupelke, z kúpelky v kuchyni...no hrúza 😀

inneska
27. júl 2010

už pomaly chystám dalšie tortošky..príde sestra z UK, moja babka mala narodky, tak prídu blavačky, tak budem robiť,tak v hlave mnoho nápadov, už ich len zrealizovať 😀
@traktor som rada, že máte krátke vedenie 😀

traktor
27. júl 2010

@inneska tak dat tych nasich dokopy a nespozname si domacnost 😀 😀 😀 ...som kedy hladala nadobky na nanuk..a jednu nie a nie najst a dnes som nasla, v stane...chyba mi par varesiek, naberacka..raz ich snad najdeme..

inneska
27. júl 2010

inak už dávnejšie som objavila(ešte sme ani rok nemali)že už sa erikovi robí na chrbátiku znamienko 🙂 pomaličky sa zväčšuje...má ho na tom mieste ako som aj ja mala(predtým ako mi ho vybrali) 😝

lucim
27. júl 2010

a hadam si nemyslite, ze by bol matko iny .... vcera vyhadzal 3x kuchynske , a po raze kupelnove a spalnove sufliky, dnes vsetky aspon raz .. len som to nefotila, to je bezny ritual 😀 😀 😀
ahoj majka 🙂

traktor
27. júl 2010

@inneska no uz sa tesim na fotecky...fakt su tie torticky krasne..ja tu na koniku obkukujem aj temu o tortickach..ale zatial som vo faze obkukovania...teraz by som sa na to ani nedala, kedze su vsetky deti doma a o tyzden mi pribudnu dalsie dve..ked tak cez skolsky rok..to budeme len z matkom sami doma..

inneska
27. júl 2010

@traktor ja tiež postupne nachádzam...kopec nahádzaného v krabici čo do nej dávam odpad ale len papier plasty a v pivnici to triedim...mašlovačky tuším všetky tam boli 😀 a metličky zo šlahača boli v koši medzi špinavým prádlom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre